Greenpoint

Dla nas piękno nie ma rozmiaru ani wieku. Wierzymy, że ubranie jest odbiciem Twojej osobowości i dzięki niemu możesz wydobyć swój wewnętrzny blask. Dlatego tworzymy ubrania o rozmaitych fasonach, wzorach i kolorach, które wprowadzają do każdej stylizacji element niebanalności i wyrazistości.

 

 

Green point

AvocadoStyle

AvocadoStyle to polski sklep internetowy z markowymi produktami, pochodzącymi od rodzimych producentów. Posiadamy ogromy wybór ciuchów damskich: sukienki - te na co dzień i na specjalne okazje, bluzy, kombinezony, bluzki, spódnice i wiele innych. Nasza firma kładzie duży nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów oraz profesjonalne wsparcie klienta. Robimy to po to, aby każda osoba, która odwiedza naszą stronę czuła się wyjątkowa. 

 

Avocado

Be my flower

Be my flower - to miejsce, w którym Twoje najbardziej żywe wyobrażenia o pięknym stają się rzeczywistością. Nasza kwiaciarnia tworzy każdego dnia coraz więcej pięknych rzeczy, których nie znajdziesz w żadnym sklepie, ponieważ każdy towar ma swoją indywidualną historię. Wykorzystuję wyjątkowy asortyment kwiatów, na przykład piwonie podobne róże, jaskry, hortensja, gipsówka i inne wyjątkowe rodzaje kwiatów.

GESELLE Jubiler

Zapraszamy do naszych salonów we Wrocławiu i w Warszawie oraz do sklepu internetowego www.geselle.pl

Salon firmowy we Wrocławiu, ul. Kołłątaja 21, 50-006 Wrocław
jubiler@geselle.pl, tel. 71 796 76 26
 

​GESELLE Jubiler Warszawa, al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
warszawa@geselle.pl, tel. 796 416 416

 

  • 5% zniżki na produkty i usługi (m.in. pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, biżuterię ślubną złotą i srebrną, perły)
  • Jak zdobyć zniżkę? Pokaż u partnera legitymację studencką lub specjalną kartę rabatową.

Credit Advisor

Doradztwo w zakresie: kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych.
 

Availo

Worldbox

Sklep pełen unikatowych kolekcji znanych, światowych projektantów i niespotykanych butów z limitowanych serii Quickstrike.

  • 10% rabatu na produkty sieci Wordlbox (poza kolekcją Jordan Retro oraz edycję QS)
  • Rabat dostępny w sklepach stacjonarnych znajdujących się w CH: Wrocław Magnolia, Łódź Manufaktura, Warszawa Arkadia, Warszawa Nowy Świat, Gdańsk Manhattan
  • worldbox.pl

E-riz Rachunkowość i Zarządzanie

Biuro Rachunkowe Online, Dostęp do informacji 24/7. Działamy na terenie całej Polski. Pomożemy w założeniu działalności, wybraniu formy opodatkowania oraz zajmiemy się bieżącą księgowością.

  • 10% rabatu na usługi księgowe
  • e-riz.com
  • Jak zdobyć zniżkę? Pokaż u partnera legitymację studencką lub specjalną kartę rabatową.
E-ris biuro rachunkowe