Opis kierunku

Zajęcia realizowane w formie tradycyjnej w salach wykładowych


Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym podczas weekendowych zjazdów, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

sposób realizacji studiów - tradycyjny

Dla budowania pozycji marki obecnie mocno wykorzystuje się Internet, w tym kanały social mediów. W nich pierwszeństwo mają treści multimedialne, od video, przez fotografię do grafiki. Tworzenie poprawnych i przyciągających uwagę plików multimedialnych daje możliwość budowania marki, promocji, docierania do odbiorców i sprzedaży. Dlatego niezwykle ważna jest dziś umiejętność tworzenia i wykorzystywania video, grafiki i fotografii do promocji w sieci.

Na zajęciach skupisz się na praktyce. Nasi trenerzy są ekspertami, którzy działają na rynku zawodowym korzystając z najbardziej znanego oprogramowania - Adobe. Dzięki temu otrzymasz wiedzę i umiejętności tworzenia filmów (video promocyjne, rolki), grafiki (ulotki, wizytówki, logo), animacji (promocyjne animacje 2D) oraz zdjęć na potrzeby publikacji w Internecie. Będziesz mógł pracować nad własna marką lub zatrudnić się w firmie, gdzie takie oprogramowanie jest często wykorzystywane.

SP online

Studia na tym kierunku pozwolą rozwinąć się pracownikom firm, działom marketingowym w budowaniu kampanii reklamowych, a także osobom, które zechcą budować własną markę w Internecie. Nasi dotychczasowi słuchacze to osoby wyrabiający i sprzedający w sieci własne produkty, osoby pracujące w drukarni i w marketingu, które przygotowują foto i video-relacje dla publikacji na stronach www.

Co zyskujesz?

 • Praktyczne ćwiczenia w studiu foto-video oraz przy komputerach pozwolą szybko wejść w techniki tworzenia multimediów na potrzeby social mediów.
 • Przygotowujesz projekty samodzielnie na zajęciach pod nadzorem trenera, a także w grupie co pozwoli prawidłowo wykonać projekt i nabyć umiejętności pracy w grupie.
 • Poznasz budowę studia foto-video, dowiesz się jaki sprzęt warto nabyć na początek lub na późniejszym etapie pracy przy multimediach. Będziesz miał okazję pracować na aparatach i kamerach przy tworzeniu zdjęć i filmów.
 • Poznasz także najpopularniejsze oprogramowanie do tworzenia grafiki, animacji, edycji filmów i retuszu zdjęć. Takie oprogramowanie jest najczęściej wykorzystywane przez twórców oraz duże marki.
 • Przygotujesz jeden duży projekt pod okiem opiekuna na podstawie wiedzy i umiejętności, które zdobędziesz. Projekt ten posłuży na zaliczenie studiów i będzie projektem praktycznym, który będzie mógł wejść w życie.
 • Minimum teorii, maksimum praktyki. Zajęcia to duża dawka wiedzy i umiejętności zebrana przez praktyków pod kątem aktualnych trendów i wymagań rynku zawodowego.
 • Twoim opiekunem będzie osoba czynna zawodowo pod swoją marką od 2008r. i budująca swoją markę w sieci, w tym kanał Youtube. To także szkoleniowiec, który przeprowadził szkolenia w wielu instytucjach, firmach czy nawet dla Telewizji Polskiej.

Dla kogo?

Kierunek studiów jest kierowany do osób, które chcą nabyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu multimediów przeznaczonych do promocji w Internecie. Zdobyte praktyczne umiejętności przydadzą się osobom chcącym zaistnieć w sieci, wypromować własną markę lub osobom pracującym w działach marketingu danej firmy. Studia są ciekawą ofertą dla wszystkich, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na pełniejsze wykorzystanie współczesnych narzędzi multimedialnych w pracy zawodowej.

Opinie

KołodziejczykSzymon

Uczestnicy kierunku od samego początku mają styczność z osobami czynnymi zawodowo – ekspertami w swoich dziedzinach. Zaczynają pracę na popularnych programach do tworzenia grafiki i multimediów. Dzięki temu szybko przechodzą do działania i rozwiązań praktycznych w swojej pracy zawodowej. Taka forma nauki pozwala na bieżąco w praktyce wykorzystać pozyskane umiejętności.

Szymon Kołodziejczyk

Opiekun kierunku

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 25 kwietnia
czesne już od
285 zł
240 zł
miesięcznie

Zapisując się do 25 kwietnia, zyskujesz 1200 zł, dzięki:

 • 800 zł zniżki w czesnym rozliczanej przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 285 zł

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem(-tką), zyskujesz jeszcze więcej! Twoja zniżka wyniesie 1400 zł:

 • 1000 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
 • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Grafika komputerowa i multimedia.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

KołodziejczykSzymon
Mirosław Rekowski 
Szymon Kołodziejczyk

Realizator filmowy, twórca kilkudziesięciu wideoklipów, w tym największej polskiej produkcji zbiorowej z udziałem 40 artystów oraz dla finalistów Must Be The Music i Mam Talent. Wykonał reportaże z największych wydarzeń kulturalnych w Warszawie (m.in. Viva Comet, Róże Gali, Złote...

Mirosław Rekowski 

projektant 

Laureat nagrody Wzór Roku 2007, a także wielu nagród w konkursach: Vidical, Idea i innych. Zajmuje się projektowaniem systemów komunikacji wizualnej i projektowaniem wzornictwa. Jest autorem ponad 100 wdrożonych systemów identyfikacji wizualnej. Prowadzi własne studio...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF