Dr Krzysztof Koj, dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, znalazł się wśród najlepszych wykładowców, wybranych z grona 800 prowadzących zajęcia dla Franklin University na świecie.
Informację o wyróżnieniu dla dr Krzysztofa Koja przekazał rektor Franklin University – dr Christopher Washington. Doświadczenie, zaangażowanie oraz wiedzę wysoko ocenili studenci Modern College of Business and Science w Maskacie (Oman), gdzie dziekan, jako adiunkt Uniwersytetu Franklina, wykłada na studiach MBA.


- Informacja o tym wyróżnieniu ze strony studentów i Rektora Franklin University była dla mnie świetnym prezentem urodzinowym. Dla wykładowcy, który poważnie traktuje swoją pracę, uznanie ze strony studentów jest niezwykle cenne – mówi dr Krzysztof Koj.

 


Dr Krzysztof Koj zajęcia dla Franklin University prowadzi już od ponad 6 lat.


- Moje zajęcia opierają się na aktywności uczestników. Nasza współpraca, otwartość i pozytywna energia są kluczowe - zatem sukces zajęć jest naszym wspólnym osiągnięciem. Dzieje się tak zarówno na sali wykładowej, jak i w trakcie zajęć zdalnych. W Polsce czy w Omanie - pomimo wszelakich różnic - takie podejście zawsze się sprawdza — podkreśla dziekan.

Czytaj więcej