Czy zdarza Ci się czasem tracić zapał do działania? A może jako nauczyciel lub rodzic szukasz skutecznych sposobów na stymulowanie motywacji ucznia bądź własnej pociechy? Jeśli właśnie przytakujesz, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość!

 

 

Uczelnie WSB Merito oraz Uniwersytet Dolnośląski DSW serdecznie zapraszają na konferencję online dla nauczycieli, pedagogów, a także rodziców dzieci w wieku szkolnym nt.

 

"MoTYwacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic. Jak motywować siebie i innych?"

 

Zapisz się na bezpłatną konferencję

 

 

Jest to trzecia edycja wydarzenia, którego misją jest udzielenie odpowiedzi na kluczowe pytania związane z domeną edukacji we współczesnym świecie. Nadrzędnym celem jest wyposażenie uczestników w narzędzia umożliwiające wdrożenie nowoczesnych i efektywnych technik pracy z uczniami.

 

W tym roku poruszymy kwestię wzmocnienia motywacji w kontekście edukacyjnym i osobistym. Obecnie nauczyciele coraz częściej borykają się z problemem spadku motywacji. Przyczyną tego zjawiska może być rosnąca liczba zadań i wymagań stawianych przez system edukacji, wyczerpujący harmonogram zajęć, a także presja i brak uznania czy zrozumienia ze strony społeczeństwa. Z kolei dzieciom i młodzieży towarzyszy współcześnie nadmiar bodźców związanych z technologią i rozrywką, co może prowadzić do utraty zainteresowania nauką i rozwojem umiejętności. W takiej sytuacji ważne jest, aby nauczyciele zyskali dostęp do narzędzi i wskazówek, dzięki którym będą mogli odzyskać własną motywację oraz skutecznie motywować uczniów.

 

Podczas konferencji "MoTYwacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic. Jak motywować siebie i innych?" będziemy rozmawiać o tym, jak radzić sobie ze spadkiem zaangażowania oraz w jaki sposób efektywnie wpłynąć na rozwój młodych ludzi. Poznasz też narzędzia, które są szczególnie pomocne w procesie przywracania motywacji.

 

Panel spotkań z praktykującymi nauczycielami, pedagogami i psychologami oraz osiem inspirujących warsztatów pozwolą Ci przenieść teorię na działanie. Konferencja pomoże zbudować silne relacje z dziećmi i młodzieżą oraz wzmocnić Twoją postawę jako lidera i mentora. Wydarzenie jest szczególnie polecane dla osób poszukujących inspiracji i energii w pracy z uczniem oraz chcących rozwijać umiejętności w zakresie efektywnej edukacji.  

 

Zapisz w kalendarzu:
21 września 2023, czwartek
godz. 09:30
formuła online  

 

Szczegółowy program konferencji i formularz zapisów znajdziesz na stronie:

www.konferencjadlanauczycieli.pl

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

 

Zarezerwuj miejsce na spotkaniu

 

 

Nie możesz wziąć udziału w spotkaniu? Nic straconego! Wykłady będą nagrywane - wypełnij formularz, aby mieć do nich dostęp przez 24 godziny po wydarzeniu.

Czytaj więcej