Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet zaprasza na otwarte szkolenie z ekspertem.

Temat: „Ja” jako marka osobista – jak się skutecznie sprzedać”
Prowadzący: Bartosz Langa "Szaman Marketingu", Balango.pl
Termin: 21 stycznia 2019 r. godz. 17:30-20:00
Miejsce: WSB we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31, aula 110 w budynku A
>> ZAPISY: zgłoś uczestnictwo przez formularz online <<

Świadomość własnego wizerunku i umiejętne kreowanie go wpływa na to, jak postrzegają nas inni. Wizerunek ma również wpływ na zdobycie pracy oraz rozwój kariery zawodowej. Silna, spójna i godna zaufania marka osobista może być kluczem do realizacji celów i marzeń.

Studenci z Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet zapraszają na otwarte szkolenie pt. „Ja” jako marka osobista – jak się skutecznie sprzedać”, które poprowadzić Bartosz Langa, ekspert w dziedzinie marketingu z firmy Balango.pl, znany jako Szaman Marketingu.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

  • jak zbudować markę osobistą,
  • jak wykorzystać markę osobistą w poszukiwaniu pracy,
  • czym jest growth hacking i jak dzięki niemu wyróżnić się z tłumu,
  • jak zdobywać cenne kontakty i docierać do ciekawych osób,
  • jak wykorzystać social media do kreowania swojego wizerunku,
  • co warto zrobić, aby zbudować swoją zaangażowaną społeczność.

- Chcemy pokazać studentom i wszystkim zainteresowanym, że marka osobista to ważny czynnik planowania rozwoju zawodowego. Nie ma znaczenia w jakiej branży ktoś się kształci czy pracuje, bo zawsze jest w jakiś sposób oceniany przez innych np. pracodawców i klientów. Możemy zadbać o to, by inni ludzie postrzegali nas tak, jak tego oczekujemy. Wymaga to pewnego zaangażowania ale przynosi efekty. Młodzi ludzi mogą zacząć kreować swoją markę osobistą już w trakcie studiów, co z pewnością ułatwi im start zawodowytłumaczy Marcin Pieleszek, wykładowca i opiekun naukowy koła SafeITNet z w WSB we Wrocławiu.

BLOG i CYBERWIZERUNEK A BEZPIECZEŃSTWO
Osoby posiadające lub planujące założyć osobiste strony www albo blogi, będą mogły również dowiedzieć się, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci, chronić dane oraz cyfrowy wizerunek. O tym jak wykreować i zabezpieczyć swoją obecność w Internecie opowie Marcin Pieleszek, wykładowca WSB we Wrocławiu i autor książki „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego” w wykładzie pt. „Moje „Ja” w sieci. Szybko i bezpiecznie”.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet we współpracy z Działem Informatyzacji Dydaktyki w WSB we Wrocławiu oraz firmą Balango.pl. 
 

Czytaj więcej