Międzynarodowe Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczych w kraju.


Tegoroczna V jubileuszowa edycja odbędzie się 25 maja 2023 r. w Centrum Konferencyjno-Biznesowym Stadionu Śląskiego w Chorzowie. O wyjątkowości wydarzenia świadczy jego formuła – MFG w doskonały sposób łączy konferencję merytoryczną z szeroką ofertą spotkań biznesowych, a swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja szukaniu sposobów na rozwiązywanie problemów wspólnych dla wielu branż. Uczestnicy MFG dyskutują i poruszają najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące rozwoju gospodarki oraz możliwości współpracy międzynarodowej. Dyskusje ekspertów podczas sesji wyznaczają nowe kierunki rozwoju i wspólną koncepcję prac nad wzrostem ekonomicznym i awansem Polski w gospodarczej hierarchii Europy i świata.

 

Na Międzynarodowym Forum Gospodarczym pojawi się również Uniwersytet WSB Merito Chorzów. W panelu dyskusyjnym Współczesne oblicze polskich uczelni weźmie udział dr Łukasz Makowski, prof. UWSB Merito.

 

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

Agenda szczegółowa.pdf

Czytaj więcej