Co zyskujesz, studiując zarządzanie w WSB Merito?

forma studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

 

W formie stacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - zwyczajowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu.

 

W formie niestacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w weekend, średnio co drugi weekend. 

 

Stawiamy na praktyczność, dlatego na zajęciach wykorzystujemy takie metody, jak case studies, gry strategiczne czy wizyty studyjne.

hybrydo online

Studia na tym kierunku zrealizujesz w sposób hybrydowy:

 • wykłady realizowane są zdalnie przy użyciu aplikacji MS Teams, 
 • ćwiczenia, konwersatoria i lektoraty odbywają się w salach wykładowych.

Na tym kierunku dwie specjalności zrealizujesz w sposób online:

 • Zajęcia realizujesz głównie w oparciu o materiały zamieszczone na platformie Moodle, dzięki której masz dostęp do niezbędnych materiałów, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W nauce pomogą Ci także quizy, zadania, testy i projekt y. Z innymi studentami spotkasz się dwa razy w ciągu semestru na zajęciach na uczelni. Udział w tych zajęciach jest obowiązkowy.
 • Studiujesz zgodnie z harmonogramem semestru, który wskaże Ci przedmioty (kursy) do zrealizowania i zaliczenia w określonym terminie. 
 • Zaliczenia i egzaminy odbywają we wskazanym terminie (mogą się odbywać w siedzibie uczelni lub na platformie Moodle). Wszystkie egzaminy semestralne realizowane są w ustalonym terminie w salach Uniwersytetu WSB Merito.

 

Studia kierunku Zarządzanie II stopnia na Uniwersytecie WSB Merito zostały przygotowane z myślą o osobach, które chcą wzbogacić swoją wiedzę z zarządzania przedsiębiorstwem lub jego poszczególnymi obszarami takimi jak: kapitał ludzki, marketing, zarządzanie projektami czy produktem. Zajęcia realizowane są w dwóch blokach: kompetencje przedsiębiorcze (biznesowe) i wyzwania przyszłości.

 

stud

Wybierając kierunek Zarządzanie II stopnia ze studiami podyplomowymi, dodatkowo zdobędziesz umiejętności z zakresu kadr i płaca, HR biznes menedżer oraz zarządzania projektami. Studia trwają 2 lata (4 semestry) po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom magistra oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

2 dyplomy 2 lata

Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi to innowacyjna oferta, dzięki której studiujesz jednocześnie na wybranym kierunku studiów magisterskich oraz studiach podyplomowych.

Na tej ścieżce zdobywasz dodatkowe umiejętności potwierdzone dyplomami Uniwersytetu WSB Merito, dzięki czemu wyróżnisz się w oczach pracodawców, oszczędzisz pieniądze, płacąc tylko jedno czesne oraz oszczędzisz czas, bo program studiów podyplomowych realizujesz jednocześnie ze studiami magisterskimi.
Zdobywasz wiedzę wykraczającą poza program studiów magisterskich.

Studia podyplomowe

Wiedzę i umiejętności ze studiów magisterskich uzupełniasz i rozwijasz o te, które zyskujesz na studiach podyplomowych.

Zajęcia w ramach studiów podyplomowych realizowane są jednocześnie z tymi, w ramach studiów magisterskich i kończysz obie formy studiów w tym samym czasie. Jest to duża oszczędność czasu poświęconego na rozwój.

 

Podczas zajęć dowiesz się jak funkcjonuje organizacja firmy, nauczysz się także podejmować decyzje zarządcze i strategiczne,  gospodarować zasobami rzeczowymi, finansowymi, informacyjnymi i ludzkimi oraz tworzyć skuteczne strategie marketingowe. Poznasz także zarządzanie cyklem życia produktu i nowoczesne online formy prowadzenia biznesu  oparte o rynek e-commerce.

studenci

Na zajęciach spotkasz wykładowców akademickich, ale również praktyków. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, przekazanej poprzez case studies oraz projekty, zdobędziesz praktyczne umiejętności. Dodatkowo, będziesz miał okazję uczestniczyć w interesujących projektach, warsztatach, symulacjach oraz grach biznesowych, które pozwolą Ci rozwiniesz uniwersalne kompetencje przyszłości.

