Światowy Tydzień Mózgu w Wyższych Szkołach Bankowych
14-20 marca 2022

 

Zapraszamy do świętowania razem z nami Światowego Tygodnia Mózgu, czyli wydarzenia mającego na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego działaniu. Przygotowaliśmy z tej okazji 3 ciekawe podcasty, dzięki którym dowiesz się więcej o funkcjonowaniu tego fascynującego organu.

 

 

  • Jak uczy się ludzki mózg?
         prowadzący: Kamil Zieliński

 

  • Twój mózg przewiduje przyszłość. A co, jeśli się pomyli?
         prowadzący: dr hab. Maciej Błaszak

 

  • Zdrowy mózg w stresie
        prowadząca: dr Sylwia Olszewska

 

 

Jak posłuchać podcastów?
To proste – wypełnij krótki formularz rejestracyjny, a na podany adres e-mail otrzymasz link do podcastów w serwisie YouTube. Po otrzymaniu dostępu będziesz mógł wrócić do nagrań w dowolnym momencie od daty premiery.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ


Premiera nagrań 14 marca!


Poznaj ekspertów, którzy podzielą się z Tobą wiedzą:

 

 

Kamil Zieliński

Psycholog i trener biznesu. Kierownik programowy i menedżer kierunku Psychologia w biznesie. Aktywny przedsiębiorca. Autor książki „Psychoefekty. 50 zjawisk psychologicznych, które wpływają na Twoje życie”. Fundator i wiceprezes Fundacji Future Hero. Ekspert do spraw psychologii społecznej i komunikacji w Centrum Analiz Miejskich IRRP oraz recenzent naukowy portalu Mała Psychologia. Stale współpracuje z sektorem biznesowym, administracją oraz organizacjami pozarządowymi. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Uczy wykorzystania psychologii w życiu i biznesie. Interesuje się psychologicznymi aspektami skutecznego komunikowania się, budowaniem odporności psychicznej, sprzedażą, autoprezentacją oraz technikami wywierania wpływu i perswazji. Jako popularyzator wiedzy psychologicznej udzielał komentarzy m.in. dla Newsweek Polska, TVN, Polsat, ZOOM TV, Radio ESKA, Radio Katowice, TOK FM, Radio Wrocław oraz Radio RAM.Maciej Błaszak

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Kognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych. Jego zainteresowania i doświadczenia dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kontrolowanego kształtowania mózgu człowieka. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), narzędziami umysłu (braintools), neurodydaktyką i problematyką brainfitness. Prowadzi działalność szkoleniowo-doradczą, wykorzystując wyniki badań nad mózgiem do ulepszania procesu transferu wiedzy, budowania ścieżki rozwoju osobistego i zawodowego. Stypendysta uniwersytetów w Kilonii (Niemcy), Edynburgu (Szkocja) i Berkeley (USA). Autor trzech monografii naukowych i kilkudziesięciu artykułów.dr Sylwia Olszewska

Jako trener związana z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu WE w Szczecinie od 2009r. Psycholog biznesu, trener, coach, terapeuta, doktorantka UG. Absolwentka uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – mgr psychologii, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – mgr nauk o rodzinie. Ukończone szkolenia z zakresu: Coachingu, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Zachowań asertywnych, Skutecznych negocjacji w biznesie i wielu innych. Autorka wielu publikacji. Trener szkoleniowiec psychologii biznesu.


Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

 

Czytaj więcej