Opis kierunku

Zajęcia realizowane w formie tradycyjnej w salach wykładowych


Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym podczas weekendowych zjazdów, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

studia_tradycyjne

Grafika komputerowa i audiowizualne materiały występują dziś niemal wszędzie i służą budowaniu marek oraz sprzedaży produktów. Ich obecność można najbardziej zauważyć w Internecie, w tym social mediach, a także na ekranach w komunikacji i infrastrukturze miejskiej, czy na wydarzeniach w formie animacji. Studia na tym kierunku pozwolą rozwinąć się osobom, które pracują w firmach wykorzystujących w swoich planach biznesowych social media czy produkty oparte na projektach graficznych, a osobom spoza branży pomogą w realizacji celów marketingowych własnych działalności.

Celem studiów jest wykształcenie specjalistów zajmujących się tworzeniem projektów graficznych, projektowaniem materiałów reklamowych i animacji cyfrowych oraz kreowaniem elementów identyfikacji wizualnej. Będziesz znać zakres przygotowania i przetwarzania materiałów graficznych do druku, jak i przygotowania materiałów filmowych i animacji na stronach www i social media.

SP online

Co zyskujesz?

  • Poznasz takie zagadnienia jak: fotografia cyfrowa, film i animacja, grafika użytkowa i ilustracja cyfrowa oraz tworzenie tożsamości wizualnej firmy.
  • Będziesz realizować projekty na powszechnych programach serii Adobe wykorzystywanych w dużych domach produkcyjnych i małych agencjach i z wykorzystaniem sprzętu (aparaty, kamery, tablety graficzne).

Dla kogo?

Studia są kierowane do osób, które chcą nabyć lub pogłębić swoją wiedzę z zakresu multimediów. Są ciekawą ofertą dla wszystkich, których celem jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na pełniejsze wykorzystanie współczesnych multimediów w pracy zawodowej.

Opinie

Szymon Kołodziejczyk

Uczestnicy kierunku od samego początku mają styczność z osobami czynnymi zawodowo – ekspertami w swoich dziedzinach. Zaczynają pracę na popularnych programach do tworzenia grafiki i multimediów. Dzięki temu szybko przechodzą do działania i rozwiązań praktycznych w swojej pracy zawodowej. Taka forma nauki pozwala na bieżąco w praktyce wykorzystać pozyskane umiejętności.

Szymon Kołodziejczyk

opiekun kierunku, realizator filmowy, od ponad 10 lat właściciel firmy filmowo-produkcyjnej, twórca wielu wideoklipów, filmów krótko- i długometrażowych oraz filmów korporacyjnych dla wielu znanych marek.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się online na studia.

do 31 maja
czesne już od
307 zł
253 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 maja, zyskujesz 1200 zł:

  • 800 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 253 zł

 

Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskujesz jeszcze więcej! Twoja zniżka wyniesie 1400 zł:

  • 1000 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest również przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Grafika komputerowa i multimedia.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 180
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Szymon Kołodziejczyk
Marek Frankowski
Mirosław Rekowski 
Szymon Kołodziejczyk

Realizator filmowy, twórca kilkudziesięciu wideoklipów, w tym największej polskiej produkcji zbiorowej z udziałem 40 artystów oraz dla finalistów Must Be The Music i Mam Talent. Wykonał reportaże z największych wydarzeń kulturalnych w Warszawie (m.in. Viva Comet, Róże Gali, Złote...

Marek Frankowski

Ilustrator. Ukończył ASP w Gdańsku na wydziale grafiki. Projektant wielu postaci i ilustracji do książek, gier komputerowych, komiksów i filmów animowanych. Współpracuje z wydawcami z Irlandii i USA. Tworzy ilustracje do druku na koszulki dla prowadzących jeden z najbardziej znanych...

Mirosław Rekowski 

projektant 

Laureat nagrody Wzór Roku 2007, a także wielu nagród w konkursach: Vidical, Idea i innych. Zajmuje się projektowaniem systemów komunikacji wizualnej i projektowaniem wzornictwa. Jest autorem ponad 100 wdrożonych systemów identyfikacji wizualnej. Prowadzi własne studio...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia II stopnia, podyplomowe i MBA

budynek A parter pokój 004
Aleja Grunwaldzka 238A
80-266 Gdańsk

E-mail: Studia podyplomowe: rekrutacjasp@wsb.gda.pl / Studia II stopnia: rekrut@wsb.gda.pl
Tel.: 58 522 75 19/ 21

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 09:00-16:00
Pobierz stronę do PDF