stud

W trakcie zajęć będziesz przygotowywał projekty, wykorzystując profesjonalne programy komputerowe, takie jak Microsoft Project, Google Analytics, Płatnik oraz Symfonia.

stud

Wizyty studyjne są integralną częścią naszego praktycznego programu edukacyjnego. Podczas wizyty studyjnej u partnera biznesowego będziesz miał niepowtarzalną okazję do poznania organizacji, wzbogacenia swojej teoretycznej wiedzy zdobytej na zajęciach o praktyczne doświadczenia. Udział w wizycie studyjnej może również stanowić doskonałą okazję dla Ciebie do nawiązania biznesowych relacji z potencjalnym pracodawcą.
 

 

Zobacz więcej
 

Biuro karier strona maj 2023

Jako student WSB Merito, masz dostęp do wsparcia Biura Karier i Praktyk, które pomoże Ci w tworzeniu CV oraz przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych. Dodatkowo, uczestnicząc w bezpłatnych warsztatach, rozwijasz umiejętności interpersonalne, co ułatwi Ci start na rynku pracy.
Otrzymasz także dostęp do JobTeasera, portalu kariery i ofert pracy. To miejsce, gdzie pracodawcy szybko dodają oferty pracy i kontaktują się ze studentami. Ponadto, weźmiesz udział w targach pracy WSB Merito JobPoint, gdzie zapoznasz się z ofertą staży, praktyk i pracy w renomowanych firmach polskich i zagranicznych, będących naszymi partnerami biznesowymi.

 

Zobacz więcej

dla kogo

Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie zostały przygotowane z myślą o osobach, które chcą wzbogacić swoją wiedzę z zarządzania przedsiębiorstwem lub jego poszczególnymi obszarami takimi jak: kapitał ludzki, marketing, zarządzanie projektami czy produktem. Studia na kierunku zarządzanie będą odpowiednie dla osób, które w przyszłości chcą znaleźć zatrudnienie jako  managerowie, specjaliści ds. marketingu, analitycy lub kierownicy projektów.

Cechy kierunku:

Książki
interdyscyplinarny program
zajęcia z ekspertami
Uścisk dłoni
wizyty studyjne u parnetów biznesowych
dwa dyplomy równocześnie
Medal
możliwość zdobycia certyfikatów

Nie czekaj, zapisz się online. Pierwsi korzystają najwięcej!

do 31 lipca
czesne już od
360 zł
326 zł
miesięcznie

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz: 

 

 • 800 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi rozliczana jest przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego. 
 • Dodatkowo jesteś zwolniony(-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł. 
 • Jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1200 zł i będzie rozliczana przez cały okres studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną ratę czesnego. 
 • Dodatkowo jesteś zwolniony (-na) z opłaty wpisowej w wysokości 85 zł. 

 

 

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 326 zł

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych.
stud
Opracowywania planów przepływów finansowych w firmach i zarządzania nimi.
Stosowania controllingu i projektowania struktur organizacyjnych przedsiębiorstwa.
stud
Budowania strategii generalnych i funkcjonalnych przedsiębiorstw, w tym marketingowych czy kadrowych.
stud

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Psychologia w zarządzaniu
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 631 zł 665 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 631 zł
Zarządzanie projektami
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 631 zł 665 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 631 zł
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 631 zł 665 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 631 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać.

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Artur Malinowski
dr Maryna Lassota
Grześ
Żylicz
dr Stanisław K. Jachowicz
Artur Kwasek
Agnieszka Nowakowska
Dominik Sieradzki
Małgorzata Kochanowicz
dr Olena Grokhovska
Rafał Pierzchlewicz
Wojciech Sieczkowski
dr Artur Malinowski

Doktor Nauk Ekonomicznych. Wykładowca akademicki i praktyk.
Dwudziestoletnie doświadczenie dydaktyczne na wiodących uczelniach w Polsce. Naukowy obszar zainteresowań obejmuje: zarządzanie projektami, makroekonomię, rynki finansowe, zarządzanie finansami przedsiębiorstw i gospodarkę...

dr Maryna Lassota

Menedżer kierunku Zarządzanie. Doktor nauk społecznych w specjalizacji Nauki o Zarządzaniu i Jakości. Praktyk z bogatym doświadczeniem zdobywanym w renomowanych firmach, w tym Shell Polska, Colgate-Palmolive, Cadbury-Wedel, PZ Cussons, oraz P.P. Polskie Porty Lotnicze, gdzie zajmowała...

