Mapka Wawa mobile

Miasta WSB Merito

Bydgoszcz  Chorzów/ Katowice

Gdańsk Gdynia

Opole Łódź Poznań 
Szczecin Toruń

Warszawa Wrocław

WSB Merito to największa grupa prywatnych uniwersytetów w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance. Mamy czym się pochwalić, bo nasza działalność edukacyjna i 15-letnie doświadczenie są doceniane w rankingach oraz nagradzane przez organizacje biznesowe i społeczne.

 

Do tej pory zaufało nam ponad 550 000 studentów i absolwentów.

W naszej ofercie znajdziesz studia I stopnia, II stopnia, II stopnia z podyplomowymi, studia jednolite magisterskie, studia podyplomowe, MBA i Executive MBA. Możesz również skorzystać ze szkoleń i kursów. 

Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia na Uniwersytecie WSB Merito to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

psychologia

Nowa nazwa Merito

Szukaliśmy nazwy, która wyrazi nasze wartości i szeroki zakres działania. Już od dawna oferujemy znacznie więcej, nie tylko kierunki związane z bankowością.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. takie kierunki jak, psychologię w biznesie, pedagogikę, bezpieczeństwo w biznesie i administracji, informatykę czy turystykę.

Merito nawiązuje znaczeniowo do meritum, które kojarzy się z pragmatyzmem i skutecznym działaniem – cechami doskonale charakteryzującymi naszą uczelnię.
zdjęcie 1
Nowa nazwa podkreśla szeroką ofertę i praktyczność naszych studiów – tworzymy kierunki, które odpowiadają na dzisiejsze trendy na rynku pracy.
zdjęcie 2
3
Stawiamy na synergię pomiędzy nową kategorią uczelni i możliwościami, jakie ona daje, a naszym doświadczeniem w praktycznym przekazywaniu wiedzy oraz we współpracy z otoczeniem.
4
Nie rozstajemy się ze skrótem WSB – jesteśmy tą samą uczelnią, z tymi samymi wartościami. Nadal stawiamy na przyjazność i praktyczność.