Opis kierunku

Zawód audytora wewnętrznego jest jednym z najszybciej rozwijających się zawodów na świecie, a pracę dla dobrze wykwalifikowanych audytorów wewnętrznych oferują wszystkie znaczące organizacje, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Praca na stanowisku audytora wymaga specjalistycznej wiedzy dotyczącej nie tylko metod i technik audytu ale również wykrywania oszustw, zarządzania ryzykiem, finansów w organizacji czy też mechanizmów kontroli.

sposób realizacji studiów: hybrydowy

Celem studiów jest przekazanie  specjalistycznej wiedzy dotyczącej metodyki prowadzenia audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej oraz zasad wdrażania i stosowania systemu kontroli zarządczej i zarządzania ryzykiem. Ponadto w trakcie studiów zapoznasz się z nowoczesnymi metodami zarządzania strategicznego, a także zakresem controllingu. także nowo zasad . Będziesz potrafił zaimplementować narzędzia audytu i kontroli zarządczej oraz realizować zadania kontrolera wewnętrznego. Nabyta wiedza i umiejętności stwarzają Ci możliwość zdobycia nowego atrakcyjnego zawodu, a także rozwoju zawodowego.

grupa pracują nad projektem

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw do siebie kontakt!


Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

 • Naszymi wykładowcami są wieloletni praktycy w zakresie audytu wewnętrznego, dzięki czemu będziesz wyposażony w warsztat metodyczny oraz umiejętności praktyczne pozwalające odpowiednie przygotowanie metodyki audytu do jego realizacji, a także na pracę w komórkach audytu wewnętrznego i kontroli wewnętrznej.
 • Dzięki doświadczeniu w zarządzaniu jednostkami jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować Cię do właściwej identyfikacji i analizy  procesów zachodzących w jednostce, w tym do oceny legalności, skuteczność i efektywność działania.
 • Jako absolwent będziesz potrafi zaimplementować narzędzia audytu i kontroli zarządczej oraz realizować zadania kontrolera.
 • Na zajęciach nauczysz się, jak wykorzystywać metodykę audytu wewnętrznego i zasady kontroli zarządczej do efektywnej realizacji zadań audytowych.
 • Poznasz nowe trendy w zarządzaniu oraz dowiesz się jakie występują strategie w fazach cyklu życia firmy.
 • Na zajęciach poznasz nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem i będziesz potrafił je zaimplementować w jednostce.
 • Dowiesz się jak realizować adekwatną, efektywną i skuteczną kontrole zarządczą w jednostce.
 • Dzięki praktycznemu podejściu dowiesz się jak prowadzić proces panowania długoterminowego w jednostce oraz ustalać cele strategiczne.
 • Będziesz przygotowany do wdrożenia zarządzania procesowego oraz przeprowadzania identyfikacji i analizy ryzyka.
 • Dowiesz się czym są Międzynarodowe Standardy Audytu wewnętrznego oraz jak jej wykorzystać w pracy audytora.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką audytu wewnętrznego, kontroli, kontroli zarządczej, controllingu oraz nowoczesnych metod zarządzania. Dzięki nabytej wiedzy, umiejętnościom i kompetencjom społecznym będziesz mógł rozpocząć prace w komórce audytu wewnętrznego,  kontroli wewnętrznej. Będzie mógł również znaleźć zatrudnienie jako specjalista ds. controllingu, rachunkowości zarządczej, budżetowania czy planowania i analiz ekonomicznych oraz w pionach finansowo-księgowych przedsiębiorstw.

Studia są też rekomendowane osobom, które pełnią lub mają zamiar pełnić w przyszłości funkcje kierownicze.

Jak się zapisać?

Pamiętaj, że studia podyplomowe możesz zacząć, jeśli masz wykształcenie wyższe (licencjackie, inżynierskie lub magisterskie). Oznacza to, że nie musisz posiadać dyplomu magistra i już po studiach I stopnia możesz zacząć studia podyplomowe. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz konieczność złożenia kompletu dokumentów i spełnienia wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

 

Pierwszym krokiem do zapisów na studia jest wypełnienie internetowego formularza rekrutacyjnego.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną zasada rekrutacji, na której krok po kroku przeprowadzimy Cię przez formularz rekrutacyjny. Na stronie znajdziesz też regulaminy oraz wzory dokumentów do druku.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI REKRUTACJI

 

Zastrzegamy sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 25 kwietnia
czesne już od
340 zł
286 zł
miesięcznie

Zapisując się do 25 kwietnia, zyskujesz 1200 zł, dzięki:

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 340  zł

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej 1400 zł:

 • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program kierunku Audyt wewnętrzny, controlling i zarządzanie strategiczne w administracji i biznesie

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Agnieszka Dornfeld-Kmak
Michalina Domańska-Zabawczuk
Dawid Czerner
Paweł Dornfeld
dr Agnieszka Dornfeld-Kmak

Doktor nauk o zarządzaniu, doktor nauk humanistycznych. Praktyk w zakresie audytu wewnętrznego (Urząd Kontroli Skarbowej, 10. Brygada Logistyczna w Opolu, jednostki samorządu terytorialnego), posiadający uprawnienia audytora wewnętrznego-złożony z wynikiem pozytywnym egzamin na audytora...

Michalina Domańska-Zabawczuk

Związana z administracją samorządową od 1998r., a od 2004r. certyfikowany audytor Ministerstwa Finansów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie audytów systemów zarządzania i kontroli w administracji samorządowej, w tym w ramach programów operacyjnych finansowanych ze środków...

Dawid Czerner

dyrektor zarządzający, dyrektor IT. Absolwent AGH, WSE i UEK na kierunkach "Informatyka stosowana", "Zarządzanie projektami", "Zarządzanie przedsiębiorstwem". Odpowiedzialny za organizację pracy i realizację celów strategicznych agencji. W największych projektach IT przyjmuje również...

Paweł Dornfeld

Praktyk w zakresie informatyki, Funkcjonariusz Służby Więziennej, były nauczycie informatyki, autor wielu publikacji z zakresie aspektów informatycznych i bezpieczeństwa informacji. Organizator i współorganizator wielu szkoleń dotyczących w tematyce informatycznej. Autor lub...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji

Godziny otwarcia:
 • pn-pt: 09:00 - 17:00
Pobierz stronę do PDF