Barbara Grześ

Wykładowca akademicki na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa. Doświadczony menedżer, certyfikowany Coach i Trener Biznesu, certyfikowany Mentor i Coach Kryzysowy, Trener szwajcarskiego systemu STRUCTOGRAM®, konsultant oraz przedsiębiorca – właściciel S.M.A.R.T. Business Coaching.

dr hab. Piotr Olaf Żylicz

Urodzony w Kopenhadze uznany psycholog, łączący z powodzeniem od wielu lat funkcje menedżera nauki i naukowca. Kierował m.in. Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej i Międzynarodowym Centrum Badań nad Przywództwem Uniwersytetu SWPS. Akredytowany trener, coach w biznesie, mentor i...

dr Stanisław K. Jachowicz

Wykładowca, konsultant naukowy, ekspert europejski. Doświadczenia praktyczne pracy naukowej i dydaktycznej na wielu uczelniach krajowych i zagranicznych, w procesach restrukturyzacji, wdrażania usprawnień i zarządzania projektami. Wieloletni kierownik studiów licencjackich, magisterskich i...

dr Artur Kwasek

Łowiczanin. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2008 obronił doktorat z ekonomii w zakresie z nauk o zarządzaniu na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, pisząc dysertacje na temat „Efektywnościowych modeli zarządzania w warunkach gospodarki...

Agnieszka Nowakowska - Twardowska

Praktyk Public Relations, medioznawca.
Od dwóch dekad związana z branżą doradztwa komunikacyjnego. Prowadziła projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej, CSR oraz PR produktowego dla kilkudziesięciu marek.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu...

dr Dominik Sieradzki

Doktor w dyscyplinie ekonomia i finanse, menedżer kierunku finanse i rachunkowość, adiunkt w WSB Merito w Warszawie.

Absolwent informatyki i ekonometrii na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studiów licencjackich na...

dr Małgorzata Kochanowicz

Doktor nauk społecznych, dyscyplina: nauki o bezpieczeństwie. Radca prawny, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa. Ukończyła aplikację radcowską w Warszawie. Ukończyła także studia podyplomowe z „Audytu i...

dr Olena Gorokhovska

Posiadane stopnie i tytuły naukowe:

 • doktor, dziedzina nauki/sztuki Prawo, dyscyplina naukowa/artystyczna Prawo Karne oraz Kryminologia, Prawo penitencjarne, rok nadania 2003. Tytuł rozprawy doktorskiej -Odpowiedzialność karna za nieumyślne spowodowanie śmierci.
 • profesor...
Rafał Pierzchlewicz

Praktyk biznesu w obszarach finansów, operacji i sprzedaży z międzynarodowym doświadczeniem na stanowiskach zarządczych, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz pierwszego rocznika Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Od wielu lat doświadczeniem swoim wspiera rodzime...

dr Wojciech Sieczkowski

W 2007 r. ukończył studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Kard St Wyszynskiego (UKSW), a w 2010 r. uzyskał dyplom z Business Studies (DBS) na University College Dublin (UCD) w Irlandii. Studia doktoranckie w Katedrze Ubezpieczeń Społecznych Szkoły Głównej Handlowej w...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Zasady rekrutacji

Studentem studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie możesz zostać po ukończeniu studiów I stopnia (licencjackie, inżynierskie) lub jednolitych studiów magisterskich. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

Poznaj zasady rekrutacji i zapisz się na studia w 5 prostych krokach.

Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

nie zapomnij pobrać biletu w systemie kolejkowym

Godziny otwarcia:
 • pn: 11:00 - 18:00
 • wt-pt: 08:00 - 16:00
 • so: 09:00 - 14:00
Pobierz stronę do PDF