Z dniem 1 listopada 2023 Uczelnia WSB Merito Warszawa połączyła się z Uniwersytetem WSB Merito w Poznaniu i została Filią w Warszawie  Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu.

 

Wiemy, że zmieniając się w uniwersytet wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom studentów i kandydatów. Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów. Nie zmieniamy jednak tego, co najważniejsze, na czym od lat budowaliśmy WSB. Zapewniamy Cię, że praktyczne kształcenie i przyjazna organizacja studiów, która umożliwia łączenie studiów z pracą, nadal są dla nas najważniejsze.

stud

15 września 2023 r. na podstawie decyzji MEiN, w ewidencji uczelni niepublicznych wykreślono Uczelnię WSB Merito w Warszawie w związku z jej włączeniem do Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu. Tym samym z dniem tego wykreślenia, tj. 1 listopada 2023 r., Uczelnia WSB Merito w Warszawie utraciła osobowość prawną (art. 46 ust. 8 pswn), a w jej prawa i obowiązki wstąpił Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu.  

stud

Gdzie nas znajdziesz?

Uczelnie WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu. Kształcimy dziś ponad 100 tys. studentów.

mapa z miastami