Wspierajmy swoje dzieci w wyborze studiów!

Wiemy, jak istotną rolę odgrywacie w życiu Waszych dzieci, zwłaszcza w procesie podejmowania decyzji dotyczących przyszłości i wyboru studiów. Wspólna rozmowa, badanie różnych opcji i emocjonalne wsparcie są kluczowe. 

 

Aby pomóc Państwu w tym procesie przygotowaliśmy webinar z dr Beatą Rajbą, psychologiem, na którym omówione są praktyczne wskazówki dotyczące tego ważnego kroku w życiu waszych dzieci.  

Zapraszamy do jego obejrzenia.

Poznaj Uniwersytety WSB Merito 

 

Zaufało nam już ponad 550 000 studentów!  

 

Jesteśmy największą grupą prywatnych uniwersytetów w Polsce. Znajdziesz nas w 11 miastach Polski. Od 30 lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Nasi eksperci przekazują praktyczną wiedzę, a otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawia, że studia na Uniwersytetach WSB Merito to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda. 

Nasza oferta studiów

W roku akademickim 2024/2025 proponujemy maturzystom do wyboru ponad 40 kierunków studiów licencjackich i inżynierskich w języku polskim i angielskim oraz 4 kierunki jednolitych studiów magisterskich na ponad 600 specjalnościach. 

Zobacz ofertę studiów