Studia online na Uniwersytecie WSB Merito to dodatkowa forma studiów niestacjonarnych: realizujesz dokładnie ten sam materiał, co na studiach w formie tradycyjnej. Jedyna różnica jest taka, że nie musisz dojeżdżać na uczelnię - wszystkie wykłady oglądasz na swoim komputerze i za jego pomocą rozwiązujesz zadania i testy, porozumiewasz się z wykładowcami i innymi studentami z Twojej grupy! A to wszystko w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

W siedzibie uczelni pojawiasz się jedynie na koniec każdego semestru, aby zdać kolokwia i egzaminy w wyznaczonym terminie przez wykładowcę terminie.

Studiując online nie musisz się przejmować dojazdami na uczelnię. Samodzielnie decydujesz kiedy i gdzie realizujesz program zajęć: w domu, kawiarni, parku czy pociągu. Potrzebujesz jedynie komputera lub tabletu z dostępem do internetu. Zajęcia nie kolidują też z Twoimi innymi planami, ponieważ słuchasz wykładów kiedy Tobie to najbardziej odpowiada.

Cała nauka odbywa się za pomocą platformy e-learningowej Moodle, na której znajdziesz wykłady, materiały do nauki oraz zadania do wykonania. Masz do niej dostęp przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Studia w formule online wymagają dobrej organizacji czasu oraz samodyscypliny. Chociaż zajęcia realizujesz w dowolnej porze dnia i nocy, musisz zdać egzaminy i zakończyć semestr do końca wyznaczonego terminu.

Studia w trybie online

Na Uniwersytecie WSB Merito w Szczecinie w formule online dostępne są studia:

Dla kogo?

Studia w trybie online są idealne dla osób, które:

  • mają małe dzieci i nie mają możliwości zapewnienia im opieki na czas zjazdów na uczelni
  • mają nienormowany czas pracy
  • często podróżują, służbowo lub prywatnie
  • nie chcą poświęcać czasu na dojazdy na uczelnię
  • chcą samodzielnie planować sobie naukę.

Sprawdź wersję próbną

Jeśli nie jesteś pewien czy studia online są dla Ciebie, wypełnij formularz, a na podany w nim adres e-mail otrzymasz dane do logowania do wersji próbnej zajęć. 

Co zyskujesz?

samodzielnie planujesz sobie naukę - uczysz się w najbardziej dogodnym dla Ciebie momencie.
tak jak osoby studiujące w formie tradycyjnej, realizujesz program zajęć, zdajesz kolokwia i egzaminy oraz zdobywasz punkty ECTS.
nie musisz poświęcać czasu na dojazdy na uczelnię.
studiujesz gdzie chcesz: w domu, parku czy w trakcie podróży służbowej.