Opis kierunku:

Studia w formule hybrydowej.  

   

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.  

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Uczelni WSB Merito z całej Polski.

Studia podyplomowe, hybrydowe

Fundamentem sprawnie funkcjonującego kraju jest administracja – to jej organy i obsługujące je urzędy pozwalają na praktyczne realizowanie zadań państwa. Wszystkim nam znane są trudności zwykłych obywateli z przebrnięciem przez szereg procedur urzędowych, dlatego znajomość regulacji prawnych, a także umiejętność ich praktycznego zastosowania jest dużym atutem na rynku pracy.

Nowoczesna administracja potrzebuje dziś dynamicznych, wykształconych osób o otwartym umyśle. Na kierunku administracja – prawo, zarządzanie i organizacja nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale i nauczysz się sprawnie ją wykorzystywać w nowych okolicznościach i sytuacjach zawodowych.

 

studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Celem tych studiów jest pogłębienie wiedzy prawniczej, sprawności organizacyjnej i doskonalenie umiejętności interpersonalnych pracowników administracji publicznej.

Studia podyplomowe, Wyższa Szkoła Bankowa

Co zyskujesz?

Studia umożliwiają doskonalenie umiejętności i pozyskanie wiedzy w trzech aspektach:

  • W ramach bloku „Wiedza prawnicza” jako uczestnik nabędziesz i uporządkujesz wiadomości o systemie prawnym w zakresie niezbędnym do wykonywania zawodu urzędnika oraz pogłębisz umiejętności analizy tekstu prawnego
  • W ramach bloku „Sprawne zarządzanie” nauczysz się, jak zarządzać i współpracować ze swoimi pracownikami. Ponadto dowiesz się, jak zarządzać projektami unijnymi, zmianą i informacją.
  • Blok „Umiejętności interpersonalne” pozwoli Ci na rozwinięcie Twoich umiejętności komunikowania się z klientami i współpracownikami.
  • Studia stwarzają wiele możliwości sprawdzenia rozwijanych umiejętności w praktyce. W czasie zajęć o charakterze ćwiczeniowym uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi technikami zapewniającymi sukces w organizacji i zarządzaniu administracją.

Dla kogo?

Studia skierowane są do osób pracujących lub chcących podjąć zatrudnienie w administracji publicznej, m.in. w urzędach wojewódzkich, miast i gmin, starostwach powiatowych, urzędach marszałkowskich i samorządach. 

Praktyczny charakter studiów

Studia stwarzają wiele możliwości sprawdzenia rozwijanych umiejętności w praktyce. W czasie zajęć o charakterze ćwiczeniowym uczestnicy zapoznają się z nowoczesnymi technikami zapewniającymi sukces w organizacji i zarządzaniu administracją.
 

"O tym, że wybrałam studia na WSB, zadecydowały dobra renoma uczelni oraz dostępność kierunku, który jest precyzyjnie dopasowany do moich potrzeb i w istotny sposób przyczyni się do podwyższenia kompetencji, a także zwiększy moje możliwości na rynku pracy. Niewątpliwym atutem studiowania tutaj jest bardzo duża wiedza prowadzących podparta doświadczeniem praktycznym, a także to, że znaczna część zajęć ma formę ćwiczeń, analiz studiów przypadków i warsztatów."

 

 

Teresa Sobiechowska

Absolwentka studiów podyplomowych

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia. 

do 28 września
czesne już od
215 zł
181 zł
miesięcznie

Zapisując się do 28 września, zyskujesz 1200 zł, dzięki: 

  • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 181 zł

Jeśli jesteś absolwentem WSB, zyskujesz więcej - 1400  zł: 

  • 1000 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego, 
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

 

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku Administracja – prawo, zarządzanie, organizacja

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 12
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Krzysztof Koj
Łukasz Makowski
Marzena Jankowsk
Małgorzata Kern

Skarbnik Miasta Chorzów, członek komitetu monitorującego regionalny program operacyjny województwa śląskiego na lata 2007-2013, członek podkomitetu monitorującego program operacyjny Kapitał Ludzki komponent regionalny na lata 2007-2013, Pełnomocnik Prezydenta ds. Kredytów i Dotacji,...

dr Krzysztof Koj Dziekan Uniwersytetu WSB Merito

 Ekonomista, menedżer, trener i konsultant, od 1994 r. prowadzący szkolenia z dziedziny negocjacji, sprzedaży, komunikacji oraz obsługi klienta (szkolenia w języku polskim i angielskim), moderator i facylitator. 
Wykładowca Uniwersytetu WSB Merito Chorzów (od 2001 r.) w dziedzinie...

mgr Andrzej Szastok

Trener biznesu i administracji publicznej, coach, nauczyciel akademicki, wykładowca na studiach MBA. Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Śląskim, a także studiów podyplomowych: zarządzanie w administracji i protokół dyplomatyczny (Centrum Podyplomowego Kształcenia Pracowników...

dr Łukasz Makowski, prof. UWSB Merito

Menedżer, doradca i trener biznesu z zakresu: zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, PRu, sprzedaży, negocjacji, komunikacji oraz innych. Od roku 2010 prodziekan Uniwersytetu WSB Merito Chorzów. Autor oraz recenzent wielu publikacji z zakresu zarządzania, polityki i gospodarki....

mgr Marzena Jankowska

Trener biznesu, psycholog, coach, kierownik projektów HR. Ukończyła studia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność psychologia pracy i organizacji), Akademię Project Managera (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu-obecnie Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu)...

Jacek Sztyler

Kontakty z praktyką: Powołany przez Marszałka woj. śląskiego na stanowisko Asesor w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego w priorytecie II Społeczeństwo informacyjne.
Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju do sporządzenia oceny wniosku o dofinansowanie,...

Michał Olesiak

Prawnik z 9-letnim stażem w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2005 r. odbył aplikację administracyjną w Państwowej Inspekcji Pracy. W 2008 r. złożył egzamin sędziowski. Obecnie doradca oraz trener prawa pracy, a także członek rady programowej miesięcznika „Kadry i Płace w...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.merito.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
  • so: 08:00-14:00
Pobierz stronę do PDF