Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Poleć znajomemu studia na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu, zyskaj 10% zniżki w czesnym. Szczegóły, BON do pobrania:

 

BON

 

srs hybryda.png

Każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia jednostki. Innowator edukacji to ten, kto ma odwagę kreować, inspirować, znajdować rozwiązania dzięki umiejętności budowania dobrych relacji z sobą i innymi. „Akademia innowatora edukacji” to odpowiedź na wyzwania edukacyjne XXI wieku, oparta na autorskiej metodologii. To odpowiedź na trudną sytuację edukatorów w świecie, w którym system wymaga modyfikacji, a zachowania uczniów i rodziców znacznie odbiegają od tych tradycyjnie im przypisywanych. Doświadczeni nauczyciele, poddani wielokierunkowej presji, tracą poczucie sprawstwa, często doświadczając wypalenia zawodowego. Z kolei ci debiutujący w roli edukatorów zastanawiają się, ile potrwa ich entuzjazm i motywacja poparta misją.

 

Zaproponowane w programie studiów rozwiązania bazują nie tylko na nowoczesnej wiedzy, ale i korespondują z najnowszymi wymaganiami rynku pracy. Wykładowcy to wybitni w swojej dziedzinie specjaliści, znający specyfikę środowiska edukacyjnego, którzy wiedzą, co to znaczy pracować z pasją. Zapraszamy do wspólnej edukacyjnej przygody osoby chcące osiągać więcej w życiu osobistym i zawodowym,  otwarte na drugiego człowieka oraz nową jakość polskiej szkoły.

sp_sesjalato_57

Jesteś zainteresowany/zainteresowana dofinansowaniem do studiów podyplomowych?

 

Sprawdź dofinansowania dla klienta indywidualnego:

Więcej informacji dla klienta indywidualnego

 

Sprawdź dofinansowanie dla firm:

Więcej informacji dla firm

20240115_MERITO_TOR_SW_Nikla

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

kontakt

Cel studiów

Celem studiów jest zapoznanie słuchacza z najnowszymi trendami w edukacji, nauka korzystania z najnowszych technologii oraz rozwój osobisty, który pozwoli na zwiększenie efektowości pracy, wyzwoli otwartość i siłę do budowania relacji z otoczeniem oraz do samodzielnego tworzenia nowych, nowoczesnych rozwiązań w nauczaniu. 

Korzyści

 • Lepiej poznasz siebie, ważne dla ciebie wartości i określisz priorytety życiowe, świadomie planując ścieżkę kariery opartą na zasobach i mocnych stronach.
 • Zadbasz o swój dobrostan,  poznasz skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.
 • Wzmocnisz poczucie własnej wartości oraz pewności siebie w roli innowatora, doskonaląc umiejętności autoprezentacji, budowania marki osobistej oraz efektywnej komunikacji.
 • Pożegnasz ograniczające cię przekonania, dzięki czemu z większą otwartością i odwagą zainspirujesz uczniów do czerpania siły z motywacji wewnętrznej.
 • Wykorzystasz wiedzę na temat pokoleń w edukacji (X, Y, Z, Alfa) do wzmacniania więzi i budowania satysfakcjonujących relacji w środowisku lokalnym.
 • Zwiększysz efektywność procesu edukacyjnego dzięki umiejętności zastosowania innowacyjnych metod i narzędzi coachingowych, będących unikatowym połączeniem wiedzy, umiejętności i kompetencji miękkich.
 •  Zaprzyjaźnisz się z nowymi technologiami, w tym sztuczną inteligencją, które bezpiecznie wesprą cię w realizacji zadań administracyjnych i pomogą zaktywizować uczniów.
 • Staniesz się częścią środowiska proaktywnych innowatorów, co zaowocuje stworzeniem kreatywnych rozwiązań i da poczucie spełnienia osobistego i zawodowego.

Dla kogo?

 • Dla nauczycieli z większym lub mniejszym doświadczeniem zawodowym bądź rozpoczynających pracę, potrzebujących wsparcia w sytuacji rosnących wymagań wobec oświaty, otwartych na osobistą zmianę i gotowych do podjęcia wyzwań, jakie niesie edukacja nowych pokoleń. 
 • Dla nauczycieli pracujących na szkolnym etacie, przygotowujących się do zawodowej zmiany. 
 • Dla doradców metodycznych, szkolnych doradców zawodowych, konsultantów i trenerów, związanych z obszarem edukacji, którzy chcą wzbogacić swoje doświadczenie o nowatorskie rozwiązania na miarę XXI wieku. 

Opiekun kierunku

20240313_MERITO_TORUN_MBA_Niklas_111 przycięte.jpg

Stworzyłam Akademię innowatora edukacji, wychodząc naprzeciw aktualnym oraz przyszłym wymaganiom XXI wieku. Zapraszam do wspólnej rozwojowej przygody tych, którzy chcą osiągać więcej w życiu osobistym i zawodowym. Nasze studia podyplomowe to przestrzeń przyjazna dla edukatorów otwartych na zmiany i potrzeby drugiego człowieka.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania współczesności, skorzystaj z zaproponowanych przez specjalistów z pasją rozwiązań. Innowator edukacji to ten, kto ma odwagę kreować, inspirować, znajdować rozwiązania dzięki umiejętności budowania dobrej relacji z sobą i innymi.

 

Jolanta Serocka

- autorka programu opartego na unikalnej metodologii, opiekun merytoryczny kierunku, wykładowca Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu i Bydgoszczy, innowator edukacji, akredytowany coach, trener edukacji i biznesu

Aleksandra Correia

Czy poleciłabyś innym edukatorom udział w studiach podyplomowych akademia innowatora edukacji, dlaczego?
 

