Piotr Bucki
Piotr Bucki

od 18 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Life is a pitch and then you die” oraz „Złap równowagę”. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

szymanek wsb
Elżbieta Szymanek

Prawniczka, założycielka kancelarii Peace & Law wspierającej prawnie ludzi biznesu, sztuki i internetu. Mówi o sobie prawniczka hipiska ze względu na daleki od tradycyjnego sposób prowadzenia kancelarii i obsługi klientów. 

Nowoczesne podejście do prawa, skupionego na polubownym załatwianiu spraw a także zabezpieczaniu bardziej niż gaszeniu pożarów, zaczerpnęła praktykując w londyńskiej kancelarii Osbornes Solicitors. Kreatywna dusza ukierunkowała ją na specjalizację w prawach autorskich i zaprowadziła na kilka lat do agencji marketingowej, dzięki czemu poznała branżę internetową od podszewki. Jej konik to prawa autorskie, e-commerce i szeroko pojęte prawo internetu. W praktyce skupia się przede wszystkim na tworzeniu umów a także kompleksowymi wdrożeniami e-commerce dla dużych podmiotów, zarówno w stosunku do produktów fizycznych jak i cyfrowych. 

Jak mówi o sobie, jej misją zawodową jest  zmniejszanie dystansu pomiędzy prawem (i prawnikiem ;) ) a człowiekiem poprzez prowadzenie działań edukacyjnych w lekkiej i zrozumiałej formie. Ela występuje jako prelegentka na festiwalach, konferencjach, meetupach a także sama organizuje spotkania offlajnowe w Poznaniu, na których "przemyca prawo" łącząc je ze światem biznesu. Edukuje także online na eksperckim blogu https://peaceandlaw.pl/  oraz regularnie organizując webinary. 

Prywatnie zaawansowana podróżniczka, z podróżą dookoła świata na koncie, uzależniona od tańca joginka, fanka ludzi i przelewania myśli na papier.

Katarzyna Majchrzak  wsb
Katarzyna Majchrzak

Certyfikowana specjalistka Google Analytics i Google Ads. Związana z branżą marketingu internetowego od ponad dziesięciu lat. Bibliotekarka z wykształcenia, marketerka z wyboru i zamiłowania. Doświadczenie marketingowe zdobywała pracując w krakowskich agencjach interaktywnych. Obecnie odpowiada za rozwój działu analityki internetowej w agencji marketingowej data.rocks. W pracy jej głównym sprzymierzeńcem jest Google Analytics, któremu w ciągu ostatnich kilku lat poświęciła setki godzin. Współpracowała z takimi firmami, jak Pizza Hut, Allegro Lokalnie, Eurozet, Vision Express, ING, Toyota, Diverse czy New Balance.