WSB Merito JobPoint

Targi Pracy WSB Merito JobPoint to wydarzenie organizowane raz w roku przez Biuro Karier i Praktyk naszego Uniwersytetu, podczas którego studenci i absolwenci mogą nawiązać liczne kontakty z firmami, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami poszukującymi pracowników. Dają możliwość nie tylko poznania ofert pracy, praktyk i staży, ale też prowadzenia wartościowych rozmów z przedstawicielami branż, czy skorzystanie z usług pomocnych w znalezieniu zatrudnienia.

 

🗓️23 kwietnia 2024r. (wtorek), godz 10.00 - 17.00
📍Adres: Uniwersytet WSB Merito Warszawa, Łabiszyńska 25

Wypełnij formularz rejestracyjny i weź udział w Targach Pracy WSB Merito JobPoint

Weź udział w 2. edycji WSB Merito JobPoint. Dołącz do spotkania z około 20 renomowanymi organizacjami, oferującymi atrakcyjne stanowiska pracy, praktyk i staży. Skorzystaj z konsultacji oraz wizerunkowego wsparcia, które przełoży się na atrakcyjność Twojej kandydatury. Nie przegap tego wydarzenia - czekają na Ciebie niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Wypełnij formularz i otrzymaj przypomnienie o targach

Targi pracy 2023

Program 2. edycji Targów Pracy WSB Merito JobPoint

10.00 - 10.10 
Rozpoczęcie targów pracy WSB Merito JobPoint i powitanie uczestników
dr Artur Fiks, prodziekan ds. studentów
11.15 - 11.45
Świat halucynacji
prelekcja dra Macieja Kaweckiego

 

Nie będzie rewolucji AI w 2024 roku. Będzie szybka ewolucja. Wykład będzie oparty na spotkaniach i rozmowach, które Maciej Kawecki przeprowadził z założycielami czołowych firm AI, w tym trzema spośród pięciu najbardziej wartościowych w USA. Jego celem będzie stworzenie obrazu naszego obecnego miejsca w rozwoju technologii. Odpowie on na pytania dotyczące granic poznania, jakie stawiają nauka, ludzki mózg i anatomia przyrody. Przedstawimy także warunki konieczne dla pełnej zdolności syntetycznych sieci neuronowych do samokształcenia i odczuwania.

12.30-13.00
Czy Twoja praca jest SMART? O dobrze zaprojektowanej pracy
prelekcja Agnieszki Jurkowskiej
 

Czy chcesz poznać przepis na świetną pracę? Taką, w której będziesz czuć się dobrze, która będzie dla Ciebie angażująca i będzie nadawała sens temu, co robisz, a dodatkowo będzie rozwijała Twoje zdolności uczenia się?Taki przepis na dobrze zaprojektowaną pracę opracowali badacze z Centrum Projektowania Pracy Transformatywnej. Opisuje go prosty i praktyczny model SMART, dzięki któremu możesz sprawdzić, jak Twoja praca (ta na studiach albo ta zawodowa) wygląda dzisiaj i co możesz zmienić, aby pracowało Ci się lepiej teraz i w przyszłości.

13.30 - 14.00
Jakich gestów używać, a jakich unikać podczas tworzenia relacji biznesowych?
prelekcja Konrad Gładyszek
 

Na spotkaniu odkryjesz, jak kluczowa jest rola gestów w biznesowej komunikacji oraz jakie subtelności i zasady warto mieć na uwadze. Dodatkowo, będziesz miał okazję przećwiczyć wybrane techniki.

14.30 - 16.00
Testowanie okularów VR
 

Sprawdź, jak działają okulary VR. Wejdź do wirtualnego świata, poruszaj się po nim i operuj wirtualnymi przedmiotami. Doświadcz, jak działają Twoje zmysły i obejrzyj obraz z każdej strony w zależności od swojego punktu widzenia. Przekonaj się, czy ta technologia jest dla Ciebie.

