Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

 

hybryda

Każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia jednostki. Innowator edukacji to ten, kto ma odwagę kreować, inspirować, znajdować rozwiązania dzięki umiejętności budowania dobrych relacji z sobą i innymi. „Akademia innowatora edukacji” to odpowiedź na wyzwania edukacyjne XXI wieku. Nauczyciele, poddani wielokierunkowej presji, czują się przytłoczeni wielością obowiązków. Wychodząc naprzeciw zarówno ich potrzebom, jak i potrzebom uczniów z pokolenia smartfonów, zapraszamy edukatorów do wspólnego odkrywania nowych możliwości edukacyjnych oraz do zwiększenia efektywności osobistej i zawodowej.

Zaproponowane w programie studiów rozwiązania bazują nie tylko na nowoczesnej wiedzy, ale i korespondują z najnowszymi wymaganiami rynku pracy. Wykładowcy to wybitni w swojej dziedzinie specjaliści, znający specyfikę środowiska edukacyjnego, którzy wiedzą, co to znaczy pracować z pasją. Zapraszamy do wspólnej edukacyjnej przygody osoby chcące osiągać więcej w życiu osobistym i zawodowym, otwarte na drugiego człowieka, również tego z pokolenia smartfonów. 

sp_sesjalato_57

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

kontakt

Cel studiów

Celem studiów jest zapoznanie słuchacza z najnowszymi trendami w edukacji, nauka korzystania z najnowszych technologii oraz rozwój osobisty, który pozwoli na zwiększenie efektowości pracy, wyzwoli otwartość i siłę do budowania relacji z otoczeniem oraz do samodzielnego tworzenia nowych, nowoczesnych rozwiązań w nauczaniu. 

Korzyści

 • Zwiększysz osobistą efektywność dzięki lepszemu poznaniu siebie, swoich wartości oraz umiejętności osiągania celów życiowych i zawodowych, aby czerpać z życia satysfakcję. 
 • Zaplanujesz dalszą ścieżkę kariery opartą na swoich zasobach i mocnych stronach, wykorzystując wiedzę o budowaniu marki osobistej oraz efektywnej komunikacji. 
 • Zwiększysz efektywność procesu edukacyjnego dzięki umiejętności zastosowania nowoczesnych metod i narzędzi, będących unikatowym połączeniem nowoczesnej wiedzy, umiejętności i kompetencji miękkich. 
 • Wygenerujesz rozwiązania edukacyjne, które bez wątpienia wzbogacą twój warsztat pracy. 

Dla kogo?

 • Dla nauczycieli z większym lub mniejszym doświadczeniem zawodowym bądź rozpoczynających pracę, potrzebujących wsparcia w sytuacji rosnących wymagań wobec oświaty, otwartych na osobistą zmianę i gotowych do podjęcia wyzwań, jakie niesie edukacja nowych pokoleń. 
 • Dla nauczycieli pracujących na szkolnym etacie, przygotowujących się do zawodowej zmiany. 
 • Dla doradców metodycznych, szkolnych doradców zawodowych, konsultantów i trenerów, związanych z obszarem edukacji, którzy chcą wzbogacić swoje doświadczenie o nowatorskie rozwiązania na miarę XXI wieku. 

Opiekun kierunku

Jolanta Serocka

Wychodząc naprzeciw wymaganiom przyszłości, stworzyłam akademię innowatora edukacji dla tych, którzy wiedzą, że każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia jednostki. Zapraszam do wspólnej edukacyjnej przygody osoby chcące osiągać więcej w życiu osobistym i zawodowym, otwarte na drugiego człowieka, również tego z pokolenia smartfonów. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania XXI wieku, skorzystaj z zaproponowanych przez specjalistów z pasją nowatorskich rozwiązań. Innowator edukacji to ten, kto ma odwagę kreować, inspirować, znajdować rozwiązania dzięki umiejętności budowania dobrych relacji z sobą i innymi.

Jolanta Serocka

autorka programu oraz opiekun merytoryczny kierunku, wykładowca WSB, trener biznesu i kompetencji edukacyjnych, akredytowany coach, innowator edukacji

Aleksandra Correia

Czy poleciłabyś innym edukatorom udział w studiach podyplomowych akademia innowatora edukacji, dlaczego?
 

Tak, przede wszystkim, żeby zobaczyć, ilu jest w Polsce nauczycieli, którzy chcą więcej, niż tylko „odbębnić” zajęcia. Studia magisterskie właściwie nie przygotowują do pracy edukatora - nauczyciela, zwłaszcza w zakresie kompetencji miękkich, zarządzania grupą itd.

 

Polecam udział w studiach podyplomowych Akademia Innowatora Edukacji wszystkim tym nauczycielom i edukatorom, którzy czują, że edukacja może dać im – i im uczniom – więcej niż obecnie. Polecam je wszystkim tym, którym chce się bardziej, więcej i lepiej w edukacji. Polecam ten kierunek wszystkim tym, którzy tracą wiarę w polską oświatę oraz tym, którzy szukają w niej własnej drogi. Polecam wreszcie wszystkim tym, którzy czują, że studia kierunkowe nie wyposażyły ich w odpowiednie narzędzia do praktycznego prowadzenia zajęć.

