Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uczelni WSB Merito z całej Polski.

Studia podyplomowe, online

Marnotrawstwo – zasobów, czasu, materiałów, potencjału  – to dziś refren narzekań właścicieli przedsiębiorstw niezależnie od wielkości. Gdy dołożyć do tego problemy jakością produktów i z komunikacją i brak świadomości pracowników na temat funkcjonowania firmy – jej celów i strategii – pewne jest, że nadszedł czas na odchudzone zarządzanie, czyli Lean Management. Specjalista w tej dziedzinie zbada, zmierzy, obliczy i dojdzie do źródeł marnotrawstwa, wskaże drogę do efektywnej komunikacji i realnie wpłynie na poprawę kondycji przedsiębiorstwa. Tylko najpierw pokona opór kadry… 

Studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Przed specjalistami LM w codziennej pracy stoją wielkie wyzwania, a pokonać je można tylko małymi krokami. Studia z zakresu Lean Management są doskonałą wprawką i solidną podstawą do samodzielnego wpływania na dobrostan przedsiębiorstw i treningiem w skutecznym dochodzeniu do celu.

studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Naszym celem jest przekazanie Ci praktycznej i innowacyjnej wiedzy z zakresu Lean Management, rewelacyjnej metodologii, która pozwoli Ci na osiągnięcie doskonałych wyników operacyjnych oraz wypracowanie przewagi konkurencyjnej. Dla chętnych możliwe jest również zdobycie Certyfikatu Lean Management Green Belt (za dodatkową opłatą).

Studenci

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz,a my skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw kontakt

studia podyplomowe, kontak

Cel studiów?

Lean Management to sposób zarządzania wykorzystywany w codziennej pracy oraz w procesie restrukturyzacji firm. Jego istotą jest usprawnianie procesów dotyczących zarządzania majątkiem firmy oraz personelem. Stosowanie koncepcji Lean prowadzi do uzyskania wysokiej produktywności i jakości produktów. Celem studiów jest dostarczenie Ci wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do wdrażania usprawnień w firmach produkcyjnych i usługowych za pomocą metodyki Lean tak, aby osiągnąć trwały sukces tych organizacji.

Korzyści?

Zajęcia prowadzić będą wieloletni praktycy Lean z renomowanych firm z branży produkcyjnej i usługowej, co daje Ci możliwość konfrontacji teorii z rzeczywistością oraz stanowi szeroką platformę wymiany wiedzy. Układ programu w pierwszej fazie wyposaża Cię w praktyczne narzędzia metodyki Lean, a następnie sprawia, że zostajesz wyposażony w niezbędne umiejętności potrzebne do osiągnięcie sukcesu w trakcie jej wdrażania usprawnień w firmach.

Dla kogo?

Studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych zwiększeniem kompetencji w zakresie doskonalenia procesów i polepszania wyników organizacji. Grupę docelową stanowią przede wszystkim specjaliści i inżynierowie zajmujący się wsparciem bądź optymalizacją procesów, a także kadra kierownicza średniego i wyższego szczebla. Studia dają również możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia bardzo poszukiwanych na rynku pracy umiejętności studentom studiów magisterskich.

Co zyskujesz?

  • Intensywne, dobrze przygotowane, narzędziowe zajęcia z praktykami, na co dzień wdrażającymi Lean Management w dużych, międzynarodowych korporacjach.
  • Współpracę, dyskusje i szeroko zakrojony wspólny, grupowy projekt w rzeczywistości biznesowej, czyli Case Day.
  • Samodzielną pracę nad  arkuszem A3 i projektem wdrożenia Lean Management przygotowywanym pod okiem specjalistów praktyków.
  • Solidne podstawy do samodzielnego wdrażania odchudzonego zarządzania w przedsiębiorstwach.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia. 

do 28 września
czesne już od
215 zł
181 zł
miesięcznie

Zapisując się do 28 września, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

  • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 181 zł

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej - 1400  zł: 

  • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Lean Management

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 168
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Jakub Marczak
Krzysztof Firlik
Emilia Mochort
Jakub Marczak

Posiada wieloletnie szerokie doświadczenie w jakości farmaceutycznej. Pracował jako Menadżer ds. Doskonalenia i Lean w branży meblerskiej, skupiają się głównie na metodyce Lean Manufacturing. Obecnie na stałe zatrudniony jako Ekspert Operational Excellence i Zarządzania Zmianami w...

Krzysztof Firlik

Dyrektor ds. Zarządzania Projektami, konsultant i trener w Perfectus Group sp. z o.o. Certyfikowany trener biznesu od 8 lat związany z doskonaleniem procesów wg Lean Management. Przeprowadził ponad 1000 godzin szkoleń i projektów doskonalących dla klientów z branży produkcyjnej,...

Emilia Mochort

Absolwentka Towaroznawstwa (Akademia Ekonomiczna w Poznaniu obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz Akademii Kaizen (Politechnika Warszawska). Praktyk ciągłego doskonalenia w takich branżach jak motoryzacja oraz branża spożywcza. Wieloletnie doświadczenie w Jakości, i jako Kierownik Działu...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.merito.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
  • so: 08:00-14:00
Pobierz stronę do PDF