PULA BILETÓW ZOSTAŁA WYCZERPANA!
 
Kończysz studia i czeka Cię egzamin dyplomowy? Będzie dobrze! Za Tobą parę lat wytężonej pracy, które na pewno świetnie przygotowały Cię do tego dnia.

 

 

Mamy dla Ciebie prezent - zapisz się na kolejne studia w dniu obrony i odbierz bilet do kina Helios. To nie wszystkie niespodzianki – pamiętaj, że jako nasz absolwent zyskujesz specjalną zniżkę na studia. Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej - sprawdź szczegóły:

 

Uprawnionymi do otrzymania biletu są:

  • Absolwent Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu, który podchodzi do obrony dyplomu na studiach wyższych w czerwcu lub lipcu 2024 i w dniu obrony zapisze się na kolejne studia na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu realizowane od października 2024 oraz dopełni formalności rekrutacyjnych w ciągu 7 dni od zapisu.  
  • Absolwent Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu, broniący się w czerwcu lub lipcu 2024, a zapisany (zarejestrowany) na studia na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu już wcześniej, który ukończy proces kompletowania w dniu obrony. 
     

Podczas obron w budynku G będzie czekać na Ciebie również ścianka z tabliczkami i biretami do robienia zdjęć - wrzucając je na SM pamiętaj aby oznaczyć nasz profil @MeritoWroclaw.

 

Szczegóły akcji znajdziesz w regulaminie:
 

Regulamin akcji bilet w dniu obrony

Akcja trwa do wyczerpania biletów.

 

Czytaj więcej