Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce 

 

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Do tej pory zaufało nam ponad 550000 studentów. Rozwijamy się, ale nadal jesteśmy uczelnią z tymi samymi wartościami - stawiamy na przyjazność i praktyczność.

 

Uczelnie WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce. Mamy bogatą ofertę kierunków. Na naszych studiach zyskasz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców. 

Miejsce spotkań praktyków

Spotkasz u nas ciekawych i oryginalnych ludzi – biznesmenów i praktyków, którzy na co dzień pracują w firmach. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i z ogromną wiedzą, którym radość sprawia dzielenie się nią ze swoimi studentami.

Czas na studia, czas na pracę, czas na życie

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz w niektóre piątkowe wieczory (w formie online), w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym.  Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.

Zdobywaj przydatne umiejętności!

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Dobrze wiemy o tym, jakie umiejętności musi nabyć student, aby w przyszłości ubiegać się o wymarzone stanowisko.

 

Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

Jeśli wybierzesz WSB Merito

praktyczność
Będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo.
praktyczność
Będziesz uczył się w dobrze wyposażonych salach i laboratoriach z dostępem do specjalistycznego oprogramowania.
Możesz liczyć na sympatyczną obsługę, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami.
praktyczność
Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia.
praktyczność

Formuły studiowania do wyboru

Masz możliwość wyboru kilku form studiowania w Uniwersytecie WSB Merito w Łodzi. Sam podejmujesz decyzję, która z nich najbardziej Tobie odpowiada. 

 

Studia I stopnia 

 

 • Stacjonarne 
 • Niestacjonarne
 • Online asynchronicznie

 

Dowiedz się więcej!

 

studenci

Studia II stopnia:

 

 • Stacjonarne 
 • Niestacjonarne
 • Hybrydowe

 

Dowiedz się więcej!

SUM

Studia jednolite magisterskie

 

 • Stacjonarne
 • Niestacjonarne

 

Dowiedz się więcej!

praktyczność

Studia podyplomowe

 

 • Studia hybrydowe
 • Studia online synchroniczne 
 • Studia online asynchroniczne

 

Dowiedz się więcej!

studenci