Wystartowała kampania „Moje studia. Mój wybór.”

 

Kierunek studiów wybrany bez wahania? A może jednak liczne pytania dotyczące pomaturalnej drogi, na które nie można znaleźć odpowiedzi i wyboru dokonuje się pod wpływem impulsu albo sugestii otoczenia? Scenariusze są różne, ale mianownik jeden – warto podejmować decyzje w zgodzie ze sobą i nie bać się pomyłek. Takie są wnioski i refleksje ośmiu młodych twórców internetowych, którzy podzielili się z nami swoimi historiami w ramach kampanii „Moje studia. Mój wybór.”.

Ania Kania, Joanna Kozłowska - Dziewczyno działaj, Ewa Racławska - Pani PsychoLoszka, Damian Możdżonek - Syna.psa, Mikołaj Sondej, Karolina Tuchalska-Siermińska – odnova_psycholog, Magdalena Borycka - angielskicodziennie, Adam Mirek - każdy z nich jest inny. Inne zainteresowania, pasje, osobowości, doświadczenia. Łączy ich jedno – dzisiaj nie mają wątpliwości, że warto podejmować decyzje dotyczące kierunku studiów w zgodzie ze sobą.

Czy wszyscy byli przekonani do swoich wyborów i wiedzieli w jaką stronę chcą podążać? Działali w zgodzie z sercem, a może rozsądkiem? A presja otoczenia – poddali się jej, czy pozostali wierni swoim przekonaniom?

 

Chcesz wiedzieć? Sprawdź już teraz: www.mojestudiamojwybor.pl, a także śledź publikacje, stories, TikToki i live’y na profilach naszych bohaterów!

 

Kampanię „Moje studia. Mój wybór” Wyższe Szkoły Bankowe realizują we współpracy z zespołem White Bits. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Czytaj więcej