Studia to niesamowity okres. Czas nie tylko nauki, ale i świetnej zabawy, a często też pierwszych poważnych obowiązków i samodzielności. Wyobraź więc sobie – jesteś studentem i łączysz naukę z pracą. Spotykasz się ze znajomymi, uprawiasz sport, rozwijasz hobby, podróżujesz. Może nawet z powodzeniem łączysz naukę z wychowywaniem dzieci. W WSB Merito robimy wszystko, żebyś miał na to czas.


Jeśli studiujesz w formie niestacjonarnej weekendowej zajęcia masz tylko w soboty i niedziele średnio co dwa tygodnie, a gdy wybrałeś formę popołudniową – w 2-3 popołudnia w tygodniu. Zajęcia na studiach stacjonarnych odbywają się od poniedziałku do piątku, choć zazwyczaj jeden, a nawet dwa z tych dni są wolne.
 

Z łatwością zaliczysz praktyki studenckie, wystarczy, że złożysz w Biurze Karier aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu bądź kopię świadectwa pracy wystawionego przez pracodawcę.


Nie musisz przyjeżdżać na uczelnię tylko po to, by poznać plan najbliższego zjazdu, sprawdzić dyżury wykładowców czy bieżące komunikaty. Dzięki Extranetowi masz stały kontakt z uczelnią niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdujesz (rozwiązanie to działa w systemach Android oraz iOS). Elektroniczny indeks zapewni Ci dostęp ocen i wyników zaliczeń – stanie w kolejce to już przeszłość!

Dni oraz godziny otwarcia działów WSB Merito dostosowane zostały do potrzeb studentów zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Są czynne w tygodniu oraz w weekendy i zawsze możesz liczyć na przyjazne podejście oraz profesjonalną obsługę.

Nawet jeśli nie było Cię na zajęciach, potrzebne materiały znajdziesz na platformie Moodle, a w wolnych chwilach możesz samodzielnie szlifować język obcy dzięki dostępowi do kursu on-line. Na zaliczenia możesz przygotowywać się w domu – dzięki zbiorom elektronicznym biblioteki możesz zapoznać się z najnowszymi opracowaniami z potrzebnego obszaru.