Zapraszamy uczestników studiów podyplomowych WSB do udziału w darmowej, profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty będzie można zobaczyć na stronie internetowej uczelni oraz w jej materiałach promocyjnych.

 

Korzyści udziału w sesji:
 profesjonalne zdjęcia do prywatnego użytku makijaż wykonany przez wizażystkę  nowe znajomości dobra zabawa i wspomnienia na całe życie

 

21 stycznia 2023r. (sobota)

Dla kogo? dla uczestników studiów podyplomowych WSB we Wrocławiu

Miejsce: Opstalent | Galaktyka Park ul. Ślężna 132

 
BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Udział w sesji zdjęciowej jest bezpłatny. Wypełenienie formularza nie jest jednoznaczne z zaproszeniem na sesję. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i/lub mailowo w celu ustalenia szczegółów.


W tym roku uczestnicy studiów podyplomowych będą mieli okazję odwiedzić wyjątkowe przestrzenie biurowe naszego partnera biznesowego - firmy OpsTalent, zajmującej się multijęzykową obsługą klienta (365/24/7) oraz tworzeniem dedykowanych zespołów deweloperskich w branży IT.


 

Jak wygląda sesja?

Zaczniemy od profesjonalnego makijażu (Panów ewentualnie przypudrujemy), a po dopełnieniu formalności przejdziemy do zdjęć. Każdemu uczestnikowi sesji wykonamy zdjęcia portretowe, a wybranym osobom również zdjęcia grupowe. Czasu mamy mało (na jedną osobę 20-30 min), a plan jest ambitny, dlatego liczymy na otwartość i pozytywne nastawienie. Po obróbce zdjęć wykonanych przez fotografa uczestnik sesji otrzyma 2-3 profesjonalne zdjęcia. Zdjęcia będzie można wykorzystać np. w swoim CV lub na profilu LinkedIn.
 

Jak ubrać się na sesję?

Business Casual – strój w jakim przychodzi się do pracy lub na zajęcia np. bluzka, koszula, marynarka. Zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na zmianę, aby móc wybrać ten najbardziej korzystny.

  • ODPOWIENI STRÓJ: kolorowe marynarki i koszule z długim rękawem, spódnice, sportowe marynarki, obcasy, jeansy + marynarka, jednokolorowe sukienki itp.
  • UNIKAMY: koszulek z dużym logo lub zwracającym uwagę napisem, krótkich spodenek czy spódniczek, dużych dekoltów oraz ubrań z przewagą czarnych barw lub bardzo kolorowych wzorów.
     
Nagranie wideo

Osobom chętnym dajemy również możliwość nagrania opinii na temat swojego kierunku studiów podyplomowych w formie krótkiego nagrania wideo. Nie wymaga ono żadnych dodatkowych przygotowań, nagranie zajmuje ok. 5 minut. Dlaczego warto? Wideo to obecnie najchętniej oglądany format treści, które daje uczestnikowi okazję do zaprezentowania siebie w angażujący sposób w mediach społecznościowych.


Masz pytania? Odezwij się do nas! 
Katarzyna Boćkowska
katarzyna.bockowska@wsb.wroclaw.pl

Partner sesji:
Czytaj więcej