Tak, przede wszystkim, żeby zobaczyć, ilu jest w Polsce nauczycieli, którzy chcą więcej, niż tylko „odbębnić” zajęcia. Studia magisterskie właściwie nie przygotowują do pracy edukatora - nauczyciela, zwłaszcza w zakresie kompetencji miękkich, zarządzania grupą itd.

 

Polecam udział w studiach podyplomowych Akademia Innowatora Edukacji wszystkim tym nauczycielom i edukatorom, którzy czują, że edukacja może dać im – i im uczniom – więcej niż obecnie. Polecam je wszystkim tym, którym chce się bardziej, więcej i lepiej w edukacji. Polecam ten kierunek wszystkim tym, którzy tracą wiarę w polską oświatę oraz tym, którzy szukają w niej własnej drogi. Polecam wreszcie wszystkim tym, którzy czują, że studia kierunkowe nie wyposażyły ich w odpowiednie narzędzia do praktycznego prowadzenia zajęć.

Aleksandra Correia

absolwentka Akademii innowatora edukacji

Żaneta Siberna-Wolitzki

Czy poleciłabyś innym edukatorom udział w studiach podyplomowych akademia innowatora edukacji, dlaczego?


Zdecydowanie polecam AIE Jolanty Serockiej innym edukatorom, ponieważ to wyjątkowe studia i jedyne z tak bogatym programem na rynku polskim!

AIE gorąco polecam nauczycielom, dyrektorom szkół oraz wszystkim tym, którzy na co dzień zajmują się nauczaniem i pracą z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi. Od pierwszych zajęć w październiku 2019 r. z autorką programu studiów – Jolantą Serocką – charyzmatyczną nauczycielką, wykładowcą akademickim i coachem z pasją,  poczułam, że wybrałam właściwy dla mnie kierunek rozwoju osobistego i zawodowego. Efektywna komunikacja z samą sobą, odkrywanie stłumionych emocji i potrzeb, praca nad asertywnością i wewnętrzną motywacją, odbudowywanie wiary we własne możliwości  sprawcze - to tylko niektóre elementy, od których rozpoczęły się zauważalne zmiany w moim życiu.

Studia podyplomowe na WSB wyposażyły mnie w wiedzę i umiejętności, bez których trudno byłoby sprostać wymaganiom edukacyjnym XXI wieku.

Żaneta Siberna-Wolitzki

absolwentka Akademii innowatora edukacji

4O7A3914

Czy poleciłabyś innym edukatorom udział w studiach podyplomowych akademia innowatora edukacji, dlaczego?
 

Zdecydowanie TAK. Rozmowy z innymi nauczycielami (którzy również dostrzegają absurdy naszego systemu edukacji) dodają otuchy i wiary w lepsze jutro polskiej szkoły.

Akademia Innowatora Edukacji to świetne zajęcia z kompetentnymi wykładowcami, inspirujące rozmowy, solidna dawka wiedzy oraz praktyczne umiejętności.

Bardzo polecam AIE wszystkim osobom, które chcą wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby oraz poprawić relacje z innymi ludźmi.

Podjęcie tych studiów było bardzo dobrą decyzją, która wpłynęła na mój rozwój zawodowy oraz osobisty. 

Magdalena Rasielewska

absolwentka Akademii innowatora edukacji

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
271 zł
254 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 800 zł, dzięki: 

 • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237 zł/mies. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1000 zł: 

 • 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 229 zł/mies. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku Akademia innowatora edukacji.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

20240313_MERITO_TORUN_MBA_Niklas_111 przycięte.jpg
Marta Kaźmierczak.jpg
Marcin Czyżuk
Karolina Gołębiowska.jpg
Jolanta Serocka

Jolanta Serocka

Opiekun merytoryczny kierunku i autorka programu

 

Innowatorka edukacji z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, trenerka i szkoleniowiec edukacji i biznesu, akredytowany coach ACC ICF (life & career coaching), wykładowczyni akademicka Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu...

Marta Kaźmierczak

Trenerka z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec wielu branż, akredytowany coach PCC ICF, z ponad 1800 godzinnym warsztatem pracy (life coaching, team coaching, business coaching, job-coaching), autorka szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, stworzonych w oparciu o...

Justyna Niebieszczańska

Sspecjalista od public relations.  Od 10 lat prowadzi Agencji Public Relations BRIDGEHEAD. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Konsultuje i opracowuje działania związane z personal branding.
Ma doświadczenie w sektorze B2B pracując jako...

Marcin Czyżuk

Absolwent zarządzania, filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej, studiów podyplomowych z zakresu projektowania i wdrażania aplikacji webowych i mobilnych.  Dydaktyk i metodyki e-learningu. Na co dzień kieruje Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania, gdzie razem z zespołem...

dr Karolina Gołębiowska

Doktor nauk humanistycznych z zakresu językoznawstwa, obecnie metodyk e-learningu w Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania Uniwersytetu WSB Merito w Toruniu. Członkini Stowarzyszenia E-learningu Akademickiego. Wykładowczyni akademicka przedmiotów z zakresu dydaktyki. Wizytatorka w ramach...

Beata Tomaszewska

Nieustanie poszukuje ciekawych sposobów  łączenia nauczania języka angielskiego  i kształtowania u młodzieży umiejętności życiowych i  pomysły te wciela w praktykę szkolną. Absolwentka Filologii Angielskiej, Studiów podyplomowych z Organizacji i zarządzania oświatą oraz...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A 87-100 Toruń
87-100 Toruń

Telefon: +48 538 688 806 studia podyplomowe
Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00 - 16:00
 • wt: 10:00 - 17:00
 • śr: 08:00 - 16:00
 • cz: 10:00 - 16:00
 • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF