Już 25 października uroczyste otwarcie Centrum Lean Management w Wyższej Szkole Bankowej.
 

Centrum Lean Management to centrum rozwoju wiedzy, umiejętności i kompetencji praktycznych w zakresie udoskonalania procesów produkcyjnych i usługowych. Jest to nowoczesne pomieszczenie, w którym znajduje się tzw. Trenażeria ze stanowiskami pracy, modele symulacyjne i poglądowe m.in. silnik Mercedes-Benz oraz przestrzeń wykładowa. Centrum powstało po to, by uczyć, w jaki sposób wdrożyć w przedsiębiorstwie szczupłe, efektywne kosztowo zarządzanie, czyli Lean Management oraz jak skutecznie doskonalić procesy według metody Kaizen, która zakłada ciągłe doskonalenie.

 

W Centrum rozwijane będą umiejętności inżyniera przyszłości, który będzie przygotowany do pracy w dobie Przemysłu 4.0. Kształcenie inżynierów odbywa się poprzez trening pozwalający na przełożenie wiedzy teoretycznej, którą studenci nabywają na studiach, na umiejętności praktyczne umożliwiające opracowanie rozwiązań z zakresu zarządzania w duchu Lean Management oraz ich wdrożenie w przedsiębiorstwie.

 

W czasie spotkania zostaną zaprezentowane:


25 października, godz. 13:00 | WSB we Wrocławiu bud. A, aula


ZAREZERWUJ MIEJSCE


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja!


Otwarcie laboratorium będzie połączone z debatą ekspercką, w której wezmą udział partnerzy biznesowi kierunku inżynierii zarządzania w charakterze prelegentów. Odwiedzą nas przedstawiciele takich firm jak:

 
Po zakończonej debacie zaplanowaliśmy zwiedzanie Centrum Lean Management dla chętnych.


Zapraszamy do kontaktu:
dr inż. Agnieszka Pawlak-Wolanin
Dyrektor Centrum
Lean Management

Email: agnieszka.pawlak-wolanin@wsb.wroclaw.pl

Materiały prasowe dla mediów: Wrocławska WSB otwiera Centrum Lean Management - informacja prasowa.


 

Czytaj więcej