Laptop
JobTeaser - REJESTRACJA

Nasze Biuro Karier zajmuje się pośrednictwem pracy – oznacza to, że jeżeli pracodawca poszukuje wykwalifikowanych pracowników, pomagamy mu w rekrutacji. Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej publikacji ofert pracy, praktyk, staży za pośrednictwem  JobTeaser - CAREER CENTRE.

 

JobTeaser - CAREER CENTRE 

Platforma pośrednictwa pracy, staży i praktyk dla studentów i absolwentów Uniwersytetu WSB Merito. Zapraszamy do rejestracji.


PRACODAWCY

Dostęp dla pracodawców poszukujących pracowników, praktykantów, stażystów. Do wyboru mają Państwo możliwość założenia jednego z dwóch kont:

KONTO PODSTAWOWE – KONTO REKRUTERA 

KONTO ROZSZERZONE – KONTO FIRMY 

 • Dla członków rad biznesu
 • Dla partnerów biznesowych uczelni

LINK DOSTĘPU

 

LINK DOSTĘPU

Rozwiązanie umożliwia: 

 • monitorowanie momentu zatwierdzenia ofert przez Biuro Karier,
 • monitorowanie liczby odsłon i zgłoszeń kandydatów, 
 • podstawowe funkcje do selekcji zgłoszeń kandydatów, 
 • wybór sposobu aplikacji (e-mail, witryna zewnętrzna), 
 • targetowanie ogłoszeń do kandydatów z konkretnych kierunków studiów. 

Rozwiązanie umożliwia: 

 • emitowanie ofert (wszystkie funkcje konta podstawowego - konta rekrutera),
 • promowanie marki swojego pracodawcy poprzez stworzenie strony prezentacyjnej widocznej dla studentów, 
 • umożliwia także tworzenie prywatnych wydarzeń.

STUDENCI /ABSOLWENCI 

Dostęp dla osób poszukujących pracy, praktyk, staży, jak również osób chcących rozwijać się zawodowo poprzez udział w indywidualnych konsultacjach z naszymi doradcami, licznych warsztatach, webinarach i spotkaniach z pracodawcami.
 

DOSTĘP DLA STUDENTÓW/ ABSOLWENTÓW

 


 

Kontakt
Magdalena Kuczyńska-Czubak

e-mail: magdalena.kuczynska-czubak@wroclaw.merito.pl 
tel. 71 376 23 61 

 

Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) jest wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 381.

Spotkania z pracodawcami

Od początku istnienia naszego biura organizujemy spotkania z pracodawcami, które najczęściej odbywają się w siedzibie naszej uczelni. To okazja dla firm, aby zaprezentować swoją działalność oraz pozyskać potencjalnych pracowników. Dla studentów to szansa, aby odbyć rozmowy rekrutacyjne lub poznać firmy z branż, które ich interesują. W latach 2006-2018 Biuro Karier organizowało Targi Pracy, w każdym roku pod innym hasłem przewodnim. Od 2019 r. Biuro Karier wprowadziło nowe wydarzenie do swojego kalendarza pod nazwą WSB Career Trends.

Rodzaje spotkań:

 • WSB Career Trends to cykl bezpłatnych webinariów dla studentów Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu prowadzonych przez pracodawców. Na spotkaniach eksperci nie tylko podzielą się aktualną wiedzą z obszarów działalności reprezentowanej firmy, ale też opowiedzą o aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych.Podczas spotkań przedstawiciele firm, będący ekspertami z danej dziedziny, przedstawią aktualne trendy, możliwości rozwoju, a także wymagania dla danego kierunku kariery. Wystąpienia prowadzone są często w formie szkoleń połączonych z prezentacją firmy. Więcej informacji o edycji WSB Career Trends 2022/2023 na stronie www. 

 • Szybkie Rekrutacje, projekt zakłada przeprowadzenie rekrutacji online przez pracodawcę. Rekrutacja dotyczy konkretnej oferty zgłoszonej w systemie pośrednictwa pracy Biura Karier. Spotkanie odbywa się w ustalonych godzinach zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Studenci i absolwenci mają możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych i wzięcia udziału we wstępnej selekcji.
 • Program Mentoring i Coaching dla Studentów i Absolwentów - więcej szczegółów.

Kontakt

Biuro Karier Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu                     

ul. Fabryczna 29-31, 53-609 Wrocław, budynek G, pokój 315
tel. 71 376 23 28;  e-mail: biuro.karier@wroclaw.merito.pl

 

Praktyki studenckie:
tel. 71 376 23 28; budynek G, pokój 315

 

Pośrednictwo pracy, warsztaty, doradztwo zawodowe, spotkania z pracodawcami
tel. 71 376 23 61; budynek G, pokój 315