Rafał Modelski
Rafał Modelski

Rafał Modelski w swojej karierze zawodowej skupia się na łączeniu różnych obszarów biznesu z technologią. W Software Center, Capgemini Polska pracuje z klientami znanymi na całym świecie tworząc i wdrażając najnowocześniejsze rozwiązania szyte na miarę. W poprzedniej pracy doradzał i wdrażał systemy klasy CRM, obsługi posprzedażnej, B2B Commerce oraz marketing automation.
Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Certyfikowany Project Manager, Scrum Master, inżynier wymagań IREB.
Wieloletni wykładowca na poznańskich uczelniach, w największym stopniu zaangażowany w pracę na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu.
Dzięki swojemu doświadczeniu ma całościowe spojrzenie na realizację projektów – od pomysłu, doradztwa, zbudowania uzasadnienia biznesowego, ofertowania, dostarczenia i utrzymania produktu.
Jego misją jest dzielenie się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym w wielu firmach i projektach.

 
Łukasz Bujło
Łukasz Bujło

Łukasz to ekspert w dziedzinie architektury biznesowej, specjalizujący się w rozwiązaniach Salesforce. Jego bogate doświadczenie, w tym w samej technologii Salesforce zdobywane przez ponad 8 lat na różnych stanowiskach pozwala mu na pełne zrozumienie i efektywne zarządzanie projektami w tej technologii. Praca Łukasza w sektorze publicznym, prywatnym oraz korporacyjnym pozwoliła mu na zdobycie wszechstronnego doświadczenia i umiejętności adaptacji do różnorodnych środowisk pracy. Jego umiejętność łączenia teorii z praktyką, a także nacisk na pracę zespołową, czynią z niego nie tylko eksperta w swojej dziedzinie, ale także inspirującego lidera i mentora.
 
Jako założyciel wrocławskiej społeczności Wrocław Trailblazer Community oraz inicjator Ogólnopolskiego CharITy Hackathonu opartego o Salesforce, Łukasz wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą techniczną, ale także umiejętnością budowania społeczności i angażowania innych w rozwój technologii. Jest założycielem pionierskiej inicjatywy w Polsce jak i Europie - pierwszej fundacji poświęconej rozwojowi i edukacji w technologii Salesforce, Fundacji coffee & force. Jego działalność w Polskim Towarzystwie Informatycznym oraz Komisji Programowej Wydziału Informatyki i Telekomunikacji na Politechnice Wrocławskiej świadczy o uznaniu w środowisku akademickim i branżowym.
 
Łukasz jest także mentorem, pomagającym młodym adeptom Salesforce stawiać pierwsze kroki w tej technologii, oraz redaktorem naczelnym pierwszego polskiego portalu o Salesforce www.coffeeforce.pl, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jego zaangażowanie w rozwijanie innych i dzielenie się wiedzą znajduje odzwierciedlenie w pracy wykładowcy na studiach podyplomowych, gdzie przekazuje swoją pasję i ekspertyzę kolejnym pokoleniom specjalistów.

Jakub Kątny
Jakub Kątny

Lider technologiczny Salesforce z wieloletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych zespołach oraz absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Swoją przygodą z technologią Salesforce rozpoczynał ponad 5 lat temu od roli Junior Salesforce Developer. Jako Salesforce Technical Leader odpowiedzialny za kierowanie projektami wdrożeniowymi, zarządzanie zespołami deweloperskimi i zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań Salesforce. Ponadto, prowadzi szkolenia Salesforce, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

 

W swoim portfolio posiada m.in. wiele udanych projektów wdrożeniowych dla organizacji non-profit, gdzie wdrożył Salesforce i pomógł w zwiększeniu efektywności i skuteczności w realizacji celów biznesowych.

Wysoce ceniony przez swoich klientów za swoją profesjonalną postawę, umiejętności techniczne oraz zaangażowanie w dostarczanie najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb. Posiada bogate doświadczenie w pracy z różnymi narzędziami i technologiami Salesforce, co więcej jest aktywnym autorem publikacji na portalu Linkedin oraz w prasie związanej z branżą IT.

Nina Jachna
Nina Jachna

Od początku swojej kariery aktywnie działa w ekosystemie Salesforce. Ponad 3 lata temu dołączyła do organizacji Salesforce jako Solution Engineer w obszarze Presales, gdzie miała już okazję pracować z przedsiębiorstwami we wszystkich segmentach w Europie Środkowo-Wschodniej, Niemczech oraz Austrii. Jest certyfikowaną ekspertką, która na swoim zawodowym koncie posiada aktualnie 10 certyfikatów Salesforce. Po ukończeniu studiów w obszarze biznesu i zarządzania, Nina zdobywała także doświadczenie konsultingowe w Niemczech, Austrii oraz Holandii.

