Turniej pod nazwą Liga Mistrzów Negocjacji MBA to inicjatywa szkoleniowa, która podnosi ważne kompetencji biznesowe oraz integruje środowisko osób uczestniczących w studiach MBA na Uniwersytetach WSB Merito.

 

Organizatorem i pomysłodawcą Ligi Mistrzów Negocjacji MBA jest Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu. Do tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia szkoleniowego zaproszeni zostali uczestnicy studiów MBA ze wszystkich Uniwersytetów WSB Merito. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z 8 miast - Chorzowa, Opola, Poznania, Bydgoszczy, Szczecina, Torunia, Gdańska i Wrocławia.

 

W grudniu 2023 roku odbyły się 3 rozgrywki w Chorzowie, Poznaniu i Toruniu, z których wyłoniono 4 drużyny finalistów. Zwycięzcami przechodzącymi do drugiej fazy rozgrywek były drużyny z Gdańska, Torunia oraz 2 drużyny z Wrocławia. W styczniu 2024 roku we Wrocławiu odbył się wielki finał Ligi, zwycięski dla drużyny z Torunia. Gratulacji i pochwał za ich styl i strategię negocjacyjną nie było końca!

 

Uczestnicy Finału Ligi Mistrzów Negocjacji 2024

 

- Liga jest tak naprawdę zaawansowanym szkoleniem z obszaru negocjacji i budowania relacji biznesowych, które przyjęło nietypową formę rywalizacji drużyn w symulacji biznesowej. Kanwą szkolenia jest gra Wschód Dzikiego Zachodu®, zaprojektowana i przeprowadzona przez firmę Alegra Twórczy Rozwój. Scenariusz przenosi uczestników na Dziki Zachód, gdzie wcielają się w role pierwszych osadników budujących i rozwijających swoje rodzinne biznesy. Aby tego dokonać, muszą poznać zasoby i potrzeby innych osadników, prowadzić negocjacje, budować relacje, dobrze analizować, tworzyć strategię, zarządzać zespołem i współpracować. Czuwa nad nimi szeryf i mistrz gry Wojciech Grzybowski – wyjaśnia Magdalena Kuriata, dyrektor Programu MBA z Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu.

 

Uczestnicy, którzy awansowali do finału otrzymali wsparcie mentorów, których zadaniem było jak najlepsze przygotowanie drużyn do ostatecznej rozgrywki poprzez podzielenie się swoim doświadczeniem z zakresu negocjacji oraz zapewnienie gotowości strategicznej i mentalnej na finał. W roli mentorów wystąpili: Katarzyna Wardzała, Marcin Roczniak, Maciej Stoiński i Paweł Muzyczyszyn.

 

- Niezależnie od wyników, wszyscy uczestnicy mają powody do zadowolenia. Była to wartościowa lekcja biznesu, negocjacji i współpracy. Wartością nie do przecenienia jest także stworzenie platformy współpracy między uczestnikami studiów MBA. To jedyne takie przedsięwzięcie szkoleniowe w Polsce, które oprócz wzmocnienia kompetencji gwarantuje niesamowitą edu-zabawę – dodaje Magdalena Kuriata.

 

Obejrzyj filmy i poczuj niesamowitą atmosferę, w jakiej odbył się finał Ligi Mistrzów Negocjacji MBA!

 

 

 Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej o grze? Jesteś zainteresowany studiami MBA?

Zapraszamy do kontaktu!

Magdalena Kuriata | dyrektor Programu MBA | Biuro MBA

magdalena.kuriata@wroclaw.merito.pl

 

Nasze programy MBA

Studia MBA realizujemy od 2008 roku, sprawdź nasze programy:

  • Master of Business Administration - program polskojęzyczny
  • Executive MBA Project Management - program polskojęzyczny
  • Executive MBA Business Trends - program polskojęzyczny
  • MBA zarządzanie w podmiotach leczniczych - program polskojęzyczny
  • PRE MBA – Professional Management dla początkujących - program polskojęzyczny.
Czytaj więcej