Studia od października

Niebawem zaczyna się nowy rok akademicki i już teraz chcemy powiedzieć Wam o tym, jak będą wyglądały zajęcia na studiach podyplomowych od października.
 
Podjęliśmy decyzje o tym, że zajęcia w roku akademickim 2020/2021 na studiach podyplomowych odbywać się będą w formule stacjonarnej (na terenie WSB).* 
 
Najważniejsze dla nas jest Wasze bezpieczeństwo i to, by studiowanie w WSB niosło ze sobą pozytywne doświadczenia! 

 

zarzadzanie-w-administracji-publicznej

Co oznacza, że zajęcia prowadzone będą stacjonarnie?

  • Spotkamy się na zajęciach w budynkach uczelni. Będzie nas jednak obowiązywał reżim sanitarny, po to, by te spotkania były dla nas wszystkich bezpieczne.
  • Na terenie uczelni będzie trzeba zakrywać nos i usta, często dezynfekować dłonie i zachować bezpieczny dystans. Będziemy też dla Waszego bezpieczeństwa często wietrzyć sale i zapewnimy dostęp do płynu dezynfekującego.
  • Wszystkie materiały do zajęć przekazywane będą online

 
* W przypadku decyzji władz państwowych, powiatowych lub Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych na wszystkich uczelniach, zajęcia dydaktyczne będziemy prowadzić tylko w formule zdalnej. Jesteśmy gotowi na każdy z możliwych wariantów kształcenia!
 

Technologiczne udogodnienia

Bez względu na formę kształcenia - stacjonarną, hybrydową czy zdalną, jako uczestnik WSB skorzystasz z takich udogodnień technologicznych, jak:

  • Materiały do zajęć znajdziesz na platformie Moodle, z której korzystamy od wielu lat. Jej zaletą jest to, że jest sprawdzona przez kilkaset milionów użytkowników na całym świecie i ma wiele rozbudowanych funkcjonalności!
mozaika-finanse-rachunkowosc

Uczelnia dostępna 24h

Podobno są uczelnie, gdzie studenci muszą szukać wykładowcy, by poznać ocenę z egzaminu. W WSB stawiamy na wygodę, dlatego wiele studenckich spraw załatwisz u nas online.

  • Extranet – to wirtualna uczelnia, do której masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że skorzystasz z Internetu i zalogujesz się na swoim telefonie lub komputerze. 
  • Aplikacja mojaWSB – plany zajęć, oceny, numery telefonów, adresy i bieżące informacje z uczelni w Twoim telefonie.
emilia-przybyla

Przygotowani do kształcenia zdalnego!

Wiosenny egzamin z kształcenia zdalnego zdaliśmy pozytywnie. Wykorzystaliśmy naszą coroczną ankietę, w której oceniane są studia i obsługa administracyjna w Wyższych Szkołach Bankowych, aby sprawdzić jaka jest opinia na ten temat naszych studentów. W badaniu, które przeprowadziliśmy w dniach 29.05-21.06.2020 r., wzięło udział 11 818 studentów I i II stopnia. Bardzo cieszy nas, że aż 82% z nich jest bardzo zadowolonych lub zadowolonych z działań podjętych przez WSB w czasie pandemii koronawirusa. Wysoko zostały ocenione ćwiczenia, wykłady, przygotowanie wykładowców do prowadzenia zajęć online, a także praca działów obsługowych. 
Na nowy rok akademicki jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani! Udoskonalone standardy nauczania i rozwiązania technologiczne, z których korzystamy, pozwolą Wam efektywnie rozwijać się w kierunkach, które dla siebie wybraliście. 
 

wyniki BAM mobile wyniki BAM desktop

Bezpieczeństwo na uczelni

Chcemy Was jak najczęściej gościć na terenie uczelni! Żeby było to możliwe i bezpieczne dla nas wszystkich, musimy przestrzegać określonych zasad. Zobacz, co powinieneś zrobić, żeby przebywanie w WSB i bezpośredni kontakt z wykładowcami i kolegami był bezpieczny:
 

reżim sanitarny