Rekrutuj z UWSB Merito we Wrocławiu - JobTeaser

Jednym z istotnych celów naszej współpracy ze środowiskiem biznesowym jest efektywne wspieranie procesów rekrutacji oraz pozyskiwania do firm młodych talentów.

 

W celu usprawnienia tego procesu, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu platformy JobTeaser, nowego portalu kariery i ofert pracy, który jest używany w Europie przez ponad 700 uczelni.

To miejsce, gdzie w szybki i łatwy sposób pracodawcy mogą dodawać oferty pracy i kontaktować się ze studentami.

JobTeaser

Posiadanie konta na platformie niesie ze sobą szereg korzyści

Aktywne korzystanie z portalu JobTeaser to:

 • szansa zaprezentowania firmy oraz jej kultury organizacyjnej poprzez dodanie treści, filmów i grafik w profilu firmy oraz ofert praktyk, pracy oraz staży;
 • przestrzeń do budowania świadomości marki i jej rozpoznawalności;
 • łatwy dostęp ofert Partnerów Biznesowych dla studentów i absolwentów Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu;
 • dostęp do wartościowych kandydatów, których wykształcenie i kwalifikacje będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom Partnerów Biznesowych Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu.

Załóż konto i rekrutuj młode talenty z platformą JobTeaser

Laptop
JobTeaser - REJESTRACJA

 


PRACODAWCY

Dostęp dla pracodawców/rekruterów poszukujących pracowników, praktykantów, stażystów.


 

DO WYBORU MAJĄ PAŃŚTWO MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA JEDNEGO Z DWÓCH KONT:

KONTO REKRUTERA

KONTO REKRUTERA - KONTO PODSTAWOWE 

 

LINK DOSTĘPU

 

Rozwiązanie umożliwia: 

 • monitorowanie momentu zatwierdzenia ofert przez Biuro Karier;
 • monitorowanie liczby odsłon i zgłoszeń kandydatów;
 • podstawowe funkcje do selekcji zgłoszeń kandydatów; 
 • wybór sposobu aplikacji (e-mail, witryna zewnętrzna); 
 • targetowanie ogłoszeń do kandydatów z konkretnych kierunków studiów. 

 

KONTO FIRMY

KONTO FIRMY - KONTO ROZSZERZONE 

 

 

LINK DOSTĘPU

 

Dla członków rad biznesu, partnerów biznesowych uczelni.

 

Rozwiązanie umożliwia: 

 • emitowanie ofert (wszystkie funkcje konta podstawowego - konta rekrutera);
 • promowanie marki swojego pracodawcy poprzez stworzenie strony prezentacyjnej (wizytówki firmy) widocznej dla studentów;
 • dostęp do jednego konta kilku rekruterów z danej firmy;
 • umożliwia także tworzenie prywatnych wydarzeń.

 

Zasady świadczenia usług przez Biuro Karier Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu

Obowiązek informacyjny

Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu (wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) jest wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 381.

Spotkania z pracodawcami

Od początku istnienia naszego biura organizujemy spotkania z pracodawcami, które najczęściej odbywają się w siedzibie naszej uczelni. To okazja dla firm, aby zaprezentować swoją działalność oraz pozyskać potencjalnych pracowników. Dla studentów to szansa, aby odbyć rozmowy rekrutacyjne lub poznać firmy z branż, które ich interesują. W latach 2006-2018 Biuro Karier organizowało Targi Pracy, w każdym roku pod innym hasłem przewodnim. Od 2019 r. Biuro Karier wprowadziło nowe wydarzenie do swojego kalendarza pod nazwą MERITO Career Trends.

Rodzaje spotkań:

Career Meetings 

Career Meetings  - ten cykl spotkań realizowanych w formie webinaru, polecamy tym firmom, których oferta nie jest skierowana do grupy odbiorców o konkretnym profilu kształcenia. W ten sposób uzyskują Państwo możliwość kontaktu ze studentami i absolwentami, którzy posiadają wiedzę na temat firmy i są zainteresowane zatrudnieniem w niej. Jednocześnie, spotkanie takie może służyć realizacji rekrutacji na konkretne stanowisko pracy. 

Spotkania realizowane są w trakcie roku akademickiego tzn. w miesiącach październik - czerwiec.

