Bezzwrotne dotacje na studia

Niektórzy z nas odkładają na później swoje plany rozwojowe. Ostrożnie dysponujemy zasobami i boimy się angażować w kolejne zobowiązania. Czy w odniesieniu do wyboru studiów podyplomowych to na pewno dobra droga?

 

Studia oprócz rozwijania pasji, to jeden z ważniejszych elementów inwestycji w samego siebie. To pewna inwestycja, ponieważ to właśnie Ty jesteś osobą, która odniesie z niej największe korzyści. 

 

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować wybrane studia podyplomowe, nie nadwyrężając kieszeni, zobacz jakie dofinansowanie ze źródeł zewnętrznych możesz otrzymać. Dopłata możliwa jest dzięki współpracy z instytucjami, które przyznają środki na rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

 

Poniżej znajdziesz wykaz instytucji, które przyznają dofinansowania.

dofinan_SP_.png

Baza Usług Rozwojowych (BUR)

Baza Usług Rozwojowych (BUR) została stworzona z myślą o potrzebach przedsiębiorców i pracowników z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.  BUR to platforma online za pośrednictwem której możesz jako przedsiębiorca wybrać i zgłosić siebie oraz swoich pracowników na studia podyplomowe i szkolenia.

 

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

 

Jak skorzystać z dofinansowania?

  • Wybierz z Bazy Usług Rozwojowych studia podyplomowe realizowane przez Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku. Jeżeli nie znajdziesz swojego kierunku, skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość zamieszczenia go w BUR.
  • Wygeneruj kartę usługi z BUR i zgłoś się do wybranego przez siebie operatora.
  • Wejdź na stronę wybranego operatora. Zapoznaj się z wymaganymi dokumentami i wnioskami oraz dostarcz je do operatora, u którego będziesz się starać o dofinansowanie.
  • Po podpisaniu umowy niezwłocznie zgłoś się do Biura Rekrutacji Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku w celu zawarcia umowy na studia podyplomowe. Oprócz umowy z operatorem na usługę zawierasz również umowę edukacyjną z Uniwersytetem WSB Merito w Gdańsku na realizację studiów podyplomowych.
  • Pamiętaj, że uzyskane dofinansowanie działa na zasadzie refinansacji usługi, czyli opłacasz usługę z własnych środków, a po jej zakończeniu uzyskujesz zwrot dofinansowania.

 

Zniżki i dofinansowania

Jeśli jesteś absolwentem Uniwersytetu WSB Merito (wcześniej Wyższej Szkoły Bankowej), możesz skorzystać ze zniżek dedykowanych absolwentom. Im szybciej zapiszesz się na studia, tym większa zniżka Ci przysługuje.

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną promocję w zakładce ceny przy kierunku, który Cię interesuje.

SP_GDA.

Program Firma

Sprawdź, czy Twoja firma ma podpisane porozumienie z Uniwersytetem WSB Merito, dzięki czemu możesz studiować ze specjalną zniżką. 

 

O tym jak skorzystać z Programu Firma i jakie dokładnie płyną z tego korzyści, dowiedz się na stronie programu.

SP

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
285 zł
262 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 800 zł, dzięki:

  • 400 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 240 zł

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskujesz jeszcze więcej! Twoja zniżka wyniesie 1000 zł:

  • 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.