Studia II stopnia online to odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uzyskać tytuł magistra, ale potrzebują pogodzić ze sobą wiele aktywności.

 

Formuła online łączy studia realizowane asynchronicznie, gdzie uczysz się samodzielnie z materiałów zamieszczonych na platformie Moodle oraz uzupełniająco - synchronicznie, w tradycyjnej formie "na żywo", z zajęciami prowadzonymi w budynku (w weekendy i w piątki po 16:00). 

 

Studia realizujesz zgodnie z harmonogramem semestru, który wskaże Ci przedmioty (kursy) do zrealizowania i zaliczenia w określonym terminie. 

Wszystkie kursy będą dla Ciebie dostępne na internetowej platformie Moodle przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Znajdziesz tam materiały niezbędne do zajęć i interaktywny podręcznik. Z wykładowcami możesz się skontaktować mailowo lub przyjechać w wyznaczonym dniu na konsultacje na uczelni.

 

W zajęciach możesz wziąć udział także w tradycyjnej formie. W harmonogramie studiów znajdziesz informację, kiedy zajęcia odbywają się "na żywo". Możesz wtedy przyjechać na uczelnię, aby wziąć w nich udział i spotkać się z wykładowcą.

 

Tak jak na zwykłych studiach, na koniec semestru podchodzisz do egzaminów końcowych, z których otrzymasz ocenę. Egzaminy semestralne realizowane są w ustalonym terminie w budynku Uniwersytetu WSB Merito.

e-administracja

Jak wygląda realizacja kursów?

  • Po zalogowaniu na platformę internetową Moodle otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów powiązanych z Twoim kierunkiem. Możesz z nich korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Otrzymujesz materiały w formie interaktywnych wykładów z każdego przedmiotu/kursu obowiązującego na danym kierunku (zobacz przykładowe wykłady: zapisz się na wersję demo). Możesz także wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wykładowcę w czasie rzeczywistym - w harmonogramie studiów znajdziesz informację, kiedy możesz do nich dołączyć.
  • W trakcie kursu masz do wykonania ćwiczenia, testy i quizy, które mają ułatwić zrozumienie i zapamiętanie materiału, przedstawionego przez wykładowcę. Jeśli potrzebujesz skonsultować się z wykładowcą, możesz to zrobić przez forum dyskusyjne, kontakt mailowy lub przyjechać w wyznaczonym terminie na konsultacje na uczelni.
  • Do dyspozycji masz również interaktywny podręcznik zawierający materiały z zajęć. Jeśli wygodniej Ci korzystać z papierowej wersji, w każdej chwili możesz go wydrukować. 
  • Niektóre kursy wymagają pracy grupowej: przedyskutowania lub przygotowania wspólnego projektu przez studentów z Twojej grupy. Do tego celu zostało przygotowane forum dyskusyjne, za pomocą którego masz kontakt z innymi studentami. Możecie także spotkać się w budynku uczelni.
  • Na ocenę końcową kursu składa się punktacja z szeregu aktywności wykonywanych w trakcie jego trwania - testy, quizy, projekt, egzamin.
  • Egzamin semestralny odbywa się w wyznaczonym terminie w budynku uczelni.
  • Po zakończeniu studiów otrzymujesz dokładnie taki sam dyplom jak studenci uczący się na studiach niestacjonarnych.
dajana-ilnicka
Laptop

Sprawdź próbkę zajęć

Studia II stopnia online

W formie online na Uniwersytecie WSB Merito możesz studiować na kierunku zarządzanie na specjalnościach: