Niektórzy z nas odkładają na później swoje plany rozwojowe. Ostrożnie dysponujemy zasobami i boimy się angażować w kolejne zobowiązania. Czy w odniesieniu do wyboru studiów podyplomowych to na pewno dobra droga? Studia oprócz rozwijania pasji, to jeden z ważniejszych elementów inwestycji w samego siebie. To pewna inwestycja, ponieważ to właśnie Ty jesteś osobą, która odniesie z niej największe korzyści. 

 

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować wybrane studia podyplomowe, nie nadwyrężając kieszeni, zobacz jakie dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych możesz otrzymać. Dopłata możliwa jest dzięki współpracy z instytucjami, które przyznają środki na rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

 

SPRAWDŹ JAK OTRZYMAĆ DOTACJĘ NA STUDIA

 

Poniżej znajdziesz wykaz instytucji/platform/funduszy, które przyznają dofinansowania nawet do 100% wartości studiów podyplomowych:

  • Baza Usług Rozwojowych (BUR)
  • Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)
  • Aktywizacja Dolnośląskiego Rynku Pracy
  • Bank Gospodarstwa Krajowego
  • Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

 

Pamiętaj, że to nie jedyne sposoby na obniżenie czesnego na studiach podyplomowych.

 

NASI ABSOLWENCI PŁACĄ MNIEJ!

Jeśli jesteś absolwentem Uniwersytetów WSB Merito, możesz skorzystać ze zniżek dedykowanych absolwentom. Im szybciej zapiszesz się na studia, tym większa zniżka Ci przysługuje. Na początku rekrutacji nawet do 1400 zł mniej.

 

PROGRAM FIRMA

Sprawdź czy Twoja firma ma podpisane porozumienie z Uniwersytetem WSB Merito we Wrocławiu, dzięki czemu możesz studiować ze specjalną zniżką. O tym jak skorzystać z Programu Firma i jakie dokładnie płyną z tego korzyści, dowiedz się na stronie programu.

 

Czytaj więcej