Poznaj WSB Merito

Od 1 listopada 2023 r. jesteśmy Filią w Warszawie Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu!
Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia na naszej uczelni to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

W naszej ofercie znajdziesz: studia I stopnia, studia II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia z podyplomowymi,studia podyplomowe, Master of Business Administration (MBA) jak również bogatą ofertę kursów i szkoleń.

stud

Uniwersytety WSB Merito (wcześniej Wyższe Szkoły Bankowe) to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance. Do tej pory zaufało nam 550 000 studentów i absolwentów.

Nowa nazwa Merito

Zmieniliśmy nazwę. Zależało nam na nazwie, która podkreśli praktyczny charakter naszej uczelni, a jednocześnie będzie bardziej uniwersalna i lepiej dopasowana do oferty dydaktycznej, jaką dysponujemy.

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
Studenci7
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
Student8
Student9
Jesteśmy uczelnią, która stawia na synergię pomiędzy praktycznym przekazywaniem wiedzy, a współpracą z otoczeniem społeczno-gospodarczym.
Student10
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.