Rozwijam się z WSB!

 

Warsztaty online w ramach cyklu Kariera 3.0 to spotkania z Ekspertami, wykładowcami studiów podyplomowych WSB,  z różnych obszarów tematycznych.
 

Zapisując się na nasze wydarzenie dostajesz dostęp do planowanych warsztatów przeprowadzonych w formule - online na żywo, na platformie ZOOM lub YouTube. Na bieżąco możesz zadawać pytania prowadzącym i weryfikować swoją wiedzę z praktykami. 
 

      Wydarzenie jest darmowe - obowiązuje rezerwacja miejsc.
Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz dostęp do warsztatu online. 

 

Możesz wykorzystać swój wolny czas na podnoszenie kwalifikacji zawodowych lub po prostu wysłuchać inspirujących warsztatów. Spotkania dedykowane są również dla osób, które poszukują nowej ściezki zawodowej i myślą o przekwalifikowaniu.

 

podnoszenie 
kwalifikacji

duża dawka
wiedzy 

specjalny 
bonus


Wiedzę zdobytą podczas spotkań online pogłębisz na studiach podyplomowych mamy ponad 80 kierunków do wyboru.

Sprawdź kierunki

Do 31 sierpnia studia podyplomowe 700 zł taniej 

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW :

 • Żyjemy w świecie pełnym inspiracji. Rozmowa o estetyce przestrzeni, trendach i jak umiejętnie je wykorzystywać.
  data: 13.09.2021
  godz: 17.00 - 18.30
  prowadzący: Joanna Polewczak, Natalia Wańkowicz, Aldona Reszka, wykładowczynie kierunku Projektowanie i architektura zieleni
  opis warsztatu: 
  Czy naprawdę potrafisz odnaleźć się w tym wielkim świecie - świecie pełnym inspiracji? Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, jaki wpływ może mieć na Ciebie otoczenie, w którym przebywasz? A może, szukasz sposobów na to, by otaczająca Cię przestrzeń stała się piękniejsza? Podczas tego webinaru, dowiesz się, jakie trendy dominują w projektowaniu zieleni, ale także - jak umiejętnie z nich korzystać. Podpowiemy, gdzie warto szukać inspiracji, jak również poruszymy tematykę „dobrych” i „złych” trendów. Ponadto, opowiemy o „przestrzennym” Self-Care, czyli o tym, jak estetyka przestrzeni może wpłynąć na Twoje samopoczucie. Zainspiruj się razem z nami.
Czytaj więcej