W swojej pracy dużo uwagi poświęca na odkrywanie strategii i potrzeb biznesowych prospektów oraz obecnych klientów, a także dopasowywanie odpowiednich rozwiązań w celu polepszenia wyników oraz efektywności biznesowej. Prowadzi również liczne inicjatywy wewnątrz firmy, związane ze szkoleniem handlowców, firm partnerskich i konsultantów presales, oraz tworzeniem materiałów w lokalnych językach. Jednym z jej obecnych projektów jest „Salesforce na wyciągnięcie ręki”, wielokanałowy projekt edukacyjno-marketingowy dla polskiego ekosystemu Salesforce, który Nina zainicjowała w naszym kraju jako pierwszym w CEE.

 

Nina profesjonalnie interesuje się digitalizacją w oparciu o AI, przywództwem i równouprawnieniem. Jednym z jej celów jest szerzenie świadomości o korzyściach płynących z zastosowań nowych technologii i digitalizacji w regionie CEE, poprzez aktywne udzielanie się na wydarzeniach branżowych, publikowanie artykułów oraz współpracę z regionalnymi organizacjami i grupami Trailblazer Community. Dodatkowo Nina chętnie angażuje się w działalność charytatywną. W ramach jednego z projektów była liderką zespołu marketingowego, który współpracował z organizacjami wspierającymi aspirujących przedsiębiorców-imigrantów oraz młodzież.

Wojciech Niżankowski
Wojciech Niżankowski

Wojciech od początku swojej kariery zawodowej zawsze pozostawał blisko świata biznesu, koncentrując się na bezpośrednim wsparciu i optymalizacji procesów biznesowych. Jego doświadczenie zawodowe rozpoczęło się od pracy jako prawnik korporacyjny dla największego pracodawcy w Polsce, gdzie koncentrował się m.in. na wsparciu podmiotów z branży IT, działających na rynku polskim oraz EMEA. Następnie, Wojciech przyczynił się do rozwoju ambitnego start-upu, zanim ostatecznie dołączył do Capgemini. Przez ostatnie 4,5 roku Wojciech intensywnie zajmował się analizą biznesową, nie tylko jako analityk, ale również jako product owner. Dzięki temu zdobył dogłębne zrozumienie procesów biznesowych organizacji działających globalnie. Jako praktyk, Wojciech łączy w sobie kompetencje z zakresu analizy biznesowej, zarządzania finansami oraz zgadnień compliance i corporate governance. Wojciech jest również certyfikowanym inżynierem wymagań (IREB) oraz aktywnym członkiem zarządu fundacji Coffee & Force, która propaguje wiedzę i rozwija środowisko Salesforce w Polsce.

Bartosz Matuszczak

Z IT związany zawodowo od ponad 20 lat glównie jako lead-developer oraz architekt oprogramowania. Przed Capgemini pracował w Siemensie oraz Nokii w obszarze embedded (C/C++). Od 2016 konecetruje się głównie na rozwiazaniach low-code oraz SaaS pomagając swoim klientom wdrożyć i zintegrować systemy bazujące na platformie Salesforce. Z zamiłowania programista C# oraz pasjonata stosowania dobrych praktyk OOP a także tzw. reguły KISS Chętnie dzieli się zdobytym dośiwadczeniem jako mentor czy prelegent podczas różnych spotkań oraz eventów Uczelnia: Absolwent kieruneku Inżynieria Oprogramowania na Politechnice Wrocławskiej.

Aleksandra Raźniak-Kowalska
Aleksandra Raźniak-Kowalska

Współwłaścicielka i Prezes firmy IT muffinsoft, której głównym obszarem działalności są wdrożenia i konsulting w technologii Salesforce. Inżynier z pasji i wykształcenia. Swoją karierę zawodową rozpoczęła 8 lat temu w korporacji, zdobywając doświadczenie od Programisty do Architekta Oprogramowania. Ze względu na swój naturalny dryg do organizacji i komunikacji zawsze zaangażowana w kilka projektów na raz. W prosty sposób uczy o skomplikowanych rzeczach. Zakochana w pracy zespołowej i wyzwaniach, dobrze odczytuje ludzi i wie, jak wydobyć i szlifować ich najlepsze talenty. Prywatnie spełniona mama.