Aleksandra Correia

absolwentka Akademii innowatora edukacji

Żaneta Siberna-Wolitzki

Czy poleciłabyś innym edukatorom udział w studiach podyplomowych akademia innowatora edukacji, dlaczego?


Zdecydowanie polecam AIE Jolanty Serockiej innym edukatorom, ponieważ to wyjątkowe studia i jedyne z tak bogatym programem na rynku polskim!

AIE gorąco polecam nauczycielom, dyrektorom szkół oraz wszystkim tym, którzy na co dzień zajmują się nauczaniem i pracą z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi. Od pierwszych zajęć w październiku 2019 r. z autorką programu studiów – Jolantą Serocką – charyzmatyczną nauczycielką, wykładowcą akademickim i coachem z pasją,  poczułam, że wybrałam właściwy dla mnie kierunek rozwoju osobistego i zawodowego. Efektywna komunikacja z samą sobą, odkrywanie stłumionych emocji i potrzeb, praca nad asertywnością i wewnętrzną motywacją, odbudowywanie wiary we własne możliwości  sprawcze - to tylko niektóre elementy, od których rozpoczęły się zauważalne zmiany w moim życiu.

Studia podyplomowe na WSB wyposażyły mnie w wiedzę i umiejętności, bez których trudno byłoby sprostać wymaganiom edukacyjnym XXI wieku.

Żaneta Siberna-Wolitzki

absolwentka Akademii innowatora edukacji

4O7A3914

Czy poleciłabyś innym edukatorom udział w studiach podyplomowych akademia innowatora edukacji, dlaczego?
 

Zdecydowanie TAK. Rozmowy z innymi nauczycielami (którzy również dostrzegają absurdy naszego systemu edukacji) dodają otuchy i wiary w lepsze jutro polskiej szkoły.

Akademia Innowatora Edukacji to świetne zajęcia z kompetentnymi wykładowcami, inspirujące rozmowy, solidna dawka wiedzy oraz praktyczne umiejętności.

Bardzo polecam AIE wszystkim osobom, które chcą wsłuchać się w siebie i swoje potrzeby oraz poprawić relacje z innymi ludźmi.

Podjęcie tych studiów było bardzo dobrą decyzją, która wpłynęła na mój rozwój zawodowy oraz osobisty. 

Magdalena Rasielewska

absolwentka Akademii innowatora edukacji

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 31 maja
czesne już od
255 zł
221 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 maja, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

 • 800 zł zniżki w czesnym odliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 221 zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz więcej - 1400 zł: 

 • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 

 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku Akademia innowatora edukacji.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 170
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Jolanta Serocka
Marta Kaźmierczak.jpg
Mariusz Grudzień
Tomasz Kocur
Jolanta Serocka

Akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu oraz kompetencji edukacyjnych, edukator, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu i Bydgoszczy. Wykorzystuje 20-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka cyklicznych projektów,...

Marta Kaźmierczak

Trenerka z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec wielu branż, akredytowany coach PCC ICF, z ponad 1800 godzinnym warsztatem pracy (life coaching, team coaching, business coaching, job-coaching), autorka szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, stworzonych w oparciu o...

Justyna Niebieszczańska

Sspecjalista od public relations.  Od 10 lat prowadzi Agencji Public Relations BRIDGEHEAD. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Konsultuje i opracowuje działania związane z personal branding.
Ma doświadczenie w sektorze B2B pracując jako...

Mariusz Grudzień

Trener, coach, Master Trener NLP, certyfikowany konsultant MindSonar®, menedżer, praktyk biznesu, doradca indywidualnego rozwoju zawodowego. Od ponad 22 lat współpracuje z różnymi branżami w kontekście doskonalenia potencjału osobistego, procesów i organizacji. Zorientowany na...

Beata Tomaszewska

Nieustanie poszukuje ciekawych sposobów  łączenia nauczania języka angielskiego  i kształtowania u młodzieży umiejętności życiowych i  pomysły te wciela w praktykę szkolną. Absolwentka Filologii Angielskiej, Studiów podyplomowych z Organizacji i zarządzania oświatą oraz...

Joanna Matuszewicz - Pawłowska 

Trener Biznesu / coach/ Rysowniczka biznesowa w Personel System


Od 10  lat współpracuje z średnia kardą zarządzającą i realizuje złożone projekty szkoleniowo- coachingowe dla menedżerów różnych firm i organizacji. Jest trenerem kadry menadżerskiej kilku wiodących firm na...

Tomasz Kocur

Absolwent studiów na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu.

 

INFORMACJE DODATKOWE

 • Edukator, nauczyciel dyplomowany – doradca metodyczny z zakresu fizyki, matematyki, informatyki i robotyki
 • Egzaminator Europejskiego Certyfikatu Umiejętności...
Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

W dniu 1.06. Biuro Rekrutacji będzie nieczynne w godz. od 10.00 do 12.00

Budynek A, pokój nr 004
Młodzieżowa 31A
Budynek A, pokój nr 005
87-100 Toruń

E-mail: rekrutacja@wsb.torun.pl
Tel.: +48 539 520 789, +48 539 521 622 +48 664 426 909 +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
 • pn: 08:00-16:00
 • wt: 10:00-17:00
 • śr: 08:00-16:00
 • cz: 10:00-16:00
 • pt: 08:00-15:00
Pobierz stronę do PDF