Poznaj WSB Merito

Uczelnie WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia w Uczelni WSB Merito Warszawa to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda. 

Uczelnia WSB Merito Warszawa (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie) istnieje od 2019 roku, jest uczelnią jednowydziałową, w ramach struktury organizacyjnej funkcjonuje Wydział Przedsiębiorczości i Innowacji.

W naszej ofercie znajdziesz:

Do zobaczenia na Uczelni WSB Merito Warszawa

ul. Łabiszyńska 25

03-204 Warszawa 
 

Mapa Goolge

WSB Panorama

Nowa nazwa Merito

Zależało nam na nazwie, która podkreśli praktyczny charakter naszej uczelni, a jednocześnie będzie bardziej uniwersalna i lepiej dopasowana do oferty dydaktycznej, jaką dysponujemy.

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
Studenci7
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
Student8
Student9
Jesteśmy uczelnią, która stawia na synergię pomiędzy praktycznym przekazywaniem wiedzy, a współpracą z otoczeniem społeczno-gospodarczym.
Student10
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.