Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu w TOP 10 Rankingu Wydziałów Prawa Rzeczpospolitej 2024!


Jest to ogólnopolski ranking, w którym każdego roku oceniane są uczelnie prowadzące studia na kierunkach prawniczych. Wśród uczelni niepublicznych w Polsce nasz Uniwersytet znalazł się w pierwszej 10 najwyższej ocenionych uczelni oraz na 1. miejscu w województwie dolnośląskim!

Kandydaci na studia mogą wybrać u nas jednolite magisterskie na kierunku prawo lub studia licencjackie na kierunku prawo w biznesie.


Wyniki Rankingu Wydziałów Prawa Rzeczpospolitej 2024 przedstawione są w publikacjach w serwisie Rp.pl.


Myślisz o studiach na kierunku prawo? To warto wiedzieć!

  • Stworzyliśmy wyjątkową salę dydaktyczną dla studentów kierunków prawo oraz prawo w biznesie. Jest to dydaktyczna sala rozpraw sądowych, w której studenci trenują sytuacje, z jakimi będą się mierzyć w sądzie jako przyszli prawnicy.
  • W tym roku zorganizowaliśmy II edycję Konkursu Krasomówczego, w którym nasi studenci stanęli do pojedynku na przemowy wcielając się w role pełnomocników, prokuratorów oraz obrońców i wygłaszając mowy końcowe oparte na wcześniej wylosowanych kazusach z prawa cywilnego i karnego.
  • Na naszej uczelni prężnie działa Koło Naukowe Prawa.
     

Zobacz naszą wyjątkową salę dydaktyczną odtwarzającą wyposażenie sal rozpraw sądowych! Opowiada o niej radca prawny i nasz wykładowca Michał Krzewicki.

Czytaj więcej