Opis Kierunku:

Studia w formule online (synchronicznie).

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uniwersytetów WSB Merito z Chorzowa, Poznania, Szczecina i Warszawy. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

 

Gwarantujemy pełną zgodność z przepisami prawa i najwyższe standardy edukacyjne.

.

Zastosowanie sztucznej inteligencji oraz technologii rynkowych stanowi obecnie jedno z najszybciej rozwijających się obszarów światowej gospodarki. Już obecnie widoczne jest wprowadzenie sztucznej inteligencji w różnych sferach życia codziennego oraz w narzędziach biznesowych, które stale się rozwijają.

Studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Studia podyplomowe z zakresu Sztucznej Inteligencji w Biznesie mają na celu przygotowanie specjalistów do efektywnego wykorzystania zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji w procesach biznesowych.

Studenci

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, w którym dr Maciej Kawecki - wykładowca oraz dyrektor Centrum Innowacji Uniwersytetu WSB Merito, przeprowadził debatę Profesor Andrzej Dragan & Jacek Dukaj.
Panowie postarali się odpowiedzieć na pytania: Czym jest życie? Czy sztuczna inteligencja stanowi zagrożenie dla ludzi? Czy gatunek ludzki zakończył swoją ewolucję?
 

Zobacz więcej

studia licencjackie

Program skupia się głównie na praktycznym zastosowaniu narzędzi sztucznej inteligencji w analizie danych, podejmowaniu decyzji oraz optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki temu absolwenci uzyskują niezbędne umiejętności do skutecznego dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego, w którym sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę.

Studenci

Chcesz skorzystać z dofinansowania Bazy Usług Rozwojowych?

Sprawdź nasze usługi w BUR: Wyszukiwarka usług - Baza Usług Rozwojowych - PARP 


Jeśli nie możesz znaleźć usługi, która Cię interesuje, skontaktuj się z nami, a wprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie!

Napisz: rekrutacja.sp@chorzow.merito.pl

dofinansowanie z BUR

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas!

 

Zapytaj o studia podyplomowe

.

Co zyskujesz?

 • Uczestnicy zdobędą głęboką wiedzę na temat zastosowań generatywnej sztucznej inteligencji w biznesie, co pozwoli im zrozumieć potencjał i ograniczenia tej technologii.
 • Program skoncentrowany na praktycznym zastosowaniu generatywnej sztucznej inteligencji umożliwi uczestnikom zdobycie umiejętności niezbędnych do samodzielnego korzystania z narzędzi AI w środowisku biznesowym, oszczędności czasu na wykonywaniu licznych zadań i optymalizacji na poziomie pracownika i firmy.
 • Uczestniczy poznają tajniki komunikacji z generatywną sztuczną inteligencją, tj. prompt engineering / prompt design.
 • Uczestnicy zdobędą świadomość kwestii etycznych związanych z wykorzystywaniem sztucznej inteligencji oraz nauczą się dbać o bezpieczeństwo danych.
 • Dla menedżerów i liderów biznesowych program może stanowić szansę na rozwinięcie umiejętności przywódczych w kontekście nowoczesnych technologii.
 • Uczestnicy będą mieli okazję zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w praktyce poprzez projekty i studia przypadków.
 • Absolwenci studiów poznają sposoby oszczędności czasu na realizacji licznych zadań, dzięki demonstrowanym narzędziom AI oraz no-code.
 • Ukończenie programu umożliwi uczestnikom pozostanie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, co jest istotne w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym.

Dla kogo?

 • menedżerów
 • pracowników zaangażowanych w projekty oparte na innowacjach technologicznych i informatycznych
 • specjalistów ds. analizy danych
 • analityków biznesowych:
 • wszystkich zainteresowanych obszarem sztucznej inteligencji i nowoczesnej technologii

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
230 zł
207 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 800 zł, dzięki: 

 • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1000  zł: 

 • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 185 zł

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku sztuczna inteligencja w biznesie:

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 168
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Maciej Chrzanowski
Kamil Porembiński
dr Maciej Kawecki
Usamah Afifi
Tomasz Izydorczyk
 Greg Margas
dr Maciej Chrzanowski

Doradca biznesowy, szkoleniowiec, ekspert z zakresu akceleracji biznesu z wykorzystaniem najnowszych metod, technik i narzędzi

Kamil Porembiński

Kamil zajmuje się szeroko pojętym Marketing Technology. Od ponad 15 lat pomaga firmom, start-upom oraz freelancerom w informatyzacji, zwiększeniu dostarczalności kampanii mailowych, polepszaniu dostępności stron internetowych oraz ich bezpieczeństwa. Tworzy dedykowane i szyte na miarę...

dr Maciej Kawecki

Polski prawnik, doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, dziennikarz technologiczny i popularyzator nauki. Prezes Instytutu Lema, dyrektor Centrum Innowacji Uniwersytetu WSB Merito.
W latach 2016–2017 doradca Ministra Cyfryzacji, od 2017 r. do 2019 r. zastępca dyrektora, a następnie...

Usamah Afifi

Absolwent Executive Management Studies London Business School, MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Wydziału Lotniczego Politechniki Warszawskiej.
Partner zarządzający, przedsiębiorca (Delivery Excellence Consulting, Hubsapa,MyWallet ), Współtwórca Thinktanku Fime.pl z zakresu...

Tomasz Izydorczyk

Absolwent Politechniki Poznańskiej, Instytutu Nauk Prawnych PAN, SWPS Uniwersytetu Huministycznospołecznego oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu. Doradza w zakresie organizacji i zarządzania w sektorze prywatnym oraz w administracji publicznej. Specjalizuję się w prawnej i organizacyjnej...

Greg Margas

Pełni funkcję Business Development Executive w Enovation Solutions. Jego pasja do technologii edukacyjnych i sztucznej inteligencji przekłada się na innowacje w firmie. Jest współautorem książki o sztucznej inteligencji i prowadził kursy "Sztuczna Inteligencja w Zarządzaniu Projektami"...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 08:00 - 16:00
 • so: 08:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF