mgr inż. Bartosz Szubzda

Pracownik międzynarodowej firmy konsultingowej. Kierownik zespołu konsultantów z obszaru SCM. Ekspert SAP w dziedzinie modułów funkcjonalnych: QM, MM, LE, PP z naciskiem na QM. Silne umiejętności w dziedzinach: WM / LE. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w przemyśle farmaceutycznym, motoryzacyjnym, elektrycznym oraz IT. Szeroka wiedza w zarządzaniu jakością, procesami zakupowymi, MRP, Lean Manufacturing, Lean Six Sigma, produkcji i wytwarzania cGMP, SOX, analizie ryzyka, walidacji systemów, ITIL. Audytor wewnętrzny. Doświadczenie SAP zdobyte w firmach produkcyjnych z bardzo mocnym naciskiem na procesy biznesowe. Lider w licznych wdrożeniach SAP R/3 dla modułów logistycznych. Project Manager w implementacji SAP IDES R/3 6.0 ECC. Project Manager w projekcie integracji systemu RFID do SAP R/3. Wielokrotnie pełnił funkcję mediatora pomiędzy działem IT i zespołami biznesowymi. Konsultant Application Management Services. Bardzo duże doświadczenie międzynarodowe (projekty w Niemczech, Francji, Polsce, Austrii, Hiszpanii, Holandii, USA, Rumunii, na Węgrzech i Czechach). Doświadczenie w projektach optymalizacji istniejących procesów. Project Management (menedżer w 2 projektach, lider w 5 projektów, uczestnik w ponad 20).

Bartłomiej Socha

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet WSB Merito. Konsultant wdrożeniowy modułów logistycznych SAP, ekspert biznesowy w zakresie walidacji systemów zinformatyzowanych oraz zarządzania projektami. Brał udział w wielu wdrożeniach SAP na polskim rynku oraz w projektach międzynarodowych. Posiada certyfikat GAMP5. W swojej karierze współtworzył szereg dedykowanych rozwiązań logistycznych opartych o system SAP.

Witalij
mgr inż. Witalij Rudnicki

Architekt w globalnym zespole Developer Relations w firmie SAP. W centrum zainteresowań: rozwiązania Big Data i Fast Data, analityka oraz Internet Rzeczy. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny najpierw w Polsce, potem w USA w Dolinie Krzemowej. Autor artykułów, blogger, prelegent na konferencjach po obu stronach Atlantyku. W 2010 roku wybrany do grupy SAP Mentors - osób uznawanych za najbardziej wpływowe w społeczności technologicznej SAP. Od kilku lat z powrotem w Polsce, mieszka we Wrocławiu i oddaje się pasji kolekcjonowania starych grafik tego ukochanego miasta.

mgr inż. Paweł Woźniak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji.

mgr inż. Bartłomiej Trojan

Absolwent Politechniki Wrocławskiej z zakresu Inżynierii górniczej i warszawskiej SGH o specjalizacji Zarządzanie projektami. Obecnie pracuje dla globalnej firmy z sektora FMCG w obszarze integracji systemów ERP i MES dla wszystkich zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie. Certyfikowany Konsultant wdrożeniowy SAP modułów logistycznych oraz kierownik projektów. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach SAP w branżach farmaceutycznej, FMCG, automotive i urządzeń dla przemysłu. Dzięki pracy w charakterze konsultanta zewnętrznego jak i pracy bezpośrednio dla biznesu, nabył unikalną wiedzę o tym jak wygląda świat SAP z "dwóch stron barykady." Dodatkowym atutem jest szeroka wiedza z zakresu wszystkich głównych procesów biznesowych w łańcuchu dostaw, takich jak Zarządzanie jakością, Utrzymanie ruchu, Zakupy, Magazynowanie i dystrybucja, Gospodarka materiałowa, Produkcja i planowanie produkcji itd. 

Barczyński
mgr inż. Wojciech Barczyński

Dyrektor Infrastruktury w Codility, programista i system inżynier. W Codility buduję wiodącą platformą dla zdalnego zatrudniania, która pomaga obiektywnie ocenić kandydatów na podstawie ich umiejętności. Wcześniej Head of Engineering w dwóch siostrzanych startupów Machine Learning FinTech - Hypatos.ai i SMACC.io.  Wcześniej w LykeHQ (venture Rocket Internet), jako system inżynier przewodził transformacji platformy na mikroserviwy na Kubernetesie. Pierwsze doświadczenie z dużymi systemami zdobył w Cloud&Heat, a zaczynał swoją karierę w SAP Research&Development. Praktyk (entuzjastyczny) Kubernetesa, CloudNative i rozwiązań chmurowych od AWS do GCP. Kiedy czas na to pozwoli - programista Golang.

Kontakt do wykładowcy: wojciech.barczynski@wsb.wroclaw.pl

Piotr Kosior

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet WSB Merito) i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Doświadczony manager w zakresie zarządzania, zarządzania finansami, controllingu, rachunkowości finansowej i zarządczej. Obecnie manager ds. wdrożenia SAP w jednej z największych polskich Grup Kapitałowych i General Key User modułu SAP FI. Doradca biznesowy i trener biznesu.

WSB Wrocław. Mężczyzna w niebieskiej koszuli siedzący przy laptopie.
mgr inż. Sebastian Sobczyk

Menedżer kierunku studiów informatyka na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, wykładowca akademicki. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener systemu SAP ERP oraz SAP S/4 HANA. Konsultant wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę użytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej.

Elżbieta Gmur

Absolwentka Akademii  Ekonomicznej we Wrocławiu. Konsultant oraz trener modułów FICO, opracowanie rozwiązań biznesowych w SAP w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej poparte bardzo dobrą znajomością tych zagadnień, praktyka wdrożeniowa w opracowaniu koncepcji rachunków kosztów, zakładowych planów kont, technik księgowania.

mgr inż. Kinga Moska

Absolwentka studiów Informatyka w biznesie, o specjalności Menadżer systemów informatycznych na Wydziale Finansów, Informatyki i Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Konsultant SAP Business Warehouse(BW), Business Objects(BO) i Business Planning and Consolidation(BPC), Team Leader i Single Point of Contact w jednym z wrocławskich Software Solution Center. Posiada doświadczenie w projektach związanych z tranzycją usług SAP BI z Niemiec i Holandii do Polski, utrzymaniem globalnej hurowni danych, administracją platformy SAP BusinessObjects. Wewnętrzny trener w firmie, coachujący Junior SAP Konsultantów. Wcześniej Analityk SAP Business Intelligence w amerykańskim koncernie zajmującym się produkcją w wielu branżach, gdzie przygotowywała raporty w narzedziach tj. Web Intelligence, Design Studio, Lumira. Jeszcze wcześniej po wygranym konkursie jednej z polskich spółek i czołowego producenta miedzi rafinowanej na świecie, wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowała jako Analityk SAP Business Intelligence w amerykańskiej kopalni „Robinson”, w Nevadzie, obsługując analitykę i biorąc udział w I-wszej fazie dalszego wdrażania narzędzi SAP BI. Karierę rozpoczynała jako Junior SAP Konsultant w firmie doradczej świadczącej usługi związane z implementacją i wdrażaniem SAP Retail. Wykładowca i szkoleniowiec na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, a także na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, prowadzi zajęcia w obszarze IT, głównie z SAP, baz danych, hurtowni danych, Data Mining, a także zarządzania projektami. Nagrodzona tytułem SAP Developer Hero 2017 for Building and Supporting Developer Community. Aktywnie działa w SAP Community, m. in. wspomagając organizację SAP MeetUp. Organizatorka wielu warsztatów z SAP dla studentów wrocławskich uczelni, tj. SAP CodeJam, SAP InsideTrack. Pasjonatka zarządzania projektami IT. Posiada certyfikaty ze Scrum, AgilePM i PRINCE2®. 

Mariusz Bubeła

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Konsultant wdrożeniowy i serwisowy modułów logistycznych SAP. Ekspert biznesowy w zakresie walidacji systemów zinformatyzowanych oraz zarządzania projektami. Brał udział w wielu wdrożeniach SAP na polskim rynku oraz w projektach międzynarodowych. W swojej karierze współtworzył szereg dedykowanych rozwiązań logistycznych opartych o system SAP. Obecnie pracuje na stanowisku konsultanta SAP w obszarze MM, WM i Workflow.

dr Anna Orzeł
dr Anna Orzeł

Prawnik, ekspert z dziedziny logistyki, specjalizuje się w transporcie drogowym. Prodziekan ds. organizacyjnych i rozwoju na Wydziale Finansów i Zarządzania we Wrocławiu. Kierownik merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu logistyki i transportu, prowadzi zajęcia ze studentami na studiach I i II stopnia oraz podyplomowych. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Absolwentka kierunków prawo oraz administracja na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada certyfikat European Senior Logistician ESLog. Biznesowo szkoleniowiec i doradca w zakresie prawa w transporcie. Od 2006 r. sędzia arbitrażowy w sprawach gospodarczych. Z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet WSB Merito) związana od 2010 r. Autorka wielu artykułów w tematyce TSL. Interesuje się zastosowaniem nowych technologii w branży logistycznej ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień transportowych i smart city. Prywatnie pasjonatka gór i podróży z plecakiem.

 

Dr Anna Orzeł jest również ekspertem WSB w mediach. Wywiady i komentarze medialne przez nią udzielane dostępne są w Centrum Prasowym WSB.

Paweł Waligórski

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Pracownik międzynarodowej firmy konsultingowej. Konsultant wdrożeniowy i serwisowy modułów logistycznych SAP z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych projektach dla klientów DACH. Doświadczony manager w zakresie logistyki i produkcji,  specjalista w zakresie organizacji i zarządzania procesami logistycznymi i produkcyjnymi. Posiadający doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu procesów logistyczno-produkcyjnych w oparciu o Lean Manufacturing w branży motoryzacyjnej. Pełnił kierownicze stanowiska w dużych, międzynarodowych organizacjach produkcyjnych. Właściciel firmy konsultingowej w branży logistycznej (Projektowanie, wdrażanie procesów logistyczno-produkcyjnych. Doradztwo logistyczne SAP).

Katarzyna_Jędraś
Katarzyna Jędraś

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Konsultant SAP FI/CO w dużej firmie branży chemicznej. Posiada doświadczenie w analizie procesów biznesowych w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej. Uczestniczyła w projektach dotyczących wdrożeń i modyfikacji systemów ERP w międzynarodowym środowisku zarówno w firmach handlowych, usługowych jak i produkcyjnych.

Wojciech Ciesielski

Absolwent Politechniki Wrocławskie i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Konsultant ABAP odpowiedzialny za architekturę, interfejsy oraz planowanie, realizację i prowadzenie prac programistycznych dla systemów SAP ERP. Nastawiony na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań opartych na platformie SAP BTP.