Od 15 marca na platformie Moodle ruszają bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi programu Comarch Optima dedykowane studentom kierunku Finanse i rachunkowość.

 

Szkolenia online „Comarch dla edukacji” to doskonała okazja dla studentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu obsługi programu Comarch Optima. Program ten jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Uczestnicy szkoleń online mają dostęp do interaktywnych kursów e-learningowych oraz możliwość zdania egzaminu certyfikacyjnego z następujących modułów:

  1. E-Comarch ERP Optima Księga Handlowa - podstawy pracy z modułem
  2. E-Podstawy pracy z modułem Comarch ERP Optima Kasa/Bank
  3. E-Comarch ERP Optima Płace i Kadry – Ewidencja i rozliczanie pracowników
  4. E-Comarch ERP Optima Księga Podatkowa - podstawy pracy z modułem

 

Szkolenia e-learningowe są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników. Umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności, które mogą być przydatne na rynku pracy.

 

Na platformie Moodle szkolenia będą dostępne dla studentów 6 semestru studiów licencjackich oraz 4 semestru studiów magisterskich. Jeśli obecnie jesteś na niższym semestrze i również chcesz w nich wziąć udział, napisz do nas, przypiszemy Cię do kursu. 

 

Zapisz się

 

Czytaj więcej