Dlaczego Uczelnie WSB Merito

Najczęściej wybierane uczelnie niepubliczne w Polsce |

Pierwsza nasza uczelnia powstała ponad 29 lat temu. Przez ten czas bardzo się zmieniliśmy. Z małej, lokalnej szkoły wyższej staliśmy się najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Do tej pory zaufało nam ponad 550 000 studentów. 
 

Uczelnie WSB Merito znajdziesz w 11 miastach w Polsce. Mamy bogatą ofertę kierunków. Na naszych studiach zyskasz praktyczną wiedzę i dyplom rozpoznawany przez pracodawców. 

dlaczego wsb merito

1)

Miejsce spotkań praktyków

Spotkasz u nas ciekawych i oryginalnych ludzi – biznesmenów i praktyków, którzy na co dzień pracują w firmach. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i z ogromną wiedzą, którym radość sprawia dzielenie się nią ze swoimi studentami.

2)

Czas na studia, czas na pracę, czas na życie

Nasze studia przygotowaliśmy przede wszystkim dla osób łączących naukę i pracę. Dlatego zajęcia masz tylko w soboty i niedziele, średnio w co drugi weekend, jeśli jesteś studentem studiów niestacjonarnych, lub przez 3-4 dni w tygodniu, jeśli studiujesz w trybie stacjonarnym.  Staramy się również, żeby Twój plan miał jak najmniej okienek.

3)

Zdobywaj przydatne umiejętności

To, czego się uczysz, przydaje się w pracy. Ofertę kierunków i specjalności tworzymy na podstawie potrzeb rynku pracy, a programy kształcenia powstają po konsultacjach z ekspertami zatrudnionymi w danej branży. Część zajęć prowadzona jest z wykorzystaniem case studies i ma formę warsztatową – rozwiązujesz w ich trakcie realne problemy występujące w firmach. W ten sposób zdobywasz kwalifikacje, których będą wymagać od Ciebie przyszli pracodawcy.

Dzięki współpracy z szerokim gronem naszych partnerów biznesowych masz okazję zweryfikować swoją wiedzę w praktyce. Z kolei dla nich jest to doskonała szansa na pozyskanie kompetentnej kadry.

Jeśli wybierzesz Wyższą Szkołę Bankową:

będzie Ci łatwiej pogodzić studia z pracą dzięki programom dopasowanym do trybu życia osób aktywnych zawodowo
kurs
dzięki elastycznemu systemowi opłat sam zdecydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia
na zajęciach spotkasz uznanych wykładowców akademickich i praktyków biznesu
będziesz uczył się w dobrze wyposażonych salach i laboratoriach z dostępem do specjalistycznego oprogramowania
Studentka z laptopem
zdobędziesz doświadczenie zawodowe podczas staży, praktyk, dodatkowych szkoleń i warsztatów organizowanych przez uczelniane Biuro Karier
Technologia 8a
zdobędziesz aktualną wiedzę, ponieważ nasze programy studiów konsultujemy z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby pracodawców
możesz liczyć na sympatyczną obsługę, która pomoże Ci sprawnie załatwić wszystkie formalności związane ze studiami
Studia Licencjackie
będziesz mógł korzystać z Moodle i platformy do nauki języków obcych
Student z laptopem