W ciągu roku na terenie uczelni oraz online ogranizujemy wiele cyklicznych wydarzeń dedykowanych uczniom szkół średnich, podczas których nasi wykładowcy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Informacje nt. bieżących wydarzeń znajdują się w zakładce aktualność, a poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich.

 

SPRAWDŹ BIEŻĄCE WYDARZENIA

 

Grupa pomieszczenie rozmowa książka tablet

ŚTP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to cykl bezpłatnych wykładów i warsztatów dla maturzystów. Każdego roku w listopadzie zapraszamy uczniów dolnośląskich szkół średnich na stacjonarne wykłady oraz warsztaty z różnych obszarów tematycznych.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2023

 

Dni Otwarte

Co roku w styczniu/lutym organizujemy również dni otwarte adresowane do uczniów dolnośląskich szkół średnich, a szczególnie do maturzystów.  Podczas wydarzenia uczniowie mają okazję poznać ofertę edukacyjną naszej uczelni, porozmawiać z wykładowcami oraz uczestniczyć w specjalnych warsztatach i grach. To idealna okazja, żeby dowiedzieli się, jak wyglądają studia na naszych kierunkach.

 

Dni Otwarte 2024

 

Światowy Tydzień Mózgu

W marcu natomiast zapraszamy do świętowania razem z nami Światowego Tygodnia Mózgu, czyli wydarzenia mającego na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego działaniu.

 

Światowy Tydzień Mózgu 2024

Dolnośląski Festiwal Nauki

Ekspertów naszej uczelni możesz również spotkać podczas Dolnośląskiego Festiwalu Nauki czyli imprezy popularnonaukowej organizowanej co roku we wrześniu. Podczas wydarzenia uczniowie mogą wysłuchać ciekawych wykładów, brać udział w warsztatach i zwiedzać nasze specjalistyczne laboratoria.
 

DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI 2024

Święta pod lupą

Świąteczne warsztaty dla uczniów to nasza nowa tradycja. Podczas spotkań z wykładowcami z różnych stron świata przyjrzymy się tradycjom, zwyczajom i symbolom świątecznym w różnych kulturach oraz zwrócimy uwagę uczniów na kwestie tolerancji i otwartości wobec innych wyznań i poglądów.

 

Święta pod lupą 2023

Maturalny Starter Pack

Starter Pack to pakiet korzyści dla maturzystów. Wystarczy zarejestrować się na stronie i odebrać:

  • poradnik maturalnego superbohatera.

Dodatkowo, bezpłatnie wyślemy Ci do domu:

  • tablice matematyczne,
  • zaślepkę do kamery komputera,
  • kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na empik.com lub bilet do kina Helios (do wyboru).
     

Maturalny Starter Pack 2024

 

Powtórki maturalne

#matura2024
Weź udział w darmowych spotkaniach online, podczas których otrzymasz cenne wskazówki dotyczące skutecznej nauki do egzaminów maturalnych z matematyki i języka polskiego. Dodatkowo dowiesz się, jak efektywnie radzić sobie ze stresem przed egzaminem ustnym oraz jak skutecznie go przezwyciężyć w trakcie samej matury.

 

Powtórki maturalne 2024