Zaufało nam już ponad 550 000 studentów!

 

Jesteśmy największą grupą prywatnych uniwersytetów w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance. Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia na Uniwersytetach WSB Merito to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda

W naszej ofercie znajdziesz studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe, MBA i Executive MBA. Możesz również skorzystać ze szkoleń i kursów

zdj

Stwarzamy warunki sprzyjające nauce, nawiązywaniu przyjaźni na całe życie, spotykaniu ludzi, którzy mogą stać się mentorami i autorytetami. Nasi wykładowcy traktują Cię po partnersku, bo to sprzyja nauce i rozwijaniu pasji.

 

Czekamy na Ciebie!

Dlaczego Merito?

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
moz1_uniw
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
moz2_uniw
moz3_uniw
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
moz4_uniw
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tymi samymi uniwersytetami, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.