Co zyskujesz, studiując zarządzanie w WSB Merito?

Forma studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.

 

W formie stacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w ciągu tygodnia - zwyczajowo są to 3 lub 4 dni w tygodniu.

 

W formie niestacjonarnej z wykładowcą oraz koleżankami i kolegami z grupy spotykasz się w salach wykładowych, na zajęciach prowadzonych w weekendy.

Sposób realizacji studiów

Studia na tym kierunku możesz realizować w sposób hybrydowy:

  • wykłady realizowane będą zdalnie przy użyciu aplikacji MS Teams
  • ćwiczenia, konwersatoria i lektoraty będą odbywać się w salach Uczelni.

Wykłady i ćwiczenia planowane będą w oddzielnych dniach, tak aby nie nakładały się na siebie. W każdym dniu zajęć masz albo tylko wykłady, albo tylko ćwiczenia.

Podczas zajęć na kierunku zarządzanie zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych, dotyczących funkcjonowania szeroko rozumianej organizacji. Zdobędziesz umiejętności, dzięki którym staniesz się skutecznym menedżerem.
 

 

 

Większość przedmiotów realizowana jest w formie ćwiczeń, podczas których będziesz pracować samodzielnie pod okiem wykładowcy.  Dowiesz się m.in. jak korzystać z technik sprzedaży bezpośredniej i internetowej, analizować dane rynkowe oraz profesjonalnie zarządzać zespołem

Program studiów obejmuje między innymi: tworzenie profesjonalnych projektów, organizację strategiczną, oraz naukę profesjonalnej analizy i raportowania. Opanujesz również zagadnienia związane z podejmowaniem inicjatyw na rzecz własnej przedsiębiorczości.

Programy studiów zostały przygotowane we współpracy z urzędami i instytucjami administracji publicznej, dzięki temu studenci zdobywają wiedzę  nie tylko o charakterze ogólnym ale przede wszystkim wiedzę wysoce specjalistyczną

Po zajęciach możesz dołączyć do Studenckiego Koła Naukowego – Projekt Marketing i Zarządzanie, gdzie poszerzysz wiedzę z zakresu marketingu zarządzania, finansów oraz tworzenia projektów. Rozwiniesz kompetencje miękkie (m.in.: umiejętność pracy w zespole, autoprezentację i wystąpienia publiczne).


Zobacz

Studia w języku angielskim

Kierunek Zarządzenie możesz studiować również w języku angielskim, jest to doskonała szansa na poszerzenie kompetencji językowych i rozwój słownictwa branżowego.

Zobacz

Studia ukraina
На цьому напрямку ти також можеш навчатися українсько-польською мовою.

Ten kierunek możesz studiować również na ścieżce ukraińsko-polskiej

 

Детальніше тут

Zajęcia ogólnouczelniane

Zintegruj się i poznaj nas lepiej - w pierwszych dniach studiowania zapraszamy studentów do udziału w zajęciach Studiowanie w WSB Merito. Program ten zapewni Ci wdrożenie się w życie uczelni, poznanie zasad studiowania, a przede wszystkim sprawi, że szybko poznasz grupę, w której będziesz studiować.

zajęcia kierunkowe

Zdobywaj umiejętności praktyczne podczas zajęć “projekt semestralny”, w trakcie których wraz z zespołem projektowym wspólnie rozwiążecie konkretne problemy zawodowe pod okiem prowadzącego – doświadczonego praktyka. Projekty realizowane są w oparciu o case’y zaczerpnięte z praktyki oraz we współpracy z firmami.

Zajęcia rozwijające uniwersalne


Rozwijaj uniwersalne kompetencje przyszłości w trakcie zajęć, podczas których kluczowe jest nastawienie na relacje, umiejętności organizacyjne, kompetencje twórcze, ciągłe uczenie się oraz etyczność działania. Zajęcia realizowane są w dwóch blokach: kompetencje przedsiębiorcze (biznesowe) i wyzwania przyszłości.

