Co zyskujesz, studiując marketing i sprzedaż w WSB Merito?

Forma studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

 

W formie stacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - zwyczajowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu.

 

W formie niestacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w weekendy.

Sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w sposób hybrydowy:

  • wykłady realizowane będą zdalnie przy użyciu aplikacji MS Teams, 
  • ćwiczenia, konwersatoria i lektoraty będą odbywać się w salach Uniwersytetu.

Wykłady i ćwiczenia planowane będą w oddzielnych dniach, tak aby nie nakładały się na siebie. W każdym dniu zajęć masz albo tylko wykłady, albo tylko ćwiczenia.

W trakcie studiów na kierunku marketing i sprzedaż przygotujemy Cię do sprawnego zarządzania działaniami marketingowymi, sprzedażą i relacjami z klientem. To studia dla tych, którzy chcą poznać nowoczesne trendy i innowacyjne metody komunikacji w mediach off- i onlinowych oraz skuteczne i nieszablonowe sposoby zarządzania sprzedażą.

Zajęcia realizowane są w formie wykładów, ćwiczeń i seminariów. Podczas większości z nich będziesz pracować samodzielnie pod okiem wykładowcy. Stawiamy na praktyczność podbudowaną solidną teorią.
 

Spotkasz ekspertów z branży marketingu i sprzedaży w czasie licznych wykładów otwartych, spotkań z guest speakerami, webinarów czy bezpłatnych szkoleń. Program kształcenia stworzyli nasi partnerzy biznesowi, eksperci na co dzień pracujący w agencjach reklamowych i PR oraz w działach marketingu i sprzedaży największych organizacji.

Podczas zajęć nauczysz się praktycznej obsługi nowoczesnych narzędzi marketingowych – programów monitorujących działania w Internecie oraz poza nim, systemów zarządzania sprzedażą i relacjami z klientami, menedżerów reklam, programów do tworzenia grafik, biur prasowych off-  i online i wielu innych. Poznasz tajniki tworzenia interesującego contentu.

 

 

 

 

Zajęcia ogólnouczelniane

Zintegruj się i poznaj nas lepiej - w pierwszych dniach studiowania zapraszamy studentów do udziału w zajęciach Studiowanie w WSB Merito. Program ten zapewni Ci wdrożenie się w życie uniwersytetu, poznanie zasad studiowania, a przede wszystkim sprawi, że szybko poznasz grupę, w której będziesz studiować.

zajęcia kierunkowe

Zdobywaj umiejętności praktyczne podczas zajęć “projekt semestralny”, w trakcie których wraz z zespołem projektowym wspólnie rozwiążecie konkretne problemy zawodowe pod okiem prowadzącego – doświadczonego praktyka. Projekty realizowane są w oparciu o case’y zaczerpnięte z praktyki oraz we współpracy z firmami.

Zajęcia rozwijające uniwersalne

Rozwijaj uniwersalne kompetencje przyszłości w trakcie zajęć, podczas których kluczowe jest nastawienie na relacje, umiejętności organizacyjne, kompetencje twórcze, ciągłe uczenie się oraz etyczność działania. Zajęcia realizowane są w dwóch blokach: kompetencje przedsiębiorcze (biznesowe) i wyzwania przyszłości.

Zajęcia pozaprogramowe

Możesz rozwijać także unikalny zestaw kompetencji podczas zajęć pozaprogramowych indywidualizujących ścieżkę kształcenia. Otrzymasz m.in. dostęp do certyfikowanych warsztatów organizowanych przez BKiP i weźmiesz udział w innowacyjnych projektach społecznych organizowanych przez Uniwersytet wzbogacających Twoje portfolio.

Biuro karier strona maj 2023

Jako student WSB Merito możesz skorzystać z pomocy Biura Karier i Praktyk i już w trakcie studiów zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

W celu usprawnienia tego procesu, umożliwiliśmy naszym studentom dostęp do JobTeasera, portalu kariery i ofert pracy, który jest używany w Europie przez ponad 700 uczelni. To miejsce, gdzie w szybki i łatwy sposób pracodawcy mogą dodawać oferty pracy i kontaktować się ze studentami.

 

Zobacz więcej

dla kogo

Kierunek marketing i sprzedaż to kierunek dla osób, które chcą pracować w agencjach reklamowych, marketingowych, digitalowych i 360, a także w domach mediowych, jak również w szeroko pojętym sektorze sprzedażowym. Marketing i sprzedaż to studia dla tych, których cechuje duża kreatywność, wyobraźnia i otwartość na innych ludzi.

Uścisk dłoni
zajęcia prowadzone przez praktyków
Palec
skuteczne i nowoczesne strategie marketingowe
innowacyjne zarządzanie relacjami sprzedażowymi
Medal
zawód pożądany na rynku pracy

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

studenci
Poznasz specyfikę pracy w obszarach nowoczesnego marketingu i sprzedaży
studenci
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu planowania i analiz marketingowych
Nauczysz się technik pozyskiwania klienta indywidualnego i biznesowego.
studenci
Nauczysz się technik pozyskiwania klienta indywidualnego i biznesowego.
studenci

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Content marketing - tworzenie treści marketingowych
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 575 zł
E-marketing
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Od marca
od 575 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać.

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Katarzyna Tatarkiewicz
Mazurek-Kucharska
Artur Malinowski
Katarzyna Tatarkiewicz

Wspiera managerów i całe przedsiębiorstwa w codziennych działaniach, aby skutecznie osiągały wyznaczone sobie cele. Rebranding, wsparcie marketingowe sprzedaży, proces zmiany, motywowania pracowników czy employer branding – to przykładowe pola działań, w których się specjalizuje....

dr Beata Mazurek-Kucharska

Doktor psychologii, Pełnomocnik Dziekana ds. rozwoju kadry dydaktycznej,
menedżer kierunku Psychologia w biznesie, ekspert medialny, wykładowca i promotor prac dyplomowych w WSB Merito w Warszawie.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia w Uniwersytecie im. Marii...

dr Artur Malinowski

Doktor Nauk Ekonomicznych. Ekspert Europejskiej Federacja Doradców Finansowych

Dorobek i zainteresowania naukowe koncentrują się wokół: makroekonomii, rynków finansowych  i zarządzania finansami przedsiębiorstw.   Na dorobek dydaktyczny składają się wykłady, seminaria i ćwiczenia...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Zasady rekrutacji

Studentem studiów I stopnia na kierunku Marketing i sprzedaż możesz zostać po ukończeniu szkoły średniej, zdaniu matury i odebraniu świadectwa dojrzałości. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

Poznaj zasady rekrutacji i zapisz się na studia w 5 prostych krokach.

Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

nie zapomnij pobrać biletu w systemie kolejkowym

Godziny otwarcia:
  • pn: 11:00-18:00
  • wt-pt: 08:00-16:00
Pobierz stronę do PDF