Czeka Cię obrona pracy dyplomowej? A może ważny egzamin? Stres przed takim wydarzeniem nie jest niczym niezwykłym. Ważne aby złapać odpowiednie podejście i efektywnie wykorzystać ten czas. A jak to zrobić żeby ostatecznie osiągnąć swój cel? 

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie podcast "Potrafię się obronić. O zarządzaniu czasem i sobą", podczas którego:

  • dowiesz się, czym jest krzywa wydajności, i jak może wpłynąć na efektywność Twoich przygotowań,
  • poznasz narzędzia, dzięki którym nauczysz się planować zadania, przygotowywać miejsce pracy i pracować w blokach czasowych,
  • zaznajomisz się z Metrycą Eisenhowera i nauczysz się nadawać odpowiednie poziomy ważności i pilności zadaniom, które musisz wykonać.

 

Aby otrzymać bezpłatny podcast, kliknij link i wypełnij formularz:

 

Zamów podcast

 

 

Spotkanie poprowadzi:

Beata Pluta - Trener biznesu, akredytowany Mentor biznesu EMCC, Certyfikowany Coach Mocnych Stron, Certyfikowany trener FRIS. Wykładowca i opiekun kierunków menedżerskich studiów podyplomowych oraz wykładowca studiów MBA na Uniwersytecie WSB Merito Szczecin. Prowadzi programy rozwoju talentów oraz wdraża systemy mentoringu wewnętrznego w przedsiębiorstwach. Menedżer z ponad 20-letnią praktyką w obszarze sprzedaży, finansów, usług w korporacjach z kapitałem skandynawskim. Zarządzała dużymi zespołami na szczeblu Dyrektora Regionu i Dyrektora Sprzedaży. Od 2018 roku prowadzi własną działalność szkoleniową i doradczą. Doradza firmom w obszarze efektywności organizacyjnej i optymalizacji procesów. Jest mentorem właścicieli firm i menedżerów dbając o odkrywanie i rozwój ich potencjału. Jako coach mocnych stron pomaga firmom rozwijać Talenty (Instytut Gallupa) na poziomie indywidualnym, zespołowym i organizacyjnym wspierając budowę kultury organizacyjnej, bazującej na mocnych stronach. Propagatorka mentoringu wewnętrznego w przedsiębiorstwach.   

Czytaj więcej