Uniwersytet WSB Merito (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa) to Twój partner w rozwoju pracowników.
Od lat tworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń, umiejętności i wiedzy między studentami, ekspertami (wykładowcami) a biznesem.

Zaufało nam już ponad 5000 firm. Jeżeli szukasz możliwości rozwoju dla pracowników w Twojej organizacji, sprawdź w jaki sposób możesz rozpocząć współpracę z nami.

Współpraca z biznesem

Program Firma

Program Firma stworzyliśmy, by wspierać przedsiębiorstwa oraz instytucje w rozwoju pracowników. Proponujemy szeroki zakres usług edukacyjnych dostępnych w całej Polsce.

Co zyskujesz jako uczestnik Programu Firma?

 

 • Zaoferujesz pracownikom pakiet benefitów rozwojowych, które pomogą w budowaniu lojalności i zaangażowania oraz będą stanowić dużą korzyść dla kandydatów zainteresowanych pracą w Twojej firmie.
 • Zyskasz wsparcie w przygotowaniu programów rozwojowych rozwiązujących bieżące problemy firmy. Będą to studia i szkolenia idealnie dopasowane do potrzeb Twojego zespołu.
 • Zorganizujesz staże i praktyki dla naszych studentów i absolwentów w Twojej firmie. To da Ci dostęp do najlepszych kandydatów na rynku.
 • Będziesz pod opieką Koordynatora Klienta Biznesowego – cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników będzie dużo prostszy.
 • Skorzystasz ze specjalnych promocji na udział pracowników w naszych studiach i szkoleniach. Jeżeli zdecydujesz się podpisać z nami umowę lokalną, będziesz współpracować z jednym, konkretnym Uniwersytetem WSB Merito. Jeżeli wybierzesz umowę grupową, będziesz korzystać z oferty wszystkich Uniwersytetów WSB Merito.

 

Działania z Biurem Karier i Praktyk

Jeśli chcesz wzmocnić rozpoznawalność oraz wizerunek Twojej firmy, zostań naszym partnerem biznesowym. Sprawdź możliwości i wybierz taką formę współpracy, jaka jest dla Ciebie najlepsza. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Będziesz mieć możliwość objęcia patronatem biznesowym kierunku czy specjalności – dzięki temu realnie wpłyniesz na to, czego nauczą się nasi studenci.
 • Partnerstwo z naszym Uniwersytetem pomoże Ci w budowaniu wizerunku godnego zaufania pracodawcy. Zorganizujesz razem z nami staże i praktyki, dzięki czemu zyskasz ciekawych kandydatów do Twojej firmy.
 • Zaprosisz naszych studentów na wizytę studyjną w Twojej firmie. Pokażesz im swoje rozwiązania i kulturę pracy. Zaprezentujesz się jako lider w Twojej branży.
 • Możemy zaoferować Ci wsparcie w rekrutacji i dotarciu do najlepszych studentów oraz absolwentów. Ty udostępniasz nam ofertę pracy, a my zamieszczamy ją w wewnętrznym systemie dla studentów, a także na terenie Uniwersytetu i w Biurze Karier i Praktyk. Poza tym dysponujemy bazą danych studentów oraz absolwentów, którzy chcą znaleźć zatrudnienie. To spore ułatwienie i przyspieszenie rekrutacji.
 • Możesz dołączyć do nas podczas targów pracy, które organizujemy w naszych siedzibach. To dobra okazja, by zaprezentować swoją działalność oraz szansa dla studentów, aby odbyć rozmowy rekrutacyjne i porozmawiać z reprezentantami danego przedsiębiorstwa.

Nowa nazwa, nowe możliwości

3 kwietnia 2023 r. dzięki uzyskaniu wysokich wyników ewaluacji działalności naukowej, której poddaliśmy się w 2022 r. w ramach Federacji Naukowej WSB-DSW, Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku, w Toruniu, w Poznaniu i we Wrocławiu stały się Uniwersytetami WSB Merito.
1 listopada 2023 r. Uczelnia WSB Merito została Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji w Warszawie Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu!

Witamy na Uniwersytecie!

Zmieniliśmy nazwę, ponieważ od dawna oferujemy znacznie więcej niż tylko kierunki związane z bankowością. Jako uniwersytety uzyskaliśmy uprawnienia do nadawania stopnia doktora i doktora habilitowanego w nowych dyscyplinach, możemy też tworzyć szerszą ofertę studiów, która jeszcze lepiej odpowie na potrzeby kandydatów, obecnych studentów i rynku pracy.  
Nasze wartości pozostają jednak bez zmian. To na nich budowaliśmy sukces WSB – są nimi praktyczność i przyjazność.
 

Współpraca z biznesem

Rekrutuj z Merito JobTeaser

Jednym z istotnych celów naszej współpracy ze środowiskiem biznesowym jest efektywne wspieranie procesów rekrutacji oraz pozyskiwania do firm młodych talentów.

 

W celu usprawnienia tego procesu podjęliśmy decyzję o wdrożeniu na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa platformy JobTeaser, nowego portalu kariery i ofert pracy, który jest używany w Europie przez ponad 700 uczelni.

To miejsce, gdzie w szybki i łatwy sposób pracodawcy mogą dodawać oferty pracy i kontaktować się ze studentami.

JobTeaster

Posiadanie konta na platformie niesie ze sobą szereg korzyści

Aktywne korzystanie z portalu JobTeaser to:

 • szansa zaprezentowania firmy oraz jej kultury organizacyjnej poprzez dodanie treści, filmów i grafik w profilu firmy oraz ofert praktyk, pracy i staży,
 • przestrzeń do budowania świadomości marki i jej rozpoznawalności,
 •  łatwy dostęp ofert Partnerów Biznesowych dla studentów i absolwentów Uniwersytetu WSB Merito Warszawia,
 • dostęp do wartościowych kandydatów, których wykształcenie i kwalifikacje będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Partnerów Biznesowych Uniwersytetu WSB Merito  Warszawa.
Uścisk dłoni

Załóż konto i rekrutuj młode talenty z platformą JobTeaser

Gdzie nas znajdziesz?

Zaufało nam ponad 550 000 studentów.
 

Uniwersytety WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce.

Mapa Uniwersytet

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z Działem Sprzedaży:

 

 

  Marek Woźniakowski                                                                                                                   
  Kierownik Działu Sprzedaży                                                                              

  tel. +48 538 182 793                                                                                                                                                                               

  mail: marek.wozniakowski@warszawa.merito.pl         

 

Agata Sługiewicz                                                                   Andżelika Cegiełka

Koordynator klienta biznesowego                                       Koordynator klienta biznesowego  

tel. +48 532 397 229                                                             tel. +48 538 624 761  

mail: agata.slugiewicz@warszawa.merito.pl                     mail: andzelika.cegielka@warszawa.merito.pl