Czas jednorazowego wydarzenia wynosi od 1 do 2 godzin zegarowych. 

 

Oferta obejmuje: Rekrutacje uczestników, złożenie i obsługa spotkania online na MS Team, promocję przedsięwzięcia (strony www, facebook, newsletter). 

Szybkie Rekrutacje

Szybkie Rekrutacje, projekt zakłada przeprowadzenie rekrutacji online przez pracodawcę. Rekrutacja dotyczy konkretnej oferty zgłoszonej w systemie pośrednictwa pracy Biura Karier UWSB Merito we Wrocławiu - JobTeaser. Spotkanie odbywa się w ustalonych godzinach zarówno w tygodniu, jak i w weekend. Studenci i absolwenci mają możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych i wzięcia udziału we wstępnej selekcji. Spotkania realizowane są realizowane w trakcie roku akademickiego tzn. w miesiącach październik - czerwiec.  

 

Oferta obejmuje: Złożenie i obsługa spotkania online na MS Teams, promocję przedsięwzięcia (strony www, facebook, newsletter).

Stoisko firmy na uczelni

Stoisko firmy na uczelni - ten rodzaj spotkań polecamy w szczególności firmom, którym zależy na bezpośrednim kontakcie z dużą liczbą studentów. Stoisko umożliwia kontakt ze studentami konkretnych kierunków, a co za tym idzie - zaprezentowanie działalności firmy i zachęcenie studentów do aplikowania na oferowane stanowiska pracy. Jest to także doskonała okazja do zaistnienia w świadomości studentów jako pracodawca. Czas jednorazowego wydarzenia wynosi 1 dzień. 

 

Oferta obejmuje: Powierzchnię użytkową w holu głównym w wybranym budynku uczelni. Zapewniamy dwa stoły, dwa-cztery krzesła, dostęp do prądu, promocję wydarzenia (strony www, facebook, newsletter). Istnieje możliwość rozłożenia własnego stoiska, jednak po uzgodnieniu z Biurem Karier jego wymiarów.

Program Mentoring i Coaching

Program Mentoring i Coaching dla Studentów i Absolwentów - więcej szczegółów.

Career Trends

Career Trends to cykl bezpłatnych spotkań ze studentami/absolwentami Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu realizowanych w formie webinaru/szkolenia online prowadzonych przez przedstawicieli pracodawców lub stoiska firmy na uczelni. Na spotkaniach eksperci nie tylko podzielą się aktualną wiedzą z obszarów działalności reprezentowanej firmy, ale też opowiedzą o aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych opublikowanych na uczelnianej platformie JobTeaser.

Podczas spotkań przedstawiciele firm, będący ekspertami z danej dziedziny, przedstawią aktualne trendy, możliwości rozwoju, a także wymagania dla danego kierunku kariery.

Oferta jest skierowana do grupy odbiorców o konkretnym profilu kształcenia.

 

Oferowane formy spotkań:

 • Webinar ekspercki + prezentacja firmy + inf. o wymaganiach rekrutacyjnych

         Czas twania spotkania online: 60-90 min, preferowane godziny popołudniowe od Pn-Pt)

         Spotkanie realizowane za pośrednictwem aplikacji MS Temas

 

 • Stoisko firmy na uczelni

          Wymiary stoiska 2x2 m, oferujemy stolik i krzesła  

          Na stoisku: prezentacja firmy + informacja o wymaganiach rekrutacyjnych

          Preferowane godziny wizyty na uczelni 8:30-13:00 Pn-Sb

 

Oferta obejmuje: Promocję wydarzenia wsód studentów/absolwentów Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu (strony www, facebook, newsletter, uczelniana platforma JobTeaser), rekrutacje uczestników na spotkanie online, założenie i obsługa spotkania online na MS Teams, przysotowanie stolików i krzeseł w przypadku stoiska firmy na uczelni.

 

Edycja 2023/2024 planowana jest na 08-25 kwiecień 2024 r.  więcej >

 

Zgłoszenia oraz więcej informacji:

Magdalena Kuczyńska-Czubak

e-mail: magdalena.kuczynska-czubak@wroclaw.merito.pl 

tel. 71 376 23 61

 

 

Więcej informacji o edycji:

Career Trends 2023/2024 na stronie www. 

Career Trends 2022/2023 na stronie www. 

Kontakt