Studiowanie w Uniwersytecie WSB Merito

Zależy Ci na dobrych studiach? Nam też, dlatego jakość kształcenia jest dla nas bardzo ważna. Cały czas stawiamy na rozwój, by dostosowywać się do zmian i aktualnych trendów. Korzystamy z nowoczesnych technologii, uczymy poprzez case study oraz angażujące ćwiczenia bazujące na prawdziwych wyzwaniach, które czekają Cię w pracy zawodowej. Nasi wykładowcy ciągle się szkolą, bo chcą przekazywać wiedzę w ciekawy i zrozumiały sposób.

Bez względu na to, czy uczysz się stacjonarnie czy zdalnie, zawsze dbamy o to, aby sposób prowadzenia zajęć był przyjazny i praktyczny. Standardem są dla nas jasne zasady, wsparcie merytoryczne i techniczne, czytelna komunikacja, stawianie na aktywność studentów podczas zajęć. Naszym wykładowcom zależy na tym, aby przekazać Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, co pomoże realizować się na rynku pracy w branży czy dziedzinie, którą dla siebie wybrałeś. 

studenci

Kształcenie zdalne w oczach wykładowców

 

Początki nauczania zdalnego były wyzwaniem dla wszystkich. Zarówno prowadzący zajęcia jak i studenci zostali postawieni w zupełnie nowej sytuacji i mieli przed sobą trudne zadanie. Nie lada wyzwanie stanęło przed tymi pierwszymi, którzy musieli stworzyć warunki do nauki w formie online, które wspierały aktywność i ciekawość studentów. Poznaj historie naszych wykładowców, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach w nauczaniu zdalnym.

Standardy metodyki kształcenia

Wiemy, w jaki sposób projektować ciekawe zajęcia, jak dobierać metody i narzędzia wspierające nauczanie. Nasi wykładowcy opierają się na standardach opracowanych przez najlepszych ekspertów w obszarze metodyki kształcenia. Uwzględniamy w nich specyfikę uczenia się dorosłego człowieka oraz jego potrzeby. Dzięki temu nasi studenci łatwiej przyswajają wiedzę. 

Wiemy też, że technologia jest już nie tylko jednym z trendów zmieniającej się rzeczywistości, ale także nieodłącznym elementem nowoczesnego procesu kształcenia. E-learning, blended learning, rapid learning czy mikronauczanie to metody, które są uzupełnieniem tradycyjnych zajęć dydaktycznych. Ich skuteczne wdrożenie jest kolejnym etapem rozwoju naszej uczelni. Wierzymy, że w znacznym stopniu zwiększą one efektywność i atrakcyjność prowadzonych zajęć, a także poszerzą Twoje kompetencje cyfrowe.

 

elearning
ikonka

Naukę wspieramy technologią. Sprawdź rozwiązania technologiczne, z jakich korzystają nasi studenci.

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Na zajęciach spotkasz wykładowców, którzy stawiają na rozwój, aby uczyć jeszcze ciekawej, nowocześniej i efektywniej.
  • Możesz być pewny skuteczności naszych standardów nauczania, bo opracowali je eksperci.
  • Już na studiach poznasz nowoczesne technologie, które przydadzą Ci się na wielu stanowiskach pracy.
  • Zdobędziesz wiedzę dzięki aktywnemu udziałowi w zajęciach. Będziesz uczestniczyć w projektach, rozwiązywać case studies i sprawdzisz swoje umiejętności w trakcie symulacji biznesowych. Nauczysz się wykorzystywać specjalistyczne programy komputerowe stosowane w różnych branżach. 
  • Pamiętaj, że Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Przynajmniej raz w roku w oficjalnym badaniu zapytamy Cię o zdanie na temat studiowania u nas i ocenę naszych działań. 
praktyk