O szkoleniach i kursach

Dlaczego możesz nam zaufać?

Znamy się na szkoleniach i kursach. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w ich prowadzeniu. Słuchamy naszych klientów, sprawdzamy, czego oczekują pracodawcy i jakie umiejętności są poszukiwane na rynku pracy. Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, dlatego na Uniwersytecie WSB Merito możesz szkolić się w wielu obszarach. 

 

Szkolenia in company
Organizujemy również szkolenia in company, czyli na zamówienie. Nasz doradca bada wtedy potrzeby szkoleniowe firmy, a następnie przedstawia odpowiadającą na nie ofertę. Dzięki temu zakres tematyczny, forma zajęć, termin i lokalizacja takich szkoleń są dopasowane do tego, czego wymaga klient. 

Jak pracujemy?

Precyzyjnie dopasowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb szkoleniowych. Zespół przygotowujący szkolenie lub kurs dba o każdy jego szczegół, a Ty możesz skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności. 

 

Uczysz się od najlepszych

Uczysz się od doświadczonych praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach. Bierzesz udział w zajęciach z certyfikowanymi trenerami. 
 

Współpracujemy z partnerami z zagranicy

Część z naszych szkoleń realizujemy we współpracy z amerykańskim partnerem, Franklin University. Uczestnicząc w nich, zdobywasz dodatkowy certyfikat zagranicznej uczelni.

Nowoczesne metody
Tworzymy innowacyjne rozwiązania szkoleniowe. Proponujemy Ci różne metody i formy szkoleń oraz kursów, na przykład warsztaty, gry biznesowe, indywidualne konsultacje z trenerem, dyskusje czy omawianie case studies. Możesz zdecydować się również na szkolenie w formie e-learningowej. 

 

Atrakcyjne ceny
Ceny naszych szkoleń są konkurencyjne, ponieważ ich koszt nie wzrasta o podatek VAT.  Podpowiadamy, jak zdobyć dofinansowanie do szkolenia i pomagamy w pozyskiwaniu środków zewnętrznych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego czy Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Co zyskasz, uczestnicząc w kursach i szkoleniach na Uniwersytecie WSB Merito?

Organizacja
zajęcia z ekspertami
Dyplom
dodatkowe certyfikaty
Mózg
innowacyjne formy zajęć
Promocja
konkurencyjne ceny