Od wielu lat podejmujemy inicjatywę poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności miękkich wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Realizujemy ją m.in. poprzez organizowanie bezpłatnych spotkań i warsztatów dla młodzieży, które odbywają się na terenie Państwa placówek we wcześniej ustalonym terminie.

Student

Za każdym razem staramy się, aby tematy, poruszane w czasie naszych odwiedzin w szkołach, były adekwatne do wyzwań, z jakimi młodzi ludzie zmierzą się rozpoczynając studia czy wchodząc na rynek pracy.

studia licencjackie, Wyższa Szkoła Bankowa

Zawartość merytoryczna poszczególnych warsztatów, jak i dodatkowych materiałów dla nauczycieli, przygotowana jest przez psychologów, profesjonalnych coachów i trenerów, którzy mają doświadczenie w pracy nie tylko z młodzieżą. Państwa uczniom tą wiedzę przekażą w czasie spotkania sami studenci i absolwenci chorzowskiej WSB, którzy tworzą tzw. Drużynę WSB i są do tego wyjątkowego zadania długo przygotowywani.

Drużyna WSB

Zapraszamy na spotkania z naszymi wykładowcami w murach Uniwersytetu WSB Merito Chorzów. Więcej szczegółów w zakładce "Warsztaty w WSB Merito".

Studenci