Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym studentom zależy na pogodzeniu wielu aktywności – łączenie pracy ze studiami, znajdowanie czasu dla przyjaciół, rodziny i na angażującą pasję może być wyzwaniem. To właśnie z myślą o osobach, które mają określony, własny rytm tygodnia wprowadziliśmy do naszej oferty studia online oraz hybrydowe. To elastyczne i wygodne rozwiązania, które pozwolą Ci się rozwijać, zachowując work-life balance. 

BAM

Na naszej uczelni umiejętnie łączymy naukę i technologię, aby studenci mogli rozwijać kompetencje przyszłości, tak cenione przez pracodawców. Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym studia online oraz w formie hybrydowej cieszą się sporą popularnością. O tym, jakich narzędzi używamy podczas zajęć i które sprzyjają dobrej organizacji studiów, możesz przeczytać na stronie Naukę wspieramy technologią.

Tak oceniają nas studenci

Zależy nam na tym, aby studiowało się u nas dobrze, a co za tym idzie, uprościliśmy wiele procesów związanych z życiem studenckim. Dzięki temu oszczędzasz czas, mogąc różne rodzaju sprawy załatwić online.

 

Zapytaliśmy naszych studentów o to, jak oceniają naukę online. Aż 84,5% osób oceniło ją bardzo dobrze lub dobrze.

badanie atrybutów marki 2022 badanie atrybutów marki 2022