Biuro Karier i Praktyk

Biuro Karier i Praktyk utworzyliśmy z myślą o naszych studentach oraz absolwentach. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem w zakresie pośrednictwa pracy, praktyk, staży czy jeszcze szerszym rozwojem kompetencji to u nas znajdziesz niezbędną pomoc w tym zakresie.

Naszym głównym zadaniem jest przygotowanie Cię do wejścia na rynek pracy oraz znalezienie jej na miarę Twoich oczekiwań i aspiracji.

Czym się zajmujemy?

Biuro Karier i Praktyk pomoże Ci w wyborze ścieżki zawodowej, umożliwi odbycie praktyki lub stażu w firmach współpracujących z Uniwersytetem WSB Merito, a także wesprze w poszukiwaniach stałej pracy. Nawiązujemy stałe kontakty z pracodawcami i firmami doradztwa personalnego. Współpracujemy z pracodawcami z całego rynku lokalnego i ogólnopolskiego.
 

Na co możesz liczyć?

  • Otrzymasz dostęp do ofert pracy (Extranet, Biuro Karier i Praktyk).
  • Doradca zawodowy pomoże Ci w stworzeniu profesjonalnego CV i w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.
  • Będziesz mógł liczyć na konsultacje na każdym etapie procesu poszukiwania pracy.
  • Organizujemy na uczelni spotkania branżowe z pracodawcami, podczas których zapoznasz się z możliwością aplikowania na praktyki i staże, jak również z ofertami pracy.
  • Weźmiesz udział w bezpłatnych szkoleniach pomagających w wejściu na rynek pracy z obszaru m.in. wyznaczania celów, efektywnej komunikacji, technik sprzedaży, rozwiązywania konfliktów, zarządzania czasem.
  • Będziesz mógł skorzystać z działań dofinansowanych z Unii Europejskiej