Zajęcia pozaprogramowe

Możesz rozwijać także unikalny zestaw kompetencji podczas zajęć pozaprogramowych indywidualizujących ścieżkę kształcenia. Otrzymasz m.in. dostęp do certyfikowanych warsztatów organizowanych przez BKiP i weźmiesz udział w innowacyjnych projektach społecznych organizowanych przez Uczelnię wzbogacających Twoje portfolio.

Biuro karier strona maj 2023

Jako student WSB Merito możesz skorzystać z pomocy Biura Karier i Praktyk i już w trakcie studiów zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

W celu usprawnienia tego procesu, umożliwiliśmy naszym studentom dostęp do JobTeasera, portalu kariery i ofert pracy, który jest używany w Europie przez ponad 700 uczelni. To miejsce, gdzie w szybki i łatwy sposób pracodawcy mogą dodawać oferty pracy i kontaktować się ze studentami.

 

Zobacz więcej

dla kogo

Kierunek Zarządzanie będzie odpowiedni dla osób,  które chcą w przyszłości zająć stanowiska w kadrze kierowniczej.

Po ukończeniu tego kierunku możesz podjąć pracę m.in. jako specjalista ds. sprzedaży, menedżer produktu, specjalista ds. marketingu internetowego, specjalista ds. social mediów, agenta nieruchomości, menedżera ds. HR, trenerem biznesu.

 

Cechy kierunku:

Książki
interdyscyplinarny program
6 specjalności do wyboru
praktyki w firmach
zajęcia z ekspertami

Czego nauczysz się w trakcie studiów?

Kreować markę produktu i przedsiębiorstwa.
Prowadzić biznes przy uwzględnieniu specyfiki rynku.
Podejmować trafne decyzje w organizacji.
Stosować instrumenty i narzędzia marketingowe.
mikrofon

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Marketing i social media
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Ukraiński
od 488 zł 555 zł
Marketing i sprzedaż
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Ukraiński
od 488 zł 555 zł
Zarządzanie nieruchomościami
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 488 zł 555 zł
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe Ukraiński
od 488 zł 555 zł
Zarządzanie zasobami ludzkimi
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 488 zł 555 zł
Zarządzanie zespołem zdalnym
Niestacjonarne Stacjonarne Hybrydowe
od 488 zł 555 zł

Program studiów

Program studiów obejmuje przedmioty kierunkowe, realizowane przez wszystkich studentów oraz przedmioty specjalnościowe indywidualnie dobrane do poszczególnych specjalności, które możesz wybrać.

Zobacz program studiów

Wykładowcy

Barbara Grześ
Barbara Grześ

Menedżer, trener biznesu, NeuroCoach, mentor i coach kryzysowy biznesu, certyfikowany trener szwajcarskiej metodyki STRUCTOGRAM®, wykładowca akademicki. Doświadczony menedżer, z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menedżerskich średniego i wyższego szczebla w tym w...

Poznaj innych wykładowców

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Zasady rekrutacji

Studentem studiów I stopnia na kierunku Zarządzanie możesz zostać po ukończeniu szkoły średniej, zdaniu matury i odebraniu świadectwa dojrzałości. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz złożenie kompletu dokumentów i spełnienie wymogów wynikających z zasad rekrutacji.

Poznaj zasady rekrutacji i zapisz się na studia w 5 prostych krokach.

Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia I stopnia, jednolite studia magisterskie, studia II stopnia

nie zapomnij pobrać biletu w systemie kolejkowym

Łabiszyńska 25
mobilne biura przed budynkiem Uczelni
03-204 Warszawa

E-mail: rekrutacja@warszawa.merito.pl
Tel.: 22 256 23 04
Infolinia: jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 19:00

Godziny otwarcia:
  • pn: 11:00-18:00
  • wt-pt: 08:00-16:00
  • so: 09:00-14:00
Pobierz stronę do PDF