17.00
Zakończenie
 

Prelegenci

Agnieszka Jurkowska
Maciej Kawecki
Konrad
Agnieszka Jurkowska związana z branżą doradztwa personalnego. Łączy z pasją wieloletnią praktykę oraz wiedzę z obszaru rekrutacji i coachingu, wspiera innych w odnajdowaniu drogi zawodowej, która będzie dawała wartość, sens i spełnienie. Pomaga zbudować strategię rozwoju kariery. Specjalizuje się w projektach z obszaru rekrutacji, outplacementu/career transition, rozwoju kariery zawodowej i rozwoju przywództwa.
dr Maciej Kawecki Dyrektor Centrum Innowacji na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa, prezes Instytutu Lema. Popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Autor kanału technologicznego This is IT na serwisie Youtube oraz bloga www.thisisit.edu.pl.
Konrad Gładyszek jest trenerem umiejętności interpersonalnych. Prowadzi kanał na YouTube, na którym omawia tajniki mowy ciała, ciekawostki na temat umiejętności interpersonalnych. Od 2018 roku prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu obsługi klienta, komunikacji niewerbalnej i odpowiedniego wizerunku.

Dlaczego warto wziąć udział w targach pracy?

KONSULTACJE Z DORADZCĄ ZAWODOWYM, gdzie otrzymasz cenne wskazówki dotyczące skutecznego przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiesz się, jak wyróżnić się spośród innych kandydatów poprzez profesjonalne dokumenty aplikacyjne oraz jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę podczas rozmowy z przyszłym pracodawcą.
Konsultacje
KONSULTACJE Z PEŁNOMOCNIKIEM DS. STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH, gdzie dowiesz sie rozwiązaniach technicznych, wsparciu finansowym, programach aktywizacji oraz działaniach organizacji partnerskich i fundacji.
Współpraca
Ogłoszenia
W STREFIE OGŁOSZEŃ będziesz miał okazję poznać najnowsze oferty staży, praktyk i pracy pracodawców na dwóch tokenach umieszczonych w auli. Dowiesz się, do których programów letnich praktyk i staży możesz aplikować przez formularze lub kody VR.
Foto1
STREFA FOTO, w której będziesz mógł wykonać profesjonalne zdjęcia, wykonane przez fotografa Patryka Syst (SYSTIMAGE). Zdjęcie będziesz mógł wykorzystać w CV jak również na swoim profilu na LinkedIn. Wykonanie zdjęcia jest bezpłatne.

Zobacz wizytówki wystawców

Jak dobrze przygotować się do targów?

  • zapoznaj się z profilami wystawców,
  • wydrukuj kilka egzemplarzy CV, możesz również mieć ze sobą wersję elektroniczną,
  • przygotuj pytania do pracodawcy,
  • przygotuj jednominutową autoprezentację.

Wypełnij formularz rejestracyjny i weź udział w targach pracy WSB Merito JobPoint

Partner instytucjonalny
Partner strategiczny
Coral Travel
Patroni medialni

Pomożesz? Bo możesz.

Lubisz pomagać innym, interesujesz się wolontariatem?
Odwiedź stoisko DKMS podczas targów UWSB Merito JobPoint, gdzie będziesz miał możliwość dowiedzenia się, jak zostać potencjalnym dawcą szpiku lub zaangażować się jako wolontariusz. Dołącz do naszej misji, wspólnie możemy zmieniać świat, dając szansę na zdrowie i nadzieję innym!

DKMS

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Organizator Targów
Biuro Karier i Praktyk UWSB Merito Warszawa                                                           Regulamin targów TUTAJ

tel.: 538 637 352
tel.: 880 344 036

e-mail: biurokarier@warszawa.merito.pl

Foto relacje z pierwszej edycji Targów Pracy JobPoint

Targi pracy 2023
Targi pracy 2023
Targi pracy 2023
Targi pracy 2023