Czujesz, że to dobry moment, aby wzmocnić swoją pozycję zawodową? Zależy Ci na samorozwoju i podniesieniu kwalifikacji? Studia podyplomowe to szansa na pogłębienie wiedzy z wybranej dziedziny, ale też mocny atut w CV. Biorąc udział w grach biznesowych i warsztatach czy też rozwiązując case studies, zdobywasz nowe umiejętności. Dzięki wymianie doświadczeń z praktykami, rozwijasz swoje kompetencje, jednocześnie nawiązując nowe kontakty biznesowe. To wszystko sprawia, że zwiększasz swoje szanse na awans oraz zmianę pracy lub branży.

 

W naszej ofercie są studia podyplomowe, z takich dziedzin jak m.in.: administracja i bezpieczeństwo, ekologia, finanse, HR, innowacje i nowoczesne technologie, IT, kompetencje menedżerskie, logistyka, marketing i sprzedaż, nieruchomości, pedagogika, psychologia, prawo, zarządzanie oraz zdrowie.

 

Dowiedz się więcej o tym, jakie kierunki studiów podyplomowych przygotowaliśmy w tym roku.

 

Pamiętaj, że nie musisz odkładać na później decyzji o dalszym rozwoju – zapisz się już dziś!

 

Zapisując się do 15 listopada , zyskujesz 700 zł:

  • 300 zł zniżki w czesnym odliczanej przez cały tok studiów, proporcjonalnie do wybranego systemu ratalnego,
  • 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

 

Jak zapisać się online na studia?

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji, możesz załatwić wszystkie formalności online. Wystarczy, że założysz Konto Kandydata.

 

Sprawdź, co musisz zrobić, aby zapisać się i zarezerwować sobie miejsce na wybranym kierunku oraz skorzystać z aktualnej promocji. 

